Įkraunama...
Įkraunama...

Fotoepiliacija

Sveikos,
gal yra isigijusiu butent si aparaciuka - Viss IPL http://epil-shop.com...duktai/viss_ipl ?
Ar nenuvyle? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gramei @ 2011 10 19, 20:03)
Beveik prieš du mėnesiukus lydėdama draugę į Plastinės chirurgijos centrą ir jos ten laukdama, varčiau įvairiausius lankstinukus ir vienas iš jų kažkaip labai krito į akį  blink.gif  Ogi toje pačioje klinikoje įsikūręs Estetus kabinetas, kuris ir atlieka tokias procedūras. Smalsumas laimėjo  g.gif  Nuėjus pasikonsultavau  smile.gif Labai maloniai viską išaiškino, paaiškino, kad pas juos plaukų šalinimas gali būti atliktas Lazeriu ir Intensyvia pulsine šviesa... Žodžiu, susigundžiau ir pasidariau bikini linijos procedūrą lazeriu, sumokėjau 300 litukų.. Trumpiau kalbant, šiandien jau buvo ketvirta procedūra ir Galiu paminėti tik geriausiu žodžiu  smile.gif  REKOMENDUOJU !!! Čia jų tinklapis, jei kuriai bus įdomu http://www.estetus.lt
P.S. Šiandiena buvo mano paskutinis apsilankymas  biggrin.gif


o labai skauda? kiek maždaug laiko neaugs plaukai? man googlas juos vos ne pirmu numeriu išmetė.
Atsakyti
QUOTE(DianaDaktare @ 2011 10 12, 12:04)
Sveikos merginos smile.gif

Nusipirkau fotoepiliatoriu silkn Pro.

Panaudojau jau 3 kartus.

Kadangi mano sesuo studijuoja kosmetologija, ji paprase jos kursiniam padaryt eksperimenta: puse kuno skust, kita puse daryt su fotoepiliatorium.

Rezultatas mane labai nudziugino - galiu atsiusti nuotraukas i maila ka domina  thumbup.gif

Įspėju: mano oda gana balta (neįdegusi), o plaukai juodi ir jų daug, todėl rezultatas ir gavosi SUPER.

Kiek laiko trunka nudepiliuoti kojas, rankas, pažastis ir pilvą: tiek pat kiek pešant su elektriniu epiliatorium, bet skausmo ir kančios nepalyginamai mažiau.

Skausmas: kaip užlašinus karšto vaško lašelį: man neskauda, jautresnėm - gali ir labai nepatikti.

Kiek sunaudojau lempų - pusei kūno - 3 kartai, 2 lempos (sveriu 55, ūgos 162)
Papildyta:
Ai, dar nepasakiau, kad naudojimosi instrukcijoje parašyta daryti kas 2 sav., bet kadangi po savaitės po pirmų kartų būdavau apžėlusi bilekaip, tai dariau kas savaitę.

Ir norinčiom įsigyti aparatą: aš siūlau išsinuomoti, kainuos mažiau, nes va, po 3 kartu turbūt dėsiu į stalčių turbūt ilagm.... Kaunietėms galiu saviški paskolint....



Ar dar vis "skolinat"?
Atsakyti
o jei pas mane daug apgamu, ar galeciau darytis fotoepiliacija? g.gif
Atsakyti
tai kaip suprantu darantis sia paslauga salone(tarkim bikini depiliacija) vienas kartas kainuoja 300lt. o tokiu kartu gali prireikti nuo 6iki ....,
Atsakyti
Aparatu galima paziureti ebay-juje, ten pigiau kazkiek, taip pat ir lempos pigiau truputi yra siame puslapyje http://www.beautiful-online.net, kalbu apie Sensepil aparata.. Uzsisakiau jau sau, laukiu nesulaukiu smile.gif Buvau amerikoje, ten isvis pamise visi siuo budu salina.
Atsakyti
QUOTE(meskute717 @ 2012 01 24, 19:31)
Aparatu galima paziureti ebay-juje, ten pigiau kazkiek, taip pat ir lempos pigiau truputi yra siame puslapyje http://www.beautiful-online.net, kalbu apie  Sensepil aparata.. Uzsisakiau jau sau, laukiu nesulaukiu smile.gif Buvau amerikoje, ten isvis pamise visi siuo budu salina.

Ir kur čia Jūs įžvelgiate tą pigumą? Pasižiūrėjau kiek iš šio eshopo kainuoja Sensepil pristatymas, t.y. 49 usd g.gif Bandė mano viena pažįstama sutaupyti kelis litus, tai siuntėsi iš Norvegijos. Negana, kad laukė prekės vos ne mėnesį, tai dar muitą 35usd turėjo susimokėti, o galiausiai ilgai raukėsi gavusi instrukcijas tik visom skandinaviškom kalbom doh.gif Taigi, skūpus moka du kartus. O toli ieškoti nereikia - yra gerų pasiūlymų ir čia pat, Lietuvoje http://www.hairfree....saltinio-moduli
Atsakyti
nusprendziau pasidalinti savo patirtimi, vakar pirma karta dariausi fotoepiliacija bikini ir pazastims grozio salone "Nail and beauty" su nuolaidu kuponu. Mano plaukeliai ne visai juodi, i pilkuma labiau, tikiuosi, bus efektas. Man visiskai neskaudejo. Paprastai tas vietas depiliuoju su cukrumu ir ziauriai skauda, bikini kai ataugineja isberia. Labai tikiuosi atsikratyti siu plaukeliu bent is dalies. Beda tik, kad dabar apzelus ir negaliu plauku israuti, reikia skusti. Man pasake, kad 5-6 kartu turi uztekti, o procedura galima kartoti kas dvi savaites. Man pries darant labai gausiai istepe tokia zele kaip prie echoskopa. Ar tepates, gal del to skauda?
Atsakyti
As taip pat tame paciame salone "Nail & Beauty" jau du kart dariausi, tai kol kas rezultatas 0. Toks vaizdas kad ne vienas plaukas neiskrito. Nu tikiuosi kad bent po trecio karto koks efektas pasimatys.
Atsakyti
As irgi nusipirkau proceduru paketa tame "Nail & Beauty" pazastims ir bikini. Kita menesi eisiu, labai idomu bus paziuret kaip ten viskas. Tame salone registratore sake, kad rezultatas jau matosi po kokiu 3 kartu, bet aisku viskas labai individualu ax.gif
Atsakyti
uzsimaniau as to aparato smile.gif gal galetumet patarti koki geriau pirkti,nes maciau yra uz 1000lt ir dvigubai brangiau... gal kas gali paaiskinti kuom jie skiriasi ax.gif
is anksto dekoju mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lineja_78 @ 2012 02 02, 20:10)
uzsimaniau as to aparato smile.gif gal galetumet patarti koki geriau pirkti,nes maciau yra uz 1000lt ir dvigubai brangiau... gal kas gali paaiskinti kuom jie skiriasi ax.gif
is anksto dekoju mirksiukas.gif  4u.gif


begale tu aparatu yra... is kokiu dabar renkates? Kas naujo gal atsirado? As senesnio modelio turiu aparatuka, visai geras ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vika333: 03 vasario 2012 - 12:36