Įkraunama...
Įkraunama...

Karpos

Sveiki,
Nepykit, visos temos neskaičiau, nes ilgai užtrunka, bet gal kas nukreiptų, kur Kaune pigiai šalinamos pado karpos? Namų sąlygomis panaikinti man neužteko kantrybės 4u.gif
Atsakyti
NE vienąsyk girdėjau, jog karpas gydo menstruacijų kraujas... blink.gif Jei kas esate beviltiškoje padėtyje - pabandykite, vdrug biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(<Troja> @ 2012 04 23, 19:30)
Sveiki,
Nepykit, visos temos neskaičiau, nes ilgai užtrunka, bet gal kas nukreiptų, kur Kaune pigiai šalinamos pado karpos? Namų sąlygomis panaikinti man neužteko kantrybės 4u.gif

Pati kankinausi gal 4 metus su karpomis ant kulno, ko tik nedariau ir niekas nepadejo. kol kosmetolge nepatare nusipirkti kaune laisves alejoje vaistineje prie centrinio pasto kur gaminami vaistai, ten parduodami nuo karpu vaistukai kurie kainuoja gal 7lt dbr tiksliai nepamenu, na iki 10lt, ir jus nepatikesit nepraejo nei menesis ir as issigydziau, bet reikia saziningai tepti kiekviena vakara. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(<Troja> @ 2012 04 23, 18:30)
Sveiki,
Nepykit, visos temos neskaičiau, nes ilgai užtrunka, bet gal kas nukreiptų, kur Kaune pigiai šalinamos pado karpos? Namų sąlygomis panaikinti man neužteko kantrybės 4u.gif

http://www.kkligonin...gu-poliklinika/ vienas seansas 12,20 kainuoja wink.gif
Atsakyti
Merginos, pasakysiu pati stebuklingiausia ir pigiausia buda issigyditi bet kokias karpas...galit juoktis, netiket, kaip kad dariau as, bet kai praradau bet kokias viltis o mano vienas padas buvo nusetas bene 20 mazu, smulkiu karpyciu, o nuo vaistu naudojimo du menesius vietom net pusles nudegintos issikele, tuomet be juoko ir atlikau sia procedura. Si buda MB pasake mociute, kai jis buvo mazas, padejo ir jam, tiesa, kai jis man ji pasake, kvatojau kaip mokejau blush2.gif Reikia paimti siula, MB naudojo vilnoni, as naudojau paprasta jupda, siuvimo siula, bet gal naturalus geriau... ant siulo suristi tiek mazgeliu, kiek turit karpu, ir ji uzlasti po zeme garsiai sakant " kai siulas supus, karpos isnyks". ir viskas! telieka laukti smile.gif tikiu, kad netikesit, as ir netikejau, bet uzlasus siula, nustojau tept ir rugstis, ale karpu gydimui, vien tam kad isitikint ar tikrai tai veikia o ne vaistai, ir jus nepatikesit! tikøaus laiko nepamenu, bet zinau, kad po dvieju menesiu rodziau draugem savo pada, negaledama pati atsistebet jog jis atrodo, kaip kudikio! jos tiesipg dingo! net ir pacios didziausios ir gyliausios! jos neiskrito, neisbyrejo, tiesiod dingo! oda tarsi pati jas naikino ir issilygino. Nes tikrai nepasakysiu kokia bacila cia buvo uzpuolus, nes jos plito masiskai, kelios buvo isisenejusios, oda stipriai suragejusi, taciau po sios proceduros viskas visam dingo! thumbup.gif tad teko atsiprasyt MB uz pajuokas lotuliukas.gif Gal siuo metu laiku ir sudetinga uzlast po zemem, as eiliniam lauke uzkasiau, bet pamasciau, kad nieko manau blogo jei ir vazone uzlastumet, vis gi zeme, svarbiausia, kad siulas suputu smile.gif
Atsakyti
as issinaikinau karpas su acto rugstim (70 proc) ir miltu misinuku cool.gif aisku uztrunka laiko, paskauda kazkiek, bet!veikia rolleyes.gif
Atsakyti
tai va, atradau laiko,pasidalinsiu įspūdžiais su naikinimu...

taigi naikinau su actu ir miltais, skausmas siaubingas...porą dienų skaudėjo eiti, vėliau ta oda atsilupo, nuplėšiau tas paviršines karputes (neskaudėjo) .. po kurio laiko pasimatė juodi taškeliai, nulupau dar vieną sluoksnį odos.. (kaip spėju) bet karpos liko : (((( galvojau - tiek skausmo veltui.. beeeet.. savaitės bėgy pradėjo jos pačios nykt iš visur kur buvo, ranka ir pėda : )) o gal prisidėjo kad kažkokiu kremu nuo mozolių pasitepiau iš nevilties..sukietėjo man siaubingai padas ir vuolia..nieko nebeliko, padukai švarūs : ))) wub.gif
jei ką sudomintų kremas, nežinau ar jis padėjo, bet vistiek įdėsiu.. : )

user posted image

sėkmės naikinant bjaurybes
Atsakyti
QUOTE(Varškytė @ 2013 02 06, 17:43)
tai va, atradau laiko,pasidalinsiu įspūdžiais su naikinimu...

taigi naikinau su actu ir miltais, skausmas siaubingas...porą dienų skaudėjo eiti, vėliau ta oda atsilupo, nuplėšiau tas paviršines karputes (neskaudėjo) .. po kurio laiko pasimatė juodi taškeliai, nulupau dar vieną sluoksnį odos.. (kaip spėju) bet karpos liko : (((( galvojau - tiek skausmo veltui.. beeeet.. savaitės bėgy pradėjo jos pačios nykt iš visur kur buvo, ranka ir pėda : )) o gal prisidėjo kad kažkokiu kremu nuo mozolių pasitepiau iš nevilties..sukietėjo man siaubingai padas ir vuolia..nieko nebeliko, padukai švarūs : ))) wub.gif
jei ką sudomintų kremas, nežinau ar jis padėjo, bet vistiek įdėsiu.. : )

sėkmės naikinant bjaurybes

mano istorija panaši biggrin.gif naikinau acetokaustinu, ir skaudėjo baisingai, ir atrodė, kad po sena oda tos pačios karpos tebeguli. o paskui pasitepiau iš nevilties su kažkokiu hormoniniu tepalu, ir po to viskas dailiai nusilupo ir vuolia biggrin.gif bet prie viso to buvo ir diiidelis noras tom karpom atsikratyt, norus galvojau kaip mažas vaikas smile.gif manau, kad ir tai daug pridėjo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lindra: 06 vasario 2013 - 23:05
Turejau 8 karpas ant abieju pedu, pletesi, giliai i oda buvo i augusios iki mesu, gydziau, niekas nepadejo: saldymo budu, rustim, tepalais. Tai ikaitinau metalini virbala ant ugnies ir pridejau prie karpu, kai prdeda skaudeti, nustoju prideginti. isnyko visos per 2 menesius, kartojau kelis kartus.
Atsakyti
man padejo nusisaldyti pora kartu su azotu. jau 6 metus nebeliko tokios bedos 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Atsiprašau, kad truputi nukrypsiu nuo padų temos, bet gal žinote kur galėtų gauti SOLCODERM ampulių? Lietuvoje lyg ir nėra jų, daktarė sakė, kad teks važiuoti i latviją arba rusiją..arba gal žinote, kas važiuoja i rusiją ar latviją vaistų?:/ net nežinau, ką daryti,klaidžioti nuvažiavus nesinori,o internete nelabai randu (rusiškai nemoku blush2.gif )
Atsakyti
Merginos ir moterys, gal galit patarti kur man kreiptis. Neperseniausiai pas mane salia kruties spenelio atsirado tokia kabaliuojanti odeliu ataugele. Nedidele, bet man labai nepatinka, noriu ja pasalinti. Ji vos laikosi, tai gal paciai pabandyti nukirpti? O jei negalima - tai kur man kreiptis su tokia intymia vieta blush2.gif ?
Atsakyti