Įkraunama...
Įkraunama...

Tinimai. Ką daryti?

QUOTE(Pumpure @ 2011 05 26, 22:08)
tiesiog gal kam taip buvo su tais nutirpimais, daktare nezino kas tai sukelia tipo uzspausta kazkur ir vsio. negi man taip iki galo kankintis, net peilio nenulaikau  doh.gif

tavo atveju noretusi pasiulyti masazisto paslaugu, kazkiek paieskojusi gal ir rastu kas uzspausta ir kazkiek atpalaiduotu raumenukus.


gaila, bet ziuriu labai jau tynimo sprendimo budu nera sad.gif
Vandens stengiuosi nemazai gerti, bet gal 3 ltr jau mazoka, reikia ir 4 ir 5 siekti g.gif
Kadangi tinsta pedos, tai pastebejau, kad super gelbeja po kaimiska pievele vaiksciojimas basomis - gaila, kad nekasdien imanomas toks malonumas rolleyes.gif
Atsakyti
Na su nutirpimais ir man tenka susidurti, ar ilgiau pasedziu, ar ranka sulenkus palaikau, tai keliu pirstu ir nebejauciu. bet jau tikiuosi gimdymo islaukti, ziuresiu, jei neatleis, tada masazisto pagalbos prasysiu
Atsakyti
Galvojau jau Supermamose, tai tikrai rasiu atsakyma- ka daryti su tinimais smile.gif o pasirodo, kad jei jau turi tokia beda, tai beda tik tavo doh.gif ir gydytojai bejegiai arba ne pas tokius vaikstom...
Pasiguosiu ir as...Laukiausiu pirmo maziaus, tai nekreipiau demesio, kad tinstu, tempas siais laikais greitas, darbas, isirenginejom nauja busta...zodziu, laikiau normaliu dalyku..kol mano koju 8men nepamate mama! Jai vos soko nebuvo biggrin.gif Tada pradejau suprasti, kad as istinus nenormaliai...Nulekiu pas gydytoja nieko nelaukdama, kaip tik mano gyne atostogavo, tai prieme kita...Na ir prasidejo doh.gif doh.gif doh.gif Spaudimas geras, bet duoda siuntima i Antakalnio ligonine Patalogiju skyriu...sako tu kaip nori, bet mes rankas nusiplaunam! Man jau darosi vaisu po truputi, lekiu i ligonine, ten padaro visus tyrimus, pildo popierius, barasi ant polikliniku darbuotoju, kad pas juos be reikalo varyneja...ir tada atnesa slapymo tyrimo rezultatus! ...Ir ka guldo mane i ligonine, nes baltymo per daug...Atguliu visa savaitgali, suvaro lasaline istinstu dar labiau, nuo gulejimo istinsta sonai, nes nepratus, tiek gulet, o pirmadieni vedeja apsaukia mane paguldziusi gydytoja, nes mano tyrimai idealus!! doh.gif doh.gif Baltymas buvo padidejes todel, kad as nuo ryto kol mane siuntinejo ir tirinejo buvau nei valgius nei gerus....
Grizau namo geriau Steponeno arbata, nusipirkai kompresines kojines, nieks NEPADEJO! Paskutini men. o buvo geguze galvojau isprotesiu, nes man ne tik tino, bet nuo tinimo ****** be proto nieztejo, vyras net atbusdavo, kai pradedavau jas draskyt, o kuo labiau draskai tuo labaiu niezti ir butinai nakti, ko tik nedariau...
Atlego, tik po gimdimo prajus vos ne menesiui!!! Po to pasidariau visokius tyrimus inkstu, kepenu ir t.t. ir tyrimai idealus!!! doh.gif doh.gif
Dabar laukiuosi antro maziuko ir viskas prasideda is naujo...Tik dabar atsakymo bandau ieskot pati, ka daryti, nes nors pakeiciau gine jos reakcijos i mano beda nebuvo, ji net neapziurejo koju:((
Ka galiu pasakyt mergaites, laikomes ir mes nugalesim!! thumbup.gif thumbup.gif
P.S. pirma maziu isnesiojau puikiai, aciu dievui nieko nenutiko ir aciu Dievui dar nezinojau visu baisybiu, kurios gali nutikti tinstant...tikiuosi ir antras stebukliukas pasieks pasauli sekmingai wub.gif
Atsakyti
thumbup.gif nerealus atradimas, jei atsiranda tinimai nestumo metu! thumbup.gif Kai pradejau tinti (tarp 6-7men) man dar ir meslungiai atsirado doh.gif tai gine patare gerti Magni Desporali ir rezultatai kuo puikiausi thumbup.gif thumbup.gif ir meslungiai sumazejo ir SVARBIAUSIA - NUSTOJAU TINTI, dabar liko menesiukas iki stebukliuko wub.gif , o tfu tfu nebetinstu ir tiesiog skraidau!! thumbup.gif thumbup.gif Pasirodo magnis atlaisvina ne tik raumenukus, bet ir dar kazka, kas susije su tinimais...
Atsakyti
QUOTE(RIMGAILĖ @ 2011 12 06, 21:19)
thumbup.gif nerealus atradimas, jei atsiranda tinimai nestumo metu! thumbup.gif Kai pradejau tinti (tarp 6-7men) man dar ir meslungiai atsirado doh.gif tai gine patare gerti Magni

Nera panaceja tas magnis. As padidinta jo doze geriu nuo 6 menesio, kai tik prasidejo tinimai. Irgi is pradziu atrode, kad padeda: nustojo meslungis traukti raumenis, budavo dienu, kai kojos atrode daug maz normalios, net i batus galedavau isisprausti. Nuo astunto menesio nuo tinimo nebegelbeja niekas (tiesa meslungiai taip ir nebesugrizo). Kojos, pilna ta zodzio prasme, tragiskos. Siek tiek padeda mechaninis suspaudimas (spec kojines), bet tik laikinai ir tik lokaliai. Su vyru juokaujam, kad jei ir turesiu striju, tai pas mane jos bus ant ciurnu, nes susikaupe skysciai taip plesia oda, kad ten viskas israusta tarsi butu nuplikyta. Gydytoja pataria kada tik imanoma pagulineti iskelus kojas vos vos auksciau uz sirdies lygi. Pakelus auksciau imu dusti, pasidaro labai bloga... Nu zodziu...

Maciau merginos skundziasi nutirpusiais pirstais. Ta "malonuma" as irgi gavau. Jei kraujotaka nesutrikusi, tuomet tai viso labo nervu uzspaudimas ties riesais. Mano ginekologe sako, kad tai gana daznas reiskinys, irgi susijes su tinimu. Zada, kad po gimdymo turetu atsistatyti pirstu jautrumas... Nu tai vat dabar laukiu to dziugaus momento kaip gerve lietaus, bo man visa desine ranka jau 3 menesiai kaip "ateme"... Indu per ta laika isdauziau daugiau nei per visa praejusia dekada.
Atsakyti
QUOTE(Foxenas @ 2011 12 14, 00:42)
Nera panaceja tas magnis. As padidinta jo doze geriu nuo 6 menesio, kai tik prasidejo tinimai. Irgi is pradziu atrode, kad padeda: nustojo meslungis traukti raumenis, budavo dienu, kai kojos atrode daug maz normalios, net i batus galedavau


Turbut nuo organizmo priklauso kas kam tinka, bet jei buciau zinojusi, kai pirmo laukiausi, kad Magnis man gali padeti, buciau gerusi kibirais, nes tinusiu koju padarinius (sutrukinejusias kraujagisles teks kazkaip gydyti-naikinti verysad.gif ). gimdymas ne uzkalnu, o tinimai nebegrizo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RIMGAILĖ: 25 gruodžio 2011 - 23:14
Parduodu naujas kompresines pėdkelnes - tiksliau ne pėdkelnes, o iki kirkšnies užtempiamas kojines, tinkamas visoms: nėščiosioms, gimdyvėms (gimdymo metu labai patogu), kurioms reikalinga gimdymo metu apsaugoti savo kojytes, bei visoms, norinčioms turėti gražias kojas. Kompresija 140, kitaip sakant 1 klasės.
Viena kojinė matuota. Man netiko, nes nėštumo metu priaugau daug svorio ir šlaunys tiesiog per stambios šioms pėdkelnėms... doh.gif

Aprašymas:
140 denų (kompresija ties čiurna 18-22 mmHg) - vidutiniškai apspaudžia ir ypač tinka mūvėti ankstyvoje venų išsiplėtimo stadijoje — jos pagerina kraujotaką ir saugo nuo kojų tirpimo.
kojinės iki kirkšnies

user posted image

45 lt
Atsakyti
mergaites, jau tiek prisiskaiciau apie ta stebuklinga Steponeno arbata, bet niekas neraso kur jos gauti sad.gif kur kaune jos galima isigyt, siandien aplekiau nemazai vaistiniu, dalis ju vaistazoliu, bet kai paprasydavau steponeno arbatos, tai i mane pasiziuredavo, lyg prasyciau s... ant pagaliuko doh.gif bukit geros jei raset, tai pasikartokit,aciu labai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Su pirmu vaikiuku vaiksciojau istinusiomis kojomis, gydytoja burbuliuodavo, bet nieko nesiimdavo. o as nieko neskaiciau ir nemasciau, kad cia kazkoks jau blogis doh.gif kai i bata nebeikisdavau koju, atsiguldavau ir pakeldavau kiek auksciau, pries tai pamirkydavau saltam vandenyje. atleisdavo, bet jei ir vel pradedavau lakstyti, viskas is naujo. su antru mane gydytoja grieztai sueme su vandeniu, su ja jau nepasimuliuosi, teko gerti kibirais. bet zinot ka? neturejau jokio tynimo g.gif
Atsakyti
Pirmo nestumo metu, paskutinius tris menesius ryte atsikelus net ranku pirstu sulenkti negaledavau, budavo kaip bandeles, ant pedu irgi vos atsistodavau doh.gif nors magni diasporal geriau beveik visa nestuma, bet jis man tinimo atzvilgiu nepadejo schmoll.gif vis galvojau, kad kalta karsta vasara, bet gydytoja patare pasidaryti viena tyrima - atsakymas nustebino - man buvo umus sanariu uzdegimas, tam tikru medziagu norma organizme turi buti iki 13, pas mane buvo virs 60 blink.gif deja jokio gydymo skirti negalejo, o viskas pasibaige po gimdymo smile.gif
Dabar antro nestumo metu tinstu daug maziau, vakarais tik kojos ir rankos jau buna "pasipute" biggrin.gif bet geriu meskauogiu arbata, ne panaceja, bet tinimai atlegsta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(BonyEx @ 2012 03 28, 00:15)
Su pirmu vaikiuku vaiksciojau istinusiomis kojomis, gydytoja burbuliuodavo, bet nieko nesiimdavo. o as nieko neskaiciau ir nemasciau, kad cia kazkoks jau blogis  doh.gif  kai i bata nebeikisdavau koju, atsiguldavau ir pakeldavau kiek auksciau, pries tai pamirkydavau saltam vandenyje. atleisdavo, bet jei ir vel pradedavau lakstyti, viskas is naujo. su antru mane gydytoja grieztai sueme su vandeniu, su ja jau nepasimuliuosi, teko gerti kibirais. bet zinot ka? neturejau jokio tynimo  g.gif

o kibirais tai cia kiek litru per diena liepdavo isgerti?
Atsakyti
as tai iki 7 menesio dziaugiuosi , kad netinstu, man mama sakydavo ''tu palauk, palauk'', na ir ka... sulaukiau doh.gif , kojos ties ciurna tai sutinsta, kad atrodo pasidaro rinkes doh.gif , o ir skauda tada, maudzia unsure.gif , pirstai irgi pastebejau , kad i vakara patinsta, nes ziedai truputi isiverzia. tai bandzau teptis visokiais vesinamaisiais ir saldanciais koju kremais , rezultatas nulis, nejausdavau as jokio ju aprasyto poveikio, beliko lioton geli bandyti, gal jis pades, bet kad brangokas unsure.gif
Atsakyti