Įkraunama...
Įkraunama...

Kada sužinojus apie nėštumą eiti pas daktarą?

Aš ėjau 8sav. smile.gif ir gavau pirmą lialiuko nuotraukytę wub.gif
Atsakyti
as eisiu birzelio 11 d, bus mazdaug 7 - 8 sav bigsmile.gif
Atsakyti
As nuejau pas gine,kai buvo lygiai 4 sav. smile.gif Dare vaginalini,pamate puslele,kuri randasi gimdoj,pasake,kad viskas ok,ir vaisius vystosi,pamaciau jau ir isgirdau sirdute lygiai 8 sav. wub.gif
Atsakyti
o kaip jus nestumo laika skaiciuojat? Ar nuo paskutiniu mmm,ar nuo ND, ar nuo ovuliacijos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Be_penkiu_pavasaris @ 2009 06 09, 15:59)
o kaip jus nestumo laika skaiciuojat? Ar nuo paskutiniu mmm,ar nuo ND, ar nuo ovuliacijos? g.gif


kaip supratau iš savo ginės - skaičiuoja nuo paskutinių mmm, nes pagal tai pasakė, kad man jau 6-a savaitė eina...bet echo nieko dar nematė unsure.gif (darė paprastą, ne vaginalinę).
Atsakyti
Mano gine skaiciuoja nestuma nuo paskutiniu mm pirmos dienos mirksiukas.gif
Atsakyti
bet turbūt geriausia taip jau labai neskubėt pas gydytoją...nuėjus 8 savaičių - pats tas būtų, jau turbūt viską matytų...
Atsakyti
Aš pas gydytoją kai nuėjau nestuke.gif buvo 5 sav ax.gif Tai buvo savaitė laiko nuo tada, kai pamačiau II juosteles.

Mano leliuko datą nustatė ne pagal paskutinių mmm datą, o pagal ovuliacijos datą, nes tiksliai žinojome. Mano Ovuliacija vyksta daug anksčiau, apie 10 CD, tad jei pagal mm, tai būtų leliukas savaite mažesnis būtų. Pagal Ovuliacijos datą, kaip manau, tiksliau yra, tik gal ne visos žino kada ji tiksliai buvo.
Atsakyti
as kai suzinojau kad laukiuosi nuejau kita savaite pas gine, o ji man nieko nedare paklause kada paskutines mm buvo liepe tyrimus pasidaryt ir liepe ateiti po dvieju savaiciu, bet as pagal visus simtomus gal pastojau anksciau birzeli,o ne liepa, nes pradejau storeti,mane jau truputi pykino birzeli, o paskutines mm truko tik 3 dienas,o kur visada 8-9 dienas trunka. tai dabar galvoju eiti privaciai ka patikrintu ir pasakytu kiek laiko yra, nes su pirmu vaiku kai nuejau iskart apziurejo, pasake kiek laiko,kada gimdysiu, kortele uzvede. kaip manot a verta nueiti pas kita gydytoja, ar laukti tas dvi savaite?
Atsakyti
as pas ginekologe nuejau is karto, vos tik suzinojau esanti nescia. t.y. po keliu dienu, nepamenu
Atsakyti
...as irgi begau pas gine iskart kita diena, vos tik pamaciau II juosteles, isitikinti ar tai tiesa, nes buvau tikrai sokiruota, nuo to, ka pamaciau ir siaip ar viskas tvarkoje ir vietoje...man buvo 5- 6 sav. nestuke.gif ...ir viskas matesi, net pirma nuotraukyte gavau su mazyciu zirniuku... wub.gif
Atsakyti
Kai pamačiau dvi juosteles, tai tada užsiregitravau pas ginekologę 4u.gif Darė echoskopą (vaginalinį), nustatė, kad 5 savaitės, parodė ir plakančią širdelę wub.gif Kaskart, kai pamatydavau ekrane savo lapūnytę apimdavo euforija wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti