Įkraunama...
Įkraunama...

LARINGITAS

Labukas ,mano mazei labai padejo lasiukai Phosphor Homaccord,praejusia savaite pradejo kimti,sukilo tempa,greit pradejau girdyti tuos lasiukus ir ant rytojaus atsikelem beveik sveikos mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(carvel @ 2008 11 04, 21:09)
Labukas ,mano mazei labai padejo lasiukai Phosphor Homaccord,praejusia savaite pradejo kimti,sukilo tempa,greit pradejau girdyti tuos lasiukus ir ant rytojaus atsikelem beveik sveikos  mirksiukas.gif .


Kas cia per lasiukai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ugi @ 2008 11 06, 14:48)
Kas cia per lasiukai unsure.gif

čia truputį yra mirksiukas.gif mes irgi juos geriam kai lojam thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2008 11 06, 17:09)
čia truputį yra  mirksiukas.gif  mes irgi juos geriam kai lojam  thumbup.gif

Tu kaip visada viska zinai 4u.gif

Ir nori pasakyt lojima jie nuima g.gif
Atsakyti
Gal kas gali pasakyti, ka reikia i ta inhaliatoriu pilti?
Atsakyti
QUOTE(rgintare @ 2008 11 02, 21:43)
o kur radote to aliejuko pirkti?

ta aliejuka perku vilniuje ,tiksliau sesuo nuperka nes as gyvenu kupiskio raj.mandarino centre lyg taip vadinasi,yra vivasan parduotuve joje reikia uzsisakyti tu lasu nes nebuna,kaina 50 lt.gali per 2 dienas ,o gali reikt ir 2 savaites palaukt. ritoj parasysiu telefona tos parduotuves,jai reikia.
Atsakyti
QUOTE(irma.indreliene @ 2008 11 12, 22:40)
ta aliejuka perku vilniuje ,tiksliau sesuo nuperka nes as gyvenu kupiskio raj.mandarino centre lyg taip vadinasi,yra vivasan parduotuve joje reikia uzsisakyti tu lasu nes nebuna,kaina 50 lt.gali per 2 dienas ,o gali reikt ir 2 savaites palaukt.  ritoj parasysiu telefona tos parduotuves,jai reikia.

butu gerai, dabar jau lyg ir pasveikom, bet ateiciai pravers vistiek.
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(noraxxx @ 2008 11 12, 20:42)
Gal kas gali pasakyti, ka reikia i ta inhaliatoriu pilti?

na pas mane omron inhaliatorius,tai man kai prireikdvo tai i vadeni 2 ar tris lasus adrenalino ilasinau ir kvepavom 5min.brontekso yra kvepavimui bet as jo neturejau,gal jau nebeprireiks tikiuosi.
Atsakyti
QUOTE(irma.indreliene @ 2008 11 12, 23:50)
na pas mane omron inhaliatorius,tai man kai prireikdvo tai i vadeni 2 ar tris lasus adrenalino ilasinau ir kvepavom 5min.brontekso yra kvepavimui bet as jo neturejau,gal jau nebeprireiks tikiuosi.


Bet ar galima vaistazoliu arbatos pripilti, ar eteriniu alieju? Vandeni reikia karsta pilti?
Atsakyti
QUOTE(noraxxx @ 2008 11 13, 10:03)
Bet ar galima vaistazoliu arbatos pripilti, ar eteriniu alieju? Vandeni reikia karsta pilti?

Arbateles pilu, eteriniu alieju ne schmoll.gif
Atsakyti
sakykit, kuo gydot vaiką kai stipriai užkimęs, kažkaip vandenėlis kvėpuot nepadeda, o adrenalinu tik tik vakare kvėpuojam
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif Mes irgi susirgom laringitu verysad.gif O kur galima nusipirkti inhaliatoriu? nes randu tik internetines parduotuves, kuriu pristatymas 3 dienos...o reiktu siandien....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xeditux: 13 lapkričio 2008 - 16:44