Įkraunama...
Įkraunama...

Mano pirtis

Gaila, kad vonios ner biggrin.gif
Pas mane apie 80 litru boileris. Uztenka nusiprausti 4-5 zmonems laisvai. Tiesa vanduo jame kokiu 80-90 laipsniu. Bet mes prausiames "kaimiskai" be duso, apsipylinedami. Su dusu itariu gausis taupiau
Atsakyti
Na va - galutinis variantas.. reik pripazinti - sedeti patogu, netgi jaukiau negu ant dydelio gulto.. man patinka rezultatas..
user posted image

O cia uzteptas hidroizoliacijos sluoknis.. Cia gan netiketas efektasgavosi, kadangi tepiau su placiu teptuku, tai gavosi tokios bangeles nuo virsau iki apacios.. kazkaip net grazu sakyciau... pagalvojau, gal sutepti dar koki viena-kita sluokni, nudazyti kokia linksma spalva zydra - ir nafig tos plyteles??

user posted image
Atsakyti
Kokia hidroizoliacija naudoji?
Nudazyk epoksidiniais dazais.
Atsakyti
Nu jei paciam patinka, tai kodel ne. Klausimas tik del to, kaip elgsis ta danga priklausomai nuo dregmes, persalimo ir t.t.
Atsakyti
Peciaus "sarkofagas".. Kolkas uzdejau sausai, na ir vel siurprizas, galvojau kad bus ne labai stabilus, bet stovi tvirtai, nepajudinsi.. kolkas bus gerai, poto paziuresim ar verta neverta ir ka daryti..

user posted image

jei ryt atvesh boileri - tai beliks ji sumontuoti, kranus, dusha - ir galima bandyti.. tai 5dieni jauciu bus pagaliau normalus paleidimas naudojimui.. kolkas tik saviems, be apdailos sveciu nekviesiu, pradesiu mokytis buti pirtininku.. is tikro gi niekad neturejau pirties ir ka joje daryti isivaizduoju tik gan teorishkai smile.gif
Atsakyti
Nusprendziau pakaitinti pirti, kol montuoju santechnika, pridejau ne 3 malkas kaip paprastai o 6.. Dega, kaista, viskas gerai.. poto paziuriu i lauka - o lauke eina juodas sniegas.. pasakyti kad as nustebau - nieko nepasakyti.. as AH..EL.. Poto supratau, kad gavus tempo matyt atsiplese plonas sluoksnis suodziu is mano kamino ir juos istrauke lauk.. bet sokas buvo geras.. mazdaug su 1/3 peciaus galingumu sarkofagas isilo, pirtije apie 45 laipsnius.. kaip pirmam kartui visai neblogai..
Atsakyti
Nereikia jo muryti, kam. Jei akiu del to labai neskauda.
Ismoksi visko. Pirty labai paprasta - darai kas patinka ir del nieko nesuki galvos smile.gif Atsipalaidavimas vienu zodziu smile.gif
Klausk kas bus idomu. Is asmenines patirties pasidalinsiu...nors as ne pirtininkas smile.gif
Nu tai sekmingo starto po tokios epopejos smile.gif
Atsakyti
Belaukiant boilerio... Visgi velgi nusprendziau prie peciaus nedaryti gulto tesinio, o biski zemiau uz peciaus sarkofago toki lentinele, padeti kazkokiems daiktams, kuriu reikia prie peciaus.. konstrukcija padariau va tokia siaip sau, del idomumo smile.gif na ir pritruko tik 1,2 m gulto lentos.. pasakishkas tikslumas..

user posted image


boileris atvaziavo, sunkus zaraza.. isaiskejo, kad ne taip jau viskas su juo paprasta, reikia milijono visokiu fitingu-shmitingu, ryt montuosiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaban: 17 spalio 2013 - 18:45
haba haba ..

user posted image
Atsakyti
Na va, sian buvo tikras pirmasis pirties isbandymas. Kaip pirmam kartui pavyko puikiai, biski buvo per karsta, bet visi istvere, net su vanta pirkta senkose biski pamojavau, perykloje tempas stabiliai 65-70 laipsniu, gultas karstas, bet sedeti guleti galima, dregme nuo gulto isdziuna letai, biski paduodi vandens ant akmens - ausis susisuka, tai matyt dregmes nemazai, kazkur pr.. dingo mano dregmes matuoklis... zodziu super su perykla viskas, reikes tik ismokti regulioti galinguma, kad pagauti idealius parametrus.. bet yra ir minusu - per karsta poilsio kambarije - ir vedinam ir viskas bet tas mano kaminas su SUPERISOL prikaitina konkreciai.. kitas minusas - superisol kai ikaista visgi smirda, nzn ar jis pats, ar jo klijai - bet eina toks kvapelis, perykloje, prausykloje nera jo, bet poilsio kambarije konkreciai.. tai matyt uzdesiu 2 sluoksni ir gal ne suprisolo o koki kita is tos serijos, is sildys maziau ir smirdes maziau smile.gif

BET BENDRAI - JEGA!

Supratau kad visgi be irengto poilsio kambario ne labai pasikaitinsi.. nosis ir pailseti, ir pabuti,atvesti, poto ramiai nusiprausti.. o tai pasikaitinom, nusiprausem, grizom i namus - pabuvov, vel visi slapi, reik praustis smile.gif.. tai matyt neteks man labai jau pailseti nuo stojkes, bet dabar vistiek bus daugiau noro smile.gif
Atsakyti
Is ryto pirtije +40, viskas sausa, isdziuvo, aromataaaas nenupasakosi.. neistveriau, pagulejau biski, net laikas sustojo, kaip malonu..
Atsakyti
QUOTE(kaban @ 2013 10 20, 11:22)
Is ryto pirtije +40, viskas sausa, isdziuvo, aromataaaas nenupasakosi.. neistveriau, pagulejau biski, net laikas sustojo, kaip malonu..

Dėkui už šį pirties statymo aprašymą. Man dar pirties statymas priešakyje, todėl labai įdomu pasiskaityti Jūsų praktikos.
Atsakyti