Įkraunama...
Įkraunama...

Fotoepiliacija

pastebejau jog pradejo plaukuciai leciau augti.. anksciau pora dienu pries fotoepiliacija reikdavo nusiskust o dabar jau pries 4 dienas ir tai vos atauga smile.gif gerai aisq, bet ir minusas - ta savaite tenka apsieit be pasimatymu biggrin.gif
Atsakyti
As pazastu visai nebeskutu - nebera ka, o dar tik dvi proceduras tesidariau. Liko keletas mazu sviesiu plaukeliu, bet jie taip letai auga, kad nuo vienos iki kitos proceduros neuzauga iki skutimo. Pazastys tokios svelnios liko. Rudeni pasidarysiu dar viena, gal jau paskutine, pazastims butu tik 3 proceduros thumbup.gif
O bikinio srity dar yra ka skusti, bet irgi esu labai patenkinta rezultatu, nors ten dar kokiu 2-3 proceduru tikrai prireiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Justina- @ 2008 05 28, 19:00)
As pazastu visai nebeskutu - nebera ka, o dar tik dvi proceduras tesidariau. Liko keletas mazu sviesiu plaukeliu, bet jie taip letai auga, kad nuo vienos iki kitos proceduros neuzauga iki skutimo. Pazastys tokios svelnios liko. Rudeni pasidarysiu dar viena, gal jau paskutine, pazastims butu tik 3 proceduros  thumbup.gif
O bikinio srity dar yra ka skusti, bet irgi esu labai patenkinta rezultatu, nors ten dar kokiu 2-3 proceduru tikrai prireiks  smile.gif


O kur tu daraisi?
Atsakyti
QUOTE(spalvota @ 2008 05 30, 13:57)
O kur tu daraisi?

Ispanijoje smile.gif
Atsakyti
Gundaus ir aš šia procedūra ax.gif tai dabar iki rudens turiu laiko susikaupti. Tik kvailė prasitariau vyrui ir pasakiau kainą, tai jo reakcija buvo blink.gif
praėjo keletas mėn nuo paskutinių pasisakymų, tai pakomentuokit, kaip dabar pas jus? Ar vis dar patenkintos rezultatais?
Atsakyti
super, susigundziau ir as thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Niren @ 2008 07 15, 12:06)
super, susigundziau ir as  thumbup.gif

Susigundei daryti, ar jau dareis?
Atsakyti
As kolkas darau vasaros pertrauka, rudeniop tesiu proceduras toliau. Siaip esamais rezultatais esu patenkinta, vienas minusas, kad dabar negaliu depiliuoti vasku, reikia skusti iki rudens.
Atsakyti
QUOTE(Nivea @ 2008 07 01, 16:28)
Gundaus ir aš šia procedūra  ax.gif tai dabar iki rudens turiu laiko susikaupti. Tik kvailė prasitariau vyrui ir pasakiau kainą, tai jo reakcija buvo  blink.gif 
praėjo keletas mėn nuo paskutinių pasisakymų, tai pakomentuokit, kaip dabar pas jus? Ar vis dar patenkintos rezultatais?



O mano vyras atvirksciai, pamates gerus rezultatus ir pats pazastis pradejo fotoepiliacija darytis smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, prasau papasakokit placiau apie sia procedura, nes ji man neisvengiamai butina. Tik dabar reikia issiaiskinti koks plaukeliu salinimo budas geriausias.
Atsakyti
QUOTE(Ledietė @ 2008 08 13, 15:40)
Sveikos merginos, prasau papasakokit placiau apie sia procedura, nes ji man neisvengiamai butina. Tik dabar reikia issiaiskinti koks plaukeliu salinimo budas geriausias.


As vienareiksmiskai balsuociau uz fotoepiliacija - neskausminga ir veiksminga, jei tik pinigine leidzia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sunnyday @ 2008 08 24, 21:57)
As vienareiksmiskai balsuociau uz fotoepiliacija - neskausminga ir veiksminga, jei tik pinigine leidzia  4u.gif

gal ir veiksminga, bet skausminga - tai tikrai cool.gif
Atsakyti