Įkraunama...
Įkraunama...

Karpos

siulyčiau pradžiai pas odos gydytoją, arba šeimos, o jis tada jau nukreips. pati tai nešalinčiau, gali bėdos prisidaryti
Atsakyti
Mama isvede karpas su tokiu skysciu "čistotel" (rus). Jis isdegino tas karpas. Dar naudojo pleistra "salipod". Bet vaistinese parduodamas zalias latviskas, jis nelabai veiksmingas. Geriausia nusipirkt turguj rusiska ruda "salipod". Asmeniskai as tuo rusisku salipodu isnaikinau laaabai senus mozolius ant koju pirstu...
Atsakyti
As cia paskaiciusi radau, kad kazkuriai padejo arbatmedzio aliejus, taigi nusprendziau pabandyti ir as. Ir dziaugiuosi, karpos isnyko. Tik aisku reikejo visa menesi kelis kartus per diena juo tepti, bet tikrai verta del rezultato.
Atsakyti
Prasikankinau ilgą laiką su jomis sad.gif ant kojų, rankų buvo... turguj pirkau ugniažolės tepalą - pavojinga, skausminga... nusidraskydavau dar labiau...

po to pas jus paskaičiau apie miltų ir acto derinį - dviejų savaičių ko gero užteko... jau po pirmo patepimo mažiausios išnyko. Labai džiaugiuosi dabar, tik reikia galutinai kad kojos susitvarkytų po visų "gydymų" ir laimingai mėgausiuosi vasara smile.gif
Atsakyti
Turiu vos matomus miniatiurinius darinukus ant plastaku, parodziau dermatologei- sako mazytes karpos. Dvi turiu jau nepamenama laika, o va kitos pradejo "setis" visai nesenai. Mano klausimas butu ar pradejus tuos darinukus judint vaistais, galesiu eiti i darba ar reiks muveti kokias pirstines nes oda bus nubalusi- zaizdota? O kaip buna po lazerinio salinimo? Ar nudegina ir eini namo be randeliu ar irgi lieka zaizdeles?
Atsakyti
Kankinuosi su 2 karpom ant kairės rankos antrojo piršto.. doh.gif , viena karpa tiesiai ant sulenkimo, o kita šone. Ir kaip jas skauda.. Naikino su azotu, lyg ir pasinaikinę buvo, bet vėl atsirado. Skausmas baisus, o naudos nulis. doh.gif , 23 dienai užsiregistravau, kad su elektra išnaikintų. Gal kuriai jau naikino tokiu būdu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erikamamukas: 19 liepos 2013 - 21:59
Sveikos, mamytės. Ar esate karpą naikinusios elektros būdu?, kiek laiko gijo? g.gif Na o man buvo 2 karpos ant kairės rankos piršto. Galima buvo rinktis iš daug šalinimo būdų, tame tarpe ir tepalai, kuriuos galima vaistinėje įsigyti, bet kažkaip jais "nepasitikėjau" ir sugalvojau, kad reikia pašalint kitu būdu, pas daktarę. cool.gif Taigi..Užsiregistravau 07.23 dienai. (seniau man naikino tas 2 karpas azotu, bet po kiek laiko jos vėl ataugo toj pačioj vietoj, azotas nepadėjo), siūlė irgi su azotu, bet jau nenorėjau, nes ir skausmas didelis, o rezultatai prasti. schmoll.gif , paprašiau, kad elektra išnaikintų. Kitur kainuoja ~30lt procedūra, kai paklausiau kiek mokėt, pasakė, kad nemokamai. ax.gif , taigi atsiguliau, į pirštuką suleido nuskausminamųjų, kas tikrai skaudėjo, o paskui pradėjo karpą deginti elektra. Žinoma, nieko nejaučiau, matėsi tik dūmai ir jautėsi svylančios mėsos kvapas. lotuliukas.gif lotuliukas.gif Pati daktarė tą procedūrą darė nenoriai ir sakė, kad galėjau tiesiog nusipirkti tepalą, kuris ale būtų išnaikinęs tas karpas.. Po procedūros užlipino pleistru ir vuolia. biggrin.gif Na ką gi. Grįžau namo, atrodo viskas ok. Pirštas aptirpęs buvo dar keletą valandų, po to pradėjau justi skausmą. Kitą dieną pleistras atsiklijavo ir pamačiau vaizdą, nuo kurio pasidarė bloga ir vos nenualpau, nes aš kai kraujo nepernešu, tai man košmaras pamačius buvo. biggrin.gif , duobė giliausia (toj vietoj, kur didelė karpa buvo), žaizda vos ne iki kaulo, mėsos matosi net.. doh.gif sakau vaizdelis kraupus..Užklijavau kitu pleistru na ir praėjo 4 dienos nuo išnaikinimo, buvau pakeitus dar keletą pleistrų, nes man vis jie atlipdavo ir ta žaizda nei traukias, nei gyja, kaip buvo tokia, taip ir liko. O šiandien išvis baisi. doh.gif , kraujas pradėjo bėgt, to piršto net ištiest negaliu.. Gal žinot kiek laiko gyja žaizdos? verysad.gif
Atsakyti
sveiki, mano 2,5m mergytei ant pado atsirado didziule vidine karpa, matosi gyliai iaugus. pradejau tept ugniazole, is pradziu atrode padejo, sumazejo guziukas, o dabar kazkas pasidare kad guzas dar didesnis atsirado ir aplink ta karpa gan didelis raudonas plotas.nebezinau ka daryt
Atsakyti
ech... tepiau tepiau vaikui ir su ricinos aliejum (prie nosies) ir su ugniažolėm.. ir su acetocaustinu (ant pado)
netekau kantrybės, šiandien nuėjom su azotu prišaldėm verysad.gif skaudėjo kaip..

matysim. gal kaip nors..




viktorijaly, gal jūsų mergytei kaip nors sualergizavo į ugniažolę? g.gif
Atsakyti
jetau merginos...tarp visu siu jusu kankinimusi pabandykit neskausmingiausia buda naikint karpas: suskaiciuot kiek ju tiksliai turit, paimt siula, sako vilnonio reikia, as su paprastu dariau, ant jo uzrist tiek mazgu kiek turit karpu ir uzkast. siula po zemem, su zodziais "kai siulas supus, karpos isnyks" juokinga zinau, bet kai mano viena pada nuseje buvo 28karpytes, ieskojau siulo ir po menesio ar pusantro net nesupratau kur karpos dingo.nei jokiu zaizdu, padas lygus ir dailus!
Atsakyti
Invano, kažkaip labai antgamtiška. biggrin.gif, sunku patikėt net.. tongue.gif , o aš vis dar kankinuosi po tos elektros.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikamamukas @ 2013 07 30, 22:16)
Invano, kažkaip labai antgamtiška. biggrin.gif, sunku patikėt net.. tongue.gif , o aš vis dar kankinuosi po tos elektros.. verysad.gif


patikek sutinku, MB kai man pasake jog taip su mociute naikindavo savas, juokiaus uz pilvo susiemus, ir uzkasinejau ta siula besijuokdama, bet jau griebiausbet ko, galvojau nepakeknks, nes isplitusios buvo po visa pada, tepalais buvau iki zaizdu issideginus, galvojau aij bala nemate, tas siulas nebepakenks labiau,ir nuo tos dienos tepalais tepliot nustojau, galvojau nu pazesiu kas bus...o po menesio aar daugiau net nesupratau kur jos dingo!! traukesi traukesi ir toks vaizdas kad isnyko viduje! teko atsiprasyt MB uz juoka 4u.gif .
Atsakyti