Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos oro uostas

QUOTE(Daivullka @ 2009 07 28, 13:13)
Sveikos,

kaip galvojat kaip geriausia nusigauti is rygos oro uosto i rygos autobusu stoti. Jei situacija tokia, kad lektuvas Rygoje leisis 23.10, o noretusi kuo greiciau i LT grizti. Tai zinau kad is autobusu stoties vaziuoja i Vilniu 02.00h. Kai geriausiai tokiu laiku nsuigauti iki rygos oro uosto? Ar mikriukai, autobusai vazineja tokiu laiku? ir kiek preliminariai kainuotu su taxi tas atstumas?

Acius  4u.gif



eik cia: http://www.riga-airp...ublic-transport

tada zemiau yra tvarkarastis viso rigos transporto, bet tau tiks Nr 22 tikrai, o gal dar kas nors, pasiziurek pati. Iki centro ne piko valandomis vaziuoja apie 20 min.
Atsakyti
Aciu uz informacija!!! 4u.gif
Ir dar vienas klausimukas is Vilniaus i Rygos oro uosta autobusas atvaziuos 20.50 o skrydis 22.50. Jei viskas vyktu pagal plana kaip ir nurodoma, bet jei pakeliui koks kamstis ar dar kas nors smile.gif kaip galvojat rizikuoti, nes kitas autobusas iki rygos oro uosto tik ryte ir nesinori visos dienos kelioneje uztrukti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivullka @ 2009 07 29, 10:46)
Aciu uz informacija!!!  4u.gif
Ir dar vienas klausimukas is Vilniaus i Rygos oro uosta autobusas atvaziuos 20.50 o skrydis 22.50. Jei viskas vyktu pagal plana kaip ir nurodoma, bet jei pakeliui koks kamstis ar dar kas nors smile.gif kaip galvojat rizikuoti, nes kitas autobusas iki rygos oro uosto tik ryte ir nesinori visos dienos kelioneje uztrukti smile.gif


aš tai rizikuočiau, nes jokių kamščių kai aš važaivau nebuvo. O iš Rygos oro uosto važiuoja iš vis mikriukas į Lietuvą naktį apie 23,45 nakties. Bet kai aš parskridau, tai prieš 5 min buvo išvažiavęs. Važiavau į stotį su airbaltic mikriuku 5 eurai. Tik kad pakankamai nesaugu Rygos autobusų stotį. Nuvažiavau viena, apie 00 buvau vietoje ir tą stoties vidų nuo 00 nakties užrakina iki ryto, tai laukiau lauke. gerai kad po kokių 15 min atvarė lietuviai bernai, tai su jais pralaukėm 2 nakties autobuso. Šiaip jokios policijos ir apsaugos per tas 2 val nesimatė. O apsistojo stotį įvairi publika, buvo priėjęs ir jaunuolis su peiliu (gerai kad apsimetėm kad esam rusai, tai greit atstojo), įvarūs chroniai taip pat buvo pristoję kuriems reikėjo latų kad prisibaigtų. vien žo gerai kad psisiblatinau prie bernų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgiciokas @ 2009 07 31, 09:26)
aš tai rizikuočiau, nes jokių kamščių kai aš važaivau nebuvo. O iš Rygos oro uosto važiuoja iš vis mikriukas į Lietuvą naktį apie 23,45 nakties. Bet kai aš parskridau, tai prieš 5 min buvo išvažiavęs. Važiavau į stotį su airbaltic mikriuku 5 eurai. Tik kad pakankamai nesaugu Rygos autobusų stotį. Nuvažiavau viena, apie 00 buvau vietoje ir tą stoties vidų nuo 00 nakties užrakina iki ryto, tai  laukiau lauke. gerai kad po kokių 15 min atvarė lietuviai bernai, tai su jais pralaukėm 2 nakties autobuso. Šiaip jokios policijos ir apsaugos per tas 2 val nesimatė. O apsistojo stotį įvairi publika, buvo priėjęs ir jaunuolis su peiliu (gerai kad apsimetėm kad esam rusai, tai greit atstojo), įvarūs chroniai taip pat buvo pristoję kuriems reikėjo latų kad prisibaigtų. vien žo gerai kad psisiblatinau prie bernų biggrin.gif


Na ir as linkusi rizikuoti smile.gif Niu jo pagal si pasakojima nera labai saugo toj AS bet gal kaip nors smile.gif bet niekur nemaciau kad butu koks mikriukas i LT 23.45 gal ten vietoj bus aiskiau g.gif na jauciu tokiu pat senarijum ir mums reikes keliauti 4u.gif
Atsakyti
Ar išsiaiškinote kas tikslų Rygos oro uosto adresą? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2009 08 04, 13:06)
Ar išsiaiškinote kas tikslų Rygos oro uosto adresą? mastau.gif

Adrese: Rīgas starptautiskā lidosta, Lidosta “Rīga” 10/1, Mārupes pagasts, Rīgas rajons, LV-1053.
Atsakyti
QUOTE(jolie23 @ 2009 03 31, 22:01)
važiuojant iš oro uosto, tai ten kažkokios "Stockmann centrs", "Centraltirgus", po to "11 novembra krastmala", toliau abejoju, ar bus, bo ten prie galo ta centrinė stotis..

"Stockmann centrs" ir yra prie pat autobusų stoties. O visai šalia ir geležinkelio stotis yra.
QUOTE(jolie23 @ 2009 03 31, 22:01)
nu, man vis tiek latviski pavadinimai juokingai skamba... rolleyes.gif )

biggrin.gif
Atsakyti
Labas visiems ax.gif jau daugmaz suplanavom kelione,reikes grizti is Rygos orouosto lapkricio 1d. ryta i Kauna. Gal kas zino,ar lapkricio 1d. vaziuos autobusai bent jau i Vilniu (jei ne i Kauna) is Rygos? Ten pas juos lapkricio 1d. irgi svente skaitosi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kurksyte @ 2009 08 20, 13:01)
Labas visiems  ax.gif  jau daugmaz suplanavom kelione,reikes grizti is Rygos orouosto lapkricio 1d. ryta i Kauna. Gal kas zino,ar lapkricio 1d. vaziuos autobusai bent jau i Vilniu (jei ne i Kauna) is Rygos? Ten pas juos lapkricio 1d. irgi svente skaitosi? smile.gif

O ka - per sventes autobusai nevazineja? Pirmakart girdziu unsure.gif
Atsakyti
Nuo rugpjūčio 20 d. atsiras naujas maršrutas – naktinis reisas Vilnius-Rygos oro uostas, kuris bus daugiausiai orientuotas į keleivius, norinčius pasiekti Rygos oro uostą anksti ryte thumbup.gif Autobusas iš Vilniaus autobusų stoties išvyks 00 val. 30 min., o į Rygos oro uostą atvyks 4 val. 35 min.

Papildyta:
QUOTE(kurksyte @ 2009 08 20, 13:01)
Gal kas zino,ar lapkricio 1d. vaziuos autobusai bent jau i Vilniu (jei ne i Kauna) is Rygos? Ten pas juos lapkricio 1d. irgi svente skaitosi? smile.gif

eilinė diena (šįmet - sekmadienis, tai žiūrėti sekmadienio grafikus).
Atsakyti
noriu suzinot o kaip i Klaipeda vaziuoja ar ir gal yra tokia galimybe vaziuoti mikriuku ar tik vienas autobusas is vis yra is rygos i klaipeda gal kas kartais vykote nes reikia bilieta jau uzsisakyti
Atsakyti
QUOTE(tiktak @ 2009 10 02, 11:29)
noriu suzinot o kaip i Klaipeda vaziuoja ar ir gal yra tokia galimybe vaziuoti mikriuku ar tik vienas autobusas is vis yra is rygos i klaipeda gal kas kartais vykote nes reikia bilieta jau uzsisakyti


Is Rygos orouosto vakare vaziavome su mikriuku firma vadinasi "Olex".Pagoglink,ten budavo tvarkarastis.Mes is Rygos orouosto su siuo mikriuku apie 11 val vakaro isvykom i Klaipeda,ir Klaipedoje buvome apie 3 nakties.
Atsakyti