Įkraunama...
Įkraunama...

Mano pirtis

Pradingo dydele dali mano idetu fotkiu, radikal.ru pradziai istrinne,poto ir fotki.com pradejo naikinti.. Planuoi viska perkelti i koki dropboxa ar panasiai, tik nzn kuris palaiko idejima i SM.. aishkinames smile.gif

uff idejimas veikia - bet teks resizinti..


na jauciu teks nuorodom operuoti..


Klausimas: ar reikia man sudeti visas nuotraukas i atskira folderi inete, ar jau cia mazai kam rupi? O tai matau is SM siaip fotkes dingineja po truputi..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaban: 21 spalio 2013 - 08:29
QUOTE(kaban @ 2013 10 21, 09:04)
Pradingo dydele dali mano idetu fotkiu, radikal.ru pradziai istrinne,poto ir fotki.com pradejo naikinti.. Planuoi viska perkelti i koki dropboxa ar panasiai, tik nzn kuris palaiko idejima i SM.. aishkinames smile.gif

uff idejimas veikia - bet teks resizinti..
na jauciu teks nuorodom operuoti..
Klausimas: ar reikia man sudeti visas nuotraukas i atskira folderi inete, ar jau cia mazai kam rupi? O tai matau is SM siaip fotkes dingineja po truputi..


O tai šiaip kokį blogą blogų tinklalapyje pakurt ir sudėt ten viską? Liks visiems entuziastams gatava howto biblija smile.gif
Atsakyti
jau biski perdaug tu blogu man biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kaban @ 2013 10 20, 13:22)
Is ryto pirtije +40, viskas sausa, isdziuvo, aromataaaas nenupasakosi.. neistveriau, pagulejau biski, net laikas sustojo, kaip malonu..


Va va, tikroji pirtis po kokio pusdienio isilimo ir prasideda. Tada is visu pusiu IR tolygiai spinduliuoja
Atsakyti
QUOTE(kaban @ 2013 10 21, 10:04)
Pradingo dydele dali mano idetu fotkiu, radikal.ru pradziai istrinne,poto ir fotki.com pradejo naikinti.. Planuoi viska perkelti i koki dropboxa ar panasiai, tik nzn kuris palaiko idejima i SM.. aishkinames smile.gif

uff idejimas veikia - bet teks resizinti..
na jauciu teks nuorodom operuoti..
Klausimas: ar reikia man sudeti visas nuotraukas i atskira folderi inete, ar jau cia mazai kam rupi? O tai matau is SM siaip fotkes dingineja po truputi..


Dek i google+, jei turi account'a
Atsakyti
QUOTE(kaban @ 2013 10 21, 09:04)
Pradingo dydele dali mano idetu fotkiu, radikal.ru pradziai istrinne,poto ir fotki.com pradejo naikinti.. Planuoi viska perkelti i koki dropboxa ar panasiai, tik nzn kuris palaiko idejima i SM.. aishkinames smile.gif

uff idejimas veikia - bet teks resizinti..
na jauciu teks nuorodom operuoti..
Klausimas: ar reikia man sudeti visas nuotraukas i atskira folderi inete, ar jau cia mazai kam rupi? O tai matau is SM siaip fotkes dingineja po truputi..

http://imageshack.us/ mirksiukas.gif
Atsakyti
Laikinas poilsio kampas.. metaliniai sodo baldai.. beje, kas kokius baldus poilsio kambariui naudoja??

user posted image

Atsakyti
As azuolinius smile.gif
Metaliniai salti gali but
Geriau kokio minksto medzio
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varijotas: 22 spalio 2013 - 14:31
ufff... dubis 2.. geraaaaaai... bet pagauti kondicijos niekaip neiseina.. gaunai apie 70 laipsniu ir nezinoma dregme, bet zmonai, vaikams jau per karsta.. ir kas super kad dabar tarp uzejimu bedinau pilnai atidarus langiuka, po uzdarimo temp atsistato akimirksniu, sarkofagas veikia superiniai...visos plytos karstos..
Atsakyti
Nu tai gal per galinga krosnele gavosi. Plytu ekranas labai karstas? Jei jau niekaip negalesi tos temparaturos nugalet, tai gali panaudoti skyletas plytas - jos ikais tikrai maziau.
Su ventiliacija pabandyk pazaist, jei turi galimybe ja kazkaip reguliuot
Jei vandens nepili, tai is kur ta dregme didele gali but? Sakyciau prie tokios temperaturos turetu buti apie 30%.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varijotas: 23 spalio 2013 - 10:27
QUOTE(varijotas @ 2013 10 23, 11:26)
Nu tai gal per galinga krosnele gavosi. Plytu ekranas labai karstas? Jei jau niekaip negalesi tos temparaturos nugalet, tai gali panaudoti skyletas plytas - jos ikais tikrai maziau.
Su ventiliacija pabandyk pazaist, jei turi galimybe ja kazkaip reguliuot
Jei vandens nepili, tai is kur ta dregme didele gali but? Sakyciau prie tokios temperaturos turetu buti apie 30%.


peciu galinguma regulioti paprasta - maziau malku ir tiek.. Kolkas tik pratinosi, kad nebutu per karsta visur, sikartajau buvo geriau negu pirma.. Vandens pilu tikrai daug, keli litrai bendrai iseina, aplaisciau gultus pabandymui, tai beveik nedziuna prie +65 -tai dregme nemaza matyt, reikia aishq pirkti matuokli, bet kiek ziurejau pardoshkese salia kaba matuokliai - visi rodo skirtinga dregme.. tai koki pirkt? kuris tiesa rodo? nezinia.. jo, ventiliacija reikes visgi paleisti kaip buvo sumanyta, peciaus galingumo pakaks.. Na zaisim, zaisim, jau yra su kuo zaisti smile.gif
Atsakyti
Kaka tie matuokliai. Jie inerciski ir dregmes tau tikrosios neparodys. Tu, kur rodo gerai, tai neipirksi, o ir kam jie. As turiu padovanota Harvia termometra-higrometra kazkur peciu aukstyje ~1.6m ir dar viena spiritini palubej pakabines. I ta tai neziuriu beveik, temp. skirtumas apie 5 laipsniai tik. Ta Harvia tai kalibravau pats garines temperaturoj ir virs verdancio vandens (nustatinejau 100% dregnuma). Ir tai nezinau kiek teisingai jis rodo. Kartais kai pripilam vandens ant sienu tai ir 80% parodo, bet netikiu, nes isvirtumem prie 55 laipsniu. Matyt ir jis vandens gauna biggrin.gif
Grynai orientacijai. Pas mane nusistovi stabilus rezimas ir nesuku sau galvos. Paziuriu tik i temperatura kai kurenu, kai 50 jau galima eit gulet suldytis. Pridusinu degima ir po pora lentgaliu vis pametu kai periames, kad akmenu neuzpilt. Vandens ispilu po kokius 6-8 litrus per pirtinimasi. Dar toki garo generatoriu pasidariau "automatini" smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varijotas: 23 spalio 2013 - 12:51