Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos oro uostas

QUOTE(ziogiux @ 2009 04 03, 10:16)
bigsmile.gif kainos tikrai thumbup.gif Gal kas naudojosi jų paslaugomis?


taip,mes naudojomės jų paslaugomis kovo mėn., buvom palikę mašiną 19 dienų. Tai tada tik didino aikštelę ir patarė man užsirezervuoti vietą iš anksto. Tia kai atvažiavom - mus palydėjo į mūsų vietą. Privažiavo autobusiukas, perkrovė lagaminus ir tiesiai į oro uostą. Na labai patogu thumbup.gif O atgal atvykę, kai atsiėmėm bagažą, paskambinom, atvažiavo ir nuvežė prie mašinos. Super servisas ir gera kaina nei prie pačio oro uosto.
P.S. galima pas juos mokėti ir kortele.
Atsakyti
mes minutei stabtelėjom prie uosto durų draugą pasitikt . vyras išlipo iš mašinos bagažinei atidaryt, tašėm sukraut. o tuo metu priėjęs vyrukas su forma mūsų numerius jau rašė lotuliukas.gif doh.gif
vyras -į mašiną ir žemyn staigiai nuo durų su atidaryta bagazine lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zbara @ 2009 05 05, 15:46)
mes minutei stabtelėjom prie uosto durų draugą pasitikt . vyras išlipo iš mašinos bagažinei atidaryt, tašėm sukraut. o tuo metu priėjęs vyrukas su forma mūsų numerius jau rašė  lotuliukas.gif  doh.gif
vyras -į mašiną ir žemyn staigiai nuo durų su atidaryta bagazine  lotuliukas.gif

na man tai normaliai norisi pasitikti, atvykimo salėj smile.gif
o kadangi su vaikais važiuočiau - tai jau lakstyt taip tikrai ne man schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2009 05 05, 15:53)
o kaip iš Kauno automobiliu greičiau iki Rygos nuvažiuoti? Tik pro Panevėžį? g.gif

Prie to pačio. O kaip iš Klaipėdos? g.gif Ar čia per Šventąją, Liepoją geras kelias, ar vis tik per Šiaulius lanką daryt? g.gif
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 05 05, 16:19)
taip,mes naudojomės jų paslaugomis kovo mėn.,Super servisas ir gera kaina nei prie pačio oro uosto.

bigsmile.gif Dėkui už info. Bandysim ir mes naudotis jų aikštele rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos, pirmą kartą teks skristi į Oslą ir iš Rygos oro uosto, nezinau kur eiti, ką daryti. gal kas pasakytu eiliskuma, atveš draugas, kur pastatyti automobili, kad nereiktu moiketi ar bent jau nebrangiai? ir kur paskui eiti, kur žiūrėti, kad nepražiopsoti registravimą?kada bagažą atiduoti?
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 05 05, 16:19)
taip,mes naudojomės jų paslaugomis kovo mėn., buvom palikę mašiną 19 dienų. Tai tada tik didino aikštelę ir patarė man užsirezervuoti vietą iš anksto. Tia kai atvažiavom - mus palydėjo į mūsų vietą. Privažiavo autobusiukas, perkrovė lagaminus ir tiesiai į oro uostą. Na labai patogu  thumbup.gif  O atgal atvykę, kai atsiėmėm bagažą, paskambinom, atvažiavo ir nuvežė prie mašinos. Super servisas ir gera kaina nei prie pačio oro uosto.
P.S. galima pas juos mokėti ir kortele.

o prieš kiek laiko rezervavot vietą?
Atsakyti
QUOTE(ziogiux @ 2009 05 17, 14:49)
o prieš kiek laiko rezervavot vietą?


prieš gal tris dienas...
Iš pradžių sakė kad "nėra vietos, tuoj pažiūrėsiu...", bet kai pasakiau kad beveik 20 dienų - vieta iš karto atsirado... Beje, kai gryžom, aikštelė buvo padidinta dvigubai... Tikrai rekomenduoju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2009 01 02, 21:41)
Jei gerai prisimenu latviškai oro uostas Lidosta...

o gal žinot ar galima bus pasikeisti is Euru arba iš Litų į Latus, nes kai parskrisiu bus 22 valanda, bankai kiek žiurėjau jau nedirba, man reikės važiuoti į autobusų stotį ir pirkti bilietą iš Rygos į Vilnių.
Atsakyti
QUOTE(deima1 @ 2009 06 07, 08:43)
o gal žinot ar galima bus pasikeisti is Euru arba iš Litų į Latus, nes kai parskrisiu bus 22 valanda, bankai kiek žiurėjau jau nedirba, man reikės važiuoti į autobusų stotį ir pirkti bilietą iš Rygos į Vilnių.

Oro uoste yra bankomatas. O autobuso bilietą nusipirkite iš anksto internetu.
Atsakyti
QUOTE(oplia-lia @ 2009 05 03, 12:05)
dar vaziuoja 16 val, as i 15.30 nespejau(ecolines sitas i VLN) o 16val TOKS (brengesnis siek tiek)

i autobusu stoti labai paprasta-arba mikriukas veza-pamatysi iskart is oro uosto isejus-3 latai, arba siek tiek toliau autobusu stotele yra,autobusas 22 vaziuoja 1.80 lato berods(3 bilietus pirkau tai vairuotojas ten kazka susimaise  doh.gif  ) nuvaziuoja iki stoties per mazdaug 20 min.  4u.gif pamirsau kaip vadinasi stotele,kurioje islipt reikia, prasideda is S raides  blush2.gif -nu geriausia vairuotojo paklausk,jei rusiskai sneki ir pasakys  mirksiukas.gif


o gal žinot mikriukas iki kelintos vakare važiuoja. grysiu velai vakare
Atsakyti
QUOTE(deima1 @ 2009 06 08, 13:01)
o gal žinot mikriukas iki kelintos vakare važiuoja. grysiu velai vakare


ir man butu idomi si informacija.. gal galite pasakyti, ar nakti vaziuoja tas mikriukas? nes reiktu is rygos oro uosto apie 1-2 nakties i centra nusigaut.. g.gif kiek ziurejau tai 22 autobusas paskutinis isvaziuoja 00:00, o sekantis tik ryte - 5.45.. Kazi kaip ten su tuo mikriuku g.gif

o galbūt geriau tada su taksi vaziuot. Gal zinote kiek tai kainuot galetu? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ankata: 28 liepos 2009 - 11:04
Sveikos,

kaip galvojat kaip geriausia nusigauti is rygos oro uosto i rygos autobusu stoti. Jei situacija tokia, kad lektuvas Rygoje leisis 23.10, o noretusi kuo greiciau i LT grizti. Tai zinau kad is autobusu stoties vaziuoja i Vilniu 02.00h. Kai geriausiai tokiu laiku nsuigauti iki rygos oro uosto? Ar mikriukai, autobusai vazineja tokiu laiku? ir kiek preliminariai kainuotu su taxi tas atstumas?

Acius 4u.gif
Atsakyti