Įkraunama...
Įkraunama...

Karpos

QUOTE(~Darija~ @ 2013 04 03, 15:02)
Mama isvede karpas su tokiu skysciu "čistotel" (rus).


Aš irgi naudojus Čistotel, bet kažkoks plius ar super dar parašyta g.gif

Niekad nesu turėjusi šitų nesąmonių, bet šią vasarą viena ant pado atsirado, o skausmas, su batais nuolatinis diskomfortas doh.gif tai tepiau, kažkiek lyg nunyko, bet liko tokia kaip paburkusi, o per vidurį juodi taškiukai dar, kurį laiką apleidus buvau, nuo vakar vėl pradėjau tepti sąžiningai.. Ir dar vakar pažiūrėjau, kad šalia tos kažkoks taškiukas, negi antra? doh.gif doh.gif tai ir tą vietą jau vakar patepiau nelaukdama..

O kaip jūs tą Čistotel naudojat? Užtenka tepti kartą per dieną ar reikia kelis? Mano tėvai kiek karpų turėję, visad su šituo vaistų išsigydydavo.
Atsakyti
QUOTE(invano @ 2013 07 30, 23:42)
patikek sutinku, MB kai man pasake jog taip su mociute naikindavo savas, juokiaus uz pilvo susiemus, ir uzkasinejau ta siula besijuokdama, bet jau griebiausbet ko, galvojau nepakeknks, nes isplitusios buvo po visa pada, tepalais buvau iki zaizdu issideginus, galvojau aij bala nemate, tas siulas nebepakenks labiau,ir nuo tos dienos tepalais tepliot nustojau, galvojau nu pazesiu kas bus...o po menesio aar daugiau net nesupratau kur jos dingo!! traukesi traukesi ir toks vaizdas kad isnyko viduje! teko atsiprasyt MB uz juoka  4u.gif .

girdejau ir as tokiu istoriju,atsiliepimu geru buvo...dabar pamasciau gal pabandyti ir man.mano dukrytei ant pirstuku kelios yra,naudojom keleta priemoniu su rekomendacijom daktaru,isnyko bet po kurio laiko ir vel jos atsirado verysad.gif kaip manot jai as uz dukra surysciau ir uzkasciau siula,ar jai padetu?ji pati nemanau kad suristu mazgus,ai bala nemato bandau ir as si metoda...
Atsakyti
Na ka, issigydziau as karpa su tuo Cistotel Plius, tik kad parasyta tepti kol pajuoduoja, tai neissivalo, as patepliojau ir ilgiau. Dabar dar liko juoduliukas toks, bet skausmo jokio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(smiltute5 @ 2013 08 14, 09:01)
girdejau ir as tokiu istoriju,atsiliepimu geru buvo...dabar pamasciau gal pabandyti ir man.mano dukrytei ant pirstuku kelios yra,naudojom keleta priemoniu su rekomendacijom daktaru,isnyko bet po kurio laiko ir vel jos atsirado verysad.gif kaip manot jai as uz dukra surysciau ir uzkasciau siula,ar jai padetu?ji pati nemanau kad suristu mazgus,ai bala nemato bandau ir as si metoda...

Zinoma meginkit! blogiau juk nebus! manau svarbiausia kad jau tuos "burtazodzius" bent jau ir ji sakytu uzkasdama:)
Atsakyti
Pasidalinsiu ir aš. Turėjau įsisenėjusią (kokius 4 m. turbūt) karpą ant pėdos, labai giliai po oda, todėl niekaip nepavyko jos pašalinti (nei tepaliukais, nei azotu). Kreipiausi pas gydytoją (P.Šniuolis Klaipėdoje), kad pašalinti lazeriu. Suleido nuskausminamųjų į tą vietą, viskas vyko greitai ir nieko nepajutau. Tik tiek, kad vaikščioti buvo kiek nepatogu savaitėlę, nesinorėjo priminti (žaizda buvo labai gili, sujudinus vis imdavo kraujuoti). Nepaisant to, tikrai nesigaliu, rezultatu patenkinta thumbup.gif

Bet va, į galvą šovė ta pačia proga gydytojui parodyti ir rankos nykštį, turėjau "šviežią" mini karpytę. Nugi o jis sako, taigi aišku, viens du ir pašalinsim. Nu ir ką, nuskausminamieji absoliučiai nesuveikė, jačiau, kaip gyvą mane "pjausto", taigi net nepažiūrėjau, ką man ten padarė. Kitą dieną nusiėmiau tvarstį, baisu, pjūvis kažkodėl didelis, gilus, žaizda "prasižiojusi" - pavėlavau, reikėjo iškart siūti... Taigi dabar turiu iškilų 15mm tamsų raukšlėtą randą labai matomoje vietoje. Dėl šito gailiuosi blush2.gif

Papildyta:
QUOTE(Namų Fėja @ 2013 08 23, 13:15)
Pasidalinsiu ir aš. Turėjau įsisenėjusią (kokius 4 m. turbūt) karpą ant pėdos, labai giliai po oda, todėl niekaip nepavyko jos pašalinti (nei tepaliukais, nei azotu). Kreipiausi pas gydytoją (P.Šniuolis Klaipėdoje), kad pašalinti lazeriu. Suleido nuskausminamųjų į tą vietą, viskas vyko greitai ir nieko nepajutau. Tik tiek, kad vaikščioti buvo kiek nepatogu savaitėlę, nesinorėjo priminti (žaizda buvo labai gili, sujudinus vis imdavo kraujuoti). Nepaisant to, tikrai nesigaliu, rezultatu patenkinta  thumbup.gif

Bet va, į galvą šovė ta pačia proga gydytojui parodyti ir rankos nykštį, turėjau "šviežią" mini karpytę. Nugi o jis sako, taigi aišku, viens du ir pašalinsim. Nu ir ką, nuskausminamieji absoliučiai nesuveikė, jačiau, kaip gyvą mane "pjausto", taigi net nepažiūrėjau, ką man ten padarė. Kitą dieną nusiėmiau tvarstį, baisu, pjūvis kažkodėl didelis, gilus, žaizda "prasižiojusi" - pavėlavau, reikėjo iškart siūti... Taigi dabar turiu iškilų 15mm tamsų raukšlėtą randą labai matomoje vietoje, nors rašoma, kad p tokių lazerinių "operacijų" žymių praktiškai nelieka. Taigi dėl šito gailiuosi  blush2.gif

Atsakyti
As irgi su cistotel bandziau, kol kas dar turiu...
Atsakyti
Man išnaikino su elektra. Po procedūros skaudėjo gal keletą dienų, žaizda buvo labai gili, užgijo po mėnesio. Draugė elektra naikintis nenorėjo, tad nusipirko nuo karpų kažkas pan į šitą, tik permatomos spalvos:
user posted image
Tik kiek mačiau iš jos reakcijos, tai sakė, kad degina karpas baisiau nei azotas, o ji kai nekantri, tai jai ten vargelis. ax.gif Karpas tiesiog 'išdegina', padaro dideles žaizdas, jinai sakius, kad į dieną 2-3 kart reikia.. Bet sakė daugiau negali kentėt to skausmo, kadangi anas bais griaužia. Bet karpos jai tikrai nyksta po biškiuką, jau beveik kaip ir nieko nėra. blush2.gif Man naikinimas su elektra vis tiek priimtinesnis, kadangi taip žaist su tais tepalais, kurie baisiai griaužia tikrai nevargčiau. Geriau iškart, nei skausmą kentėt ir kentėt.
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Ant pado viena tokia nelaimėlė išdygo doh.gif
Dvi dienas tepu maximoj pirktu actu 70%, ir šiaip ten neaiškiai juoduoja viskas, susidūrus nebuvau, nesuprantu gerai ar blogai čia ax.gif
Bet va radau tokį "receptuką"
QUOTE
Viskas labai paprasta:
- pasidarai košelę (ji tokia nei per skysta, nei per tiršta turi būt)
- ir tepi ant pačios karpos ( aš tepdavau su ausų krapštuku), netepti ant sveikos odos ir ne per daug, nes labai nudegina
- pas mane ant pado buvo, tai tepdavau vakare, truputi palaukdavau kol apdžius košelė ir kojines apsimaudavau (ta prasme nereikia nuvalyti tos košelės)
- iš pradžių geriau kasdien tepliotis
4u.gif  4u.gif  4u.gif
Acto esencija 9 proc.  mirksiukas.gif

Gal kuri žinot, būtinai 9proc, ar galima ir tuo stipriu?
Atsakyti
Greitas ir pigus karpu naikinimo budas kuri jau isbande mes ir musu giminaiciai tai "Senukuose" nusipirkom druskos rugsties skyscio (viena beda kad jis parduodamas maziausia talpa 1l). Na bet nieko ir kiekviena karta prisiminus tepti karpa su tuo skysciu pavylgytu krapstuku su vatele. Seses mergytei per dvi savaites ant padu isnaikinome beveik 20 karpu o skausmo vaikui nesukele jokio. Tik tpeti reikia tik pati viduriuka o ne aplink oda. sekmes 4u.gif
Atsakyti
as turejau karpu, niekaip nenaikinau,oda generuojasi kas kazkiek laiko ir pranyko. g.gif nu gal arbatmedziu kelis kartus buvau patepus g.gif
Atsakyti
QUOTE(summerliepa @ 2013 03 18, 21:09)
Sveikos. Atsiprašau, kad truputi nukrypsiu nuo padų temos, bet gal žinote kur galėtų gauti SOLCODERM ampulių? Lietuvoje lyg ir nėra jų, daktarė sakė, kad teks važiuoti i latviją arba rusiją..arba gal žinote, kas važiuoja i rusiją ar latviją vaistų?:/ net nežinau, ką daryti,klaidžioti nuvažiavus nesinori,o  internete nelabai randu (rusiškai nemoku  blush2.gif )

Gal žinot, kur to "SOLCODERM" būtų galima gauti? Skaičiau internete, kad pardavinėja moterys, prekiaujančios rusiška kosmetika, vaistais - gal žinot konkrečiau kur? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 22 lapkričio 2013 - 18:18
as naudojau ''Wartner''.Parasyta, kad pedu karpom, bet patarus vienam zmoguciui,kuriuo pasitikiu ir kuris naudojo,issinaikinau nemaza karpa ,kuri buvo ant sprando.Jokio pasalinio poveikio. Ir visai neskaudejo biggrin.gif
Atsakyti