Įkraunama...
Įkraunama...

Kada sužinojus apie nėštumą eiti pas daktarą?

QUOTE(vixen @ 2010 10 20, 19:17)
pagaliau po 5men sulaukiau teigiamu testuku:) reikia dabar uzsiregistruoti pas gine,o jus tas savaites 5,6 skaiciuojat nuo paskutiniu mmm,ar nuo ovuliacijos? nuo mmm man jau 5savaite,tai dar anksti eiti ar nea? smile.gif


As skaiciuoju nuo paskutiniu mmm ir pirma karta ejau 7 savaiciu, tada lelius jau aiskiai matesi echoskopuojant smile.gif

Tikrai nemanau, kad reikia 12 savaites laukti, nes geriau, kad anksciau nusiustu kraujo tyrimu darytis, jeigu yra kokiu problemu, geriau anksciau apie jas suzinoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2010 10 20, 17:38)
As skaiciuoju nuo paskutiniu mmm ir pirma karta ejau 7 savaiciu, tada lelius jau aiskiai matesi echoskopuojant smile.gif

Tikrai nemanau, kad reikia 12 savaites laukti, nes geriau, kad anksciau nusiustu kraujo tyrimu darytis, jeigu yra kokiu problemu, geriau anksciau apie jas suzinoti smile.gif


dekui uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Kokia nesamone 12 savaite.As pirma karta buvau 4savaitej,tai nelabai kas matesi,bet pasake kad Folio tabletes gert reikia ir dar visokiu geru dalyku.Paskui buvau po savaites,tada jau matesi kad vaisius gimdoje yra,o siandien vel buvau,8 savaites ir 5 dienos.Taigi turiu jau 3 nuotrauka:)Ir nemanau kad kazkada yra per anksti ar per daznai.Nors gal cia taip tik Vokietijoj,gal Lietuvoj kitokia sistema. Bet 12 savaite tikrai velai labai.
Pas gydytoja geriausia eiti nuo 12sav. nes nera tikslo eiti anksciau smile.gif as irgi nuo tada tik ejau pas gine, nes taip man pasake seimos gydytoja (teko kreiptis del skrandzio negalavimu, kurie pasirodo ir buvo del nestumo).
Tai va o iki to laiko reikia save saugoti ir nenaudoti jokiu vaistu smile.gif
[/quote]
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2010 10 20, 17:38)
As skaiciuoju nuo paskutiniu mmm ir pirma karta ejau 7 savaiciu, tada lelius jau aiskiai matesi echoskopuojant smile.gif

Tikrai nemanau, kad reikia 12 savaites laukti, nes geriau, kad anksciau nusiustu kraujo tyrimu darytis, jeigu yra kokiu problemu, geriau anksciau apie jas suzinoti smile.gif


Jei žmogus sveikas ir neturi nusiskundimu dėl savo sveikatos tai tikrai nereikia lekti akis išdegus pas ginekologe,bet patariama iki 12 neštumo savaitės, kad bent apsilankytu, gydytoja į įskaita įrašytų, kortele neščiosios užvestų , atliktu tyrimus būtinus paskirtus, echoskopu pažiūrėtų ar vaisius gimdoje ir t.t...Jei viskas gerai tada jau paskiria kita vizito data..Šiaip labai smagu pamatyti savo besivystantį vaisių monitoriaus ekrane ir nors jis būdamas mažiukas dar nelabai panašus į žmogiuką (iki 8-10sav. matosi rutuliukas ir pan...)bet širdele pradžiugina wub.gif

Sėkmės visoms besilaukiančioms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 0rchideja: 23 spalio 2010 - 04:16
[quote=renatarenata,2010 10 20, 23:06]
Kokia nesamone 12 savaite.As pirma karta buvau 4savaitej,tai nelabai kas matesi,bet pasake kad Folio tabletes gert reikia ir dar visokiu geru dalyku.Paskui buvau po savaites,tada jau matesi kad vaisius gimdoje yra,o siandien vel buvau,8 savaites ir 5 dienos.Taigi turiu jau 3 nuotrauka:)Ir nemanau kad kazkada yra per anksti ar per daznai.Nors gal cia taip tik Vokietijoj,gal Lietuvoj kitokia sistema. Bet 12 savaite tikrai velai labai.

[/quote]
[/quote]

nesamone sulaukus 8 sav buti pasidarius 3echo doh.gif nera tas echo toks nekaltas, net jei tai Vokietijos sistema. o nueiti 4sav , kad darytu echo ir 100proc nieko nematytu totali nesamone tongue.gif
o siaip visokiu geru dalyku, ir tokiu kaip Folio rugstis galima ne tik is gydytojo suzinot rolleyes.gif
as specialiai neinu, nes kiek is savo temos nestukiu suzinojau, tai pirmi vizitai buna dar labiau nervu keliantys, negu palaukimas bent iki 8sav. tai i iskaita dar neapsimoka traukti, tai tave laiko nei nescia nei ne nescia ir pan.

jei gerai jautiesi, nekraujuoji ir pan. be 8sav nematau absoliuciai jokio reikalo ten eiti schmoll.gif
Atsakyti
[quote=chiuncia,2010 10 23, 13:47]
[/quote]

nesamone sulaukus 8 sav buti pasidarius 3echo doh.gif nera tas echo toks nekaltas, net jei tai Vokietijos sistema. o nueiti 4sav , kad darytu echo ir 100proc nieko nematytu totali nesamone tongue.gif
o siaip visokiu geru dalyku, ir tokiu kaip Folio rugstis galima ne tik is gydytojo suzinot rolleyes.gif
as specialiai neinu, nes kiek is savo temos nestukiu suzinojau, tai pirmi vizitai buna dar labiau nervu keliantys, negu palaukimas bent iki 8sav. tai i iskaita dar neapsimoka traukti, tai tave laiko nei nescia nei ne nescia ir pan.

jei gerai jautiesi, nekraujuoji ir pan. be 8sav nematau absoliuciai jokio reikalo ten eiti schmoll.gif
[/quote]
drinks_cheers.gif
Atsakyti
kiek laiko nuo paskutiniu mmm praejus geriausia eiti darytis echo?
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif

Priimkit ir mane 4u.gif Sestadieni einu ziureti kas ten vyksta pas mane, nes pries savaite pasidariau testa ir vat ziuriu tiegiamas blink.gif Tai jau sokas buvo nepakartojamas unsure.gif Bet jau apsipratau, ir tikiuosi, kad patvirtins man tai, kad jau mazas gyventojas yra pas mane nestuke.gif Tik jausmas kazkoks keistas, lyg pati saves bijociau, ir vis visiems artimiesiems sakau, kad nesilaukiu, man tik siaip kazkas ko gero yra ax.gifO berniukas mano tai jau labai laimingas, kad leliukas bus ax.gif Ai kazkaip norejosi kazkam pasakyti ta savo emocine busena, ir issisakiau kazkiek cia, nes taip niekam ir nesakiau kaip is tikro jauciuosi, nors jauciuosi sutrikusi kaip reikiant unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre87 @ 2010 10 28, 05:26)
Sveikos mamytes 4u.gif

Priimkit ir mane 4u.gif Sestadieni einu ziureti kas ten vyksta pas mane, nes pries savaite pasidariau testa ir vat ziuriu tiegiamas blink.gif Tai jau sokas buvo nepakartojamas unsure.gif Bet jau apsipratau, ir tikiuosi, kad patvirtins man tai, kad jau mazas gyventojas yra pas mane nestuke.gif Tik jausmas kazkoks keistas, lyg pati saves bijociau, ir vis visiems artimiesiems sakau, kad nesilaukiu, man tik siaip kazkas ko gero yra ax.gifO berniukas mano tai jau labai laimingas, kad leliukas bus ax.gif Ai kazkaip norejosi kazkam pasakyti ta savo emocine busena, ir issisakiau kazkiek cia, nes taip niekam ir nesakiau kaip is tikro jauciuosi, nors jauciuosi sutrikusi kaip reikiant unsure.gif


Sveika prisijungusi ir sveikinimai 4u.gif

Nieko nuostabaus, kad jautiesi sutrikusi, nes net ir suplanuotas nestumas gali sutrikdyti, juk toks pasikeitimas pries akis smile.gif As suzinojusi irgi ilgai negalejau atsigauti, nors pastojau po 1,5 metu bandymo ir dar sutrikusios kiausidziu veiklos gydymo. Po tiek vargo, atrodo, turejau siaubingai dziaugtis II pamaciusi, bet tas dziaugsmas tik po keliu dienu atejo blush2.gif
Atsakyti
jungiuosi ir as prie jusu blush2.gif
siandien pamaciau rysku II.

nors nestumas planuotas, baimes pilnos kelnes, nes nemaniau,kad pastosiu taip greitai blush2.gif pagal mano nuosavus skaiciavimus gaunasi 4-5 savaite. Tai net nezinau ar kreiptis pas gyd ar dar palaukti smile.gif jauciuosi lyg ir neblogai, tik savaites pradzia buvo baisoka, krate mane visa kaip lapeli, raumenis maude net, o jau nuotaikos tai neduok dieve biggrin.gif biggrin.gif bet siandien tai viskas gerai su savijauta, tik nerimas tas atsirado, suziinojus...
Atsakyti
QUOTE(Orma @ 2010 10 28, 23:19)
jungiuosi ir as prie jusu blush2.gif
siandien pamaciau rysku II.

nors nestumas planuotas, baimes pilnos kelnes, nes nemaniau,kad pastosiu taip greitai  blush2.gif  pagal mano nuosavus skaiciavimus gaunasi 4-5 savaite. Tai net nezinau ar kreiptis pas gyd ar dar palaukti smile.gif jauciuosi lyg ir neblogai, tik savaites pradzia buvo baisoka, krate mane visa kaip lapeli, raumenis maude net, o jau nuotaikos tai neduok dieve  biggrin.gif  biggrin.gif bet siandien tai viskas gerai su savijauta, tik nerimas tas atsirado, suziinojus...


Sveikinimai 4u.gif

Manau, kad nebutina taip anksti eiti pas gydytoja, jeigu gerai jautiesi ir neturi jai klausimu. Po keliu savaiciu jau burbuliukas per echoskopa bus iziurimas, tada ir vizitas daug smagesnis bus, jei ji pamatysi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Orma @ 2010 10 28, 21:19)
jungiuosi ir as prie jusu blush2.gif
siandien pamaciau rysku II.

nors nestumas planuotas, baimes pilnos kelnes, nes nemaniau,kad pastosiu taip greitai  blush2.gif  pagal mano nuosavus skaiciavimus gaunasi 4-5 savaite. Tai net nezinau ar kreiptis pas gyd ar dar palaukti smile.gif jauciuosi lyg ir neblogai, tik savaites pradzia buvo baisoka, krate mane visa kaip lapeli, raumenis maude net, o jau nuotaikos tai neduok dieve  biggrin.gif  biggrin.gif bet siandien tai viskas gerai su savijauta, tik nerimas tas atsirado, suziinojus...



sveikinu 4u.gif
del ejimo tai dar biski ankstoka,man irgi tik 5 sav. bet pries kelias dienas buvau,nes turiu kai kuriuos dalykus isprest, paziurejo echo, tai matos taskiukas, nors 100proc negarantuoja, bet kas gi ten daugiau galetu but,jei ne mazuliukas musu wub.gif
Atsakyti