Įkraunama...
Įkraunama...

Fotoepiliacija

Laba diena gal kas turite kokius nors kontaktus DianaDaktare? Nes niekaip man neina jai parašyti į až. Rašo, kad pilna pašto dėžutė =) dėkui už pagalbą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zimante: 26 vasario 2012 - 18:06

Papildyta:

Man bikini pakankamai gerai veikia, dar geriau nei nugarą smile.gif
[/quote]

Nesupratau kazko g.gif Ankstesnese diskusijose paskaiciau, kad sio budu depiliuoti galima " tik palei kelnaiciu krastelius", o likusia intymesne bikini depiliacijos dali atlikti kitomis priemonemis. Gal ne taip supratau?
Atsakyti
[quote=levrete,2012 02 27, 17:24]
Papildyta:

Man bikini pakankamai gerai veikia, dar geriau nei nugarą smile.gif
[/quote]

Nesupratau kazko g.gif Ankstesnese diskusijose paskaiciau, kad sio budu depiliuoti galima " tik palei kelnaiciu krastelius", o likusia intymesne bikini depiliacijos dali atlikti kitomis priemonemis. Gal ne taip supratau?
[/quote]

man irgi labai butu suzinoti apie bikinio zonos epiliacija g.gif tikrai tik tiek kiek uz kelnaiciu ribu??? unsure.gif g.gif verysad.gif
Atsakyti
ta fotoepiliacija nieko gero, laikinas dalykas, kiek prisiskaiciau, tai patikekit, laiko gaisinimas
reikia su lazeriu daryt, tai efektas nors, esu isbandzius lazeri kaune, savanoriu prospekte
tai efektas tikrai yra:)
Atsakyti
QUOTE(~ nice to meet you~ @ 2012 02 29, 00:05)
ta fotoepiliacija nieko gero, laikinas dalykas, kiek prisiskaiciau, tai patikekit, laiko gaisinimas
reikia su lazeriu daryt, tai efektas nors, esu isbandzius lazeri kaune, savanoriu prospekte
tai efektas tikrai yra:)

Paaiskinkite man prasau ko skiriasi ta fotoepiliacija nuo lazerines? Ir ar galima lazerine namuose daryti?
Ir del bikini zonos man labai idomu g.gif Ar galima daryti braziliska bikini?
Jau sugalvojau toki aparaciuka nusipirkti, tik dabar pasimeciau unsure.gif
Atsakyti
Ir aš buvau suplanavusi fotoepiliatorių nusipirkti, bet pasiskaičiau temą ir ėmiau abejoti..Man dažnai taip būna, kad netinka tai, kas tinka daugeliui. O kainos tų aparačiukų tai nemažos..Kažin, ar Kaune nėra kur jų išbandyti? g.gif
Atsakyti
as irgi tik pradejus ieskoti ir skaityti buvau pasimetus... blink.gif o ir informacijos lietuviskai daug nera (turiu omeny aparatu pasirinkimo). buvau jau pasiruosusi pirkti Viss IPL, bet skaitant atsiliepimus radau keleta pastebejimu, kad pakeitus lempute lyg ir susilpneja pats aparato veikimas. matyt silpna vieta cia ju unsure.gif googlinau toliau, ne lietuviu kalba ir issirinkau thumbup.gif siandien pirksiu smile.gif Rio IPL Pro. buvau nuziurejaus Rio IPL (kitaip Rio IPL 8000), bet Pro yra naujesnis, stipresnis ir greitesnis. aisku nesu naivi ir nemanau, kad viskas jau dabar, tai anei vieno plauko neturesiu amzinai biggrin.gif

gal kam pravers siokia tokia LENTELE palyginimui. ne lietuviskai, bet suprantama.

taip pat laukiu gal kas nors pasisakys apie bikini 4u.gif kaip ten yra?? g.gif niekur neuzmaciau, kad butu parasayta kiek galima "ten" saudyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dimile: 05 kovo 2012 - 16:46
QUOTE(dimile @ 2012 03 05, 16:42)
as irgi tik pradejus ieskoti ir skaityti buvau pasimetus...  blink.gif  o ir informacijos lietuviskai daug nera (turiu omeny aparatu pasirinkimo). buvau jau pasiruosusi pirkti Viss IPL, bet skaitant atsiliepimus radau keleta pastebejimu, kad pakeitus lempute lyg ir susilpneja pats aparato veikimas. matyt silpna vieta cia ju  unsure.gif googlinau toliau, ne lietuviu kalba ir issirinkau  thumbup.gif siandien pirksiu  smile.gif Rio IPL Pro. buvau nuziurejaus Rio IPL (kitaip Rio IPL 8000), bet Pro yra naujesnis, stipresnis ir greitesnis. aisku nesu naivi ir nemanau, kad viskas jau dabar, tai anei vieno plauko neturesiu amzinai  biggrin.gif

O is kur pirksite si aparaciuka? Nes mane jis irgi sudomino.
As taip pat norejau nusipirkti Viss, bet mes sus drauge sugalvojome pirkti per puse ir kiekvienai po lempute, tai reiskia, kad lemputes bus pastoviai keiciamos. Idomu kuris aparaciukas butu patvaresnis tokiems veiksmams? O siaip tai man labai idomu pasidare, kad kai pakeiti lempute Viss, tai jis blogiau veikti pradeda g.gif nuo ko cia taip, nes as isivaiszduoju, kad cia lyg tas pats, kaip torsere pakeisti lempute blush2.gif
Atsakyti

QUOTE(lituka @ 2012 03 06, 15:56)
O siaip tai man labai idomu pasidare, kad kai pakeiti lempute Viss, tai jis blogiau veikti pradeda  g.gif 

Kodėl blogiau? Kas čia taip nustatė ir kuo tas blogumas pasireiškia? g.gif Bent jau aš naudodama to nepastebėjau. schmoll.gif Nors man pilnai užteko vienos lemputės, o dabar, pasikeitusi nauja, tuo pačiu aparatuku naudojasi mano draugė. Jokių nusiskundimų iš jos negirdėjau.
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2012 03 06, 15:02)
Kodėl blogiau? Kas čia taip nustatė ir kuo tas blogumas pasireiškia? g.gif Bent jau aš naudodama to nepastebėjau. schmoll.gif  Nors man pilnai užteko vienos lemputės, o dabar, pasikeitusi nauja, tuo pačiu aparatuku naudojasi mano draugė. Jokių nusiskundimų iš jos negirdėjau.


Cia forume perskaiciau, kad taip rase g.gif
Atsakyti
QUOTE(lituka @ 2012 03 06, 15:56)
O is kur pirksite si aparaciuka? Nes mane jis irgi sudomino.



pirksiu cia, bet laikinai out of stock sad.gif doh.gif parasysiu jiems, pasiklausiu kiek mazdaug gali uztrukt.


o del Viss IPL, tai nebutinai jusu aparatui taip atsitiks biggrin.gif is daugybes pasisakymu keli pastebejimai/pamastymai tokie buvo. ir tai perskaiciau trim kalbom. taigi vadinasi visgi maza tikimybe yra, nes apie joki kita aparata IPL ar lazeri neuzmaciau.

Temide, gal bandet ir veidui lempute??? g.gif ir gal apie bikinio grazinima galit ka nors pasakyt? g.gif tik uz triusikeliu ribu saudot??? g.gif baisiai idomu, ale niekas nepasisako smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dimile: 06 kovo 2012 - 17:16
QUOTE(dimile @ 2012 03 06, 18:14)

Temide, gal bandet ir veidui lempute???  g.gif ir gal apie bikinio grazinima galit ka nors pasakyt?  g.gif tik uz triusikeliu ribu saudot???  g.gif baisiai idomu, ale niekas nepasisako smile.gif

Nea, veidui nebandžiau - nebuvo poreikio. Pirkau grynai pažastims ir bikiniui. Bikinis sunkiai pasidavė kažkaip, lyginant su pažastimis. Šaudžiau viską. smile.gif
Atsakyti