Įkraunama...
Įkraunama...

Mano pirtis

Na jo, del dregmes man yra ideja naudoti drekintuva, namuose turiu tokius 3, tai per valanga pakelia dregmes lygi iki 60% 20kv kambariui, o jau perykloje ir dar greiciau butu.. tik nenoriu i perykla elektros vesti, buvo planas integruoti ta drekintuva i ventiliacija, i padavima, bet cia kolkas tik ideja..
Atsakyti
I oro padavimo anga prie krosneles? O kaip ikais tie garai ir kils i virsu? Nemanau, kad gera ideja. Tiesiog pastatyk tada koki indeli ant krosnies virsaus tarp akmenu - lai verda smile.gif
O gal tau visai to drekintuvo nereikia? Sakai ir taip karsta namiskiams? smile.gif
Man matai kai periames aktyviai 4 zmones minimum tai atitinkama dregmes lygi palaikyt visai gerai. As ta gara dar praleidziu per vamzdeli ant peciaus virsaus padeta...gal kiek perkaitinu virs 100 laipsniu, nors cia klausimas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varijotas: 23 spalio 2013 - 14:38
QUOTE(varijotas @ 2013 10 23, 15:38)
I oro padavimo anga prie krosneles? O kaip ikais tie garai ir kils i virsu? Nemanau, kad gera ideja. Tiesiog pastatyk tada koki indeli ant krosnies virsaus tarp akmenu - lai verda smile.gif
O gal tau visai to drekintuvo nereikia? Sakai ir taip karsta namiskiams? smile.gif
Man matai kai periames aktyviai 4 zmones minimum tai atitinkama dregmes lygi palaikyt visai gerai. As ta gara dar praleidziu per vamzdeli ant peciaus virsaus padeta...gal kiek perkaitinu virs 100 laipsniu, nors cia klausimas smile.gif


na todel ir noriu pamatuoti priesh kazka darydamas.. Zmona tai sako nera dregna, bet poto supratau, kad jin garu nemato kaip hamame, todel jai nedregna.. kai paaishkinau, kad jei bus tiek garu kiek hamame, tai cia ir liksmim amziams biski nusimine, jin isiaizdavo kad bus taip.. tai va galvoju reikegaru generatoriu paleisti smile.gif
Atsakyti
kiek akmenu pas tave????
pas mane tona mazdaug....
principas tas as kaitinu akmenis, ne ora. Kurenau sekmadieni neskubant 5 valandas temperatura pirtyje +68 c. Dregmes tiek, kad susidaro rukas ore. Vandens per viena uzejima uzpilu apie 4-5 litrus.I gala pylimo buna karsta po biski lenkiesi bet nedegina pirstu ar ausu. po kiekvieno uzejimo viska pilnai isvedinu,pirtyje lieka koki +40 c. uzejus dregme ir karsti susikeliu pildamas vandeni ant akmenu.

jeigu pas tave bus nedidelis kiekis akmenu, ora ir suolus ikaitinsi greitai dvi geros valandos ir bus 70-80 pilsi vandeni bus karsta "kandzios" pirsu galus ....
Atsakyti
va imetu ir savo atnaujines
http://public.fotki....mwork/pirtis-1/
Atsakyti
Akmenu tilpo apie 60 kg berods - ar 80, 3-4 dezes, nepamenu.. plytu aplink peciu apie 250 kg.. temperatura palaiko plytos - palaiko labai stabiliai, net vedindamas pro langiuka temp nekrenta.. akmenys gara gamina normaliai, per paruosima ispilu pora litru ir kokiu 10-15 saukstu mediniu.. ruko nesimato, bet sausumos pojucio irgi nera.. visgi noriu atsikri GARO perimosi gamyba nuo dregmes lygio palaikimo, kad nesaldyti akmenu be reikalo.. akmenys perspektyvoje isvis noriu uzdengti ir is virsaus, kai sugalvosiu kaip padaryti "garu patranka", kurenti 5 val tai kazkaip labai jau ilgai, man pakanka 2 pusiaupilnu pakuru - tai 1,5-2 val.. jei pradeti 50 laipniu eiti sildytis - tai ir uz val manau speciau, bet to tikrai nenoreciau, iskart reikia kurent maximaliai, o kolkas rezimas - pirma valanda susildymas patalpu, poto uzsidaro sarkofagas - ir valanda su antra pakura praktishkai tik akmenys - ir to pakanka..
Atsakyti
paziurek kokiu principu daromos kaimo turizmo sodybose nuomojamos pirtys ( kiek buvau visur beveik panasiai) greit ikaityti. kelios dezutes akmenuku, kad butu kur vandeni pilti ir viskas.... geras kliantas - luzes kliantas.... isgeres eina karstis nukerta ir labanaktis... niekam neidomus relaxas pusei valandos gulint ramiai pirtyje
Atsakyti
QUOTE(braske1515 @ 2013 10 23, 21:14)
paziurek kokiu principu daromos kaimo turizmo sodybose nuomojamos pirtys ( kiek buvau visur beveik panasiai) greit ikaityti. kelios dezutes akmenuku, kad butu kur vandeni pilti ir viskas.... geras kliantas - luzes kliantas.... isgeres eina karstis nukerta ir labanaktis... niekam neidomus relaxas pusei valandos gulint ramiai pirtyje


na pas mane pirtis karkasas, ne masyvas, todel nori nenori greit ikais, kad maziau kaistu patalpas ir yra sarkofagas ir dirba jis savo darba puikiai.. siaip ir ideja buvo tokia - kad nereiketu 5 val kurenti
Atsakyti
Nu taigi ziurek visiems zinomas Magol'as koki devaisa pasidare. Gali vandens padavima sugalvot is kokio bakelio automatini smile.gif
O dar geriau butu dumtraukio vamzdi isnaudot. Pas tave jis gi daug silumos nepageidautinos generuoja smile.gif

http://www.forumhous...s/185649/page-2

Papildyta:
O del uzdengimo is virsaus tai geriausia ant kokiu kampuku akmenine plokste is kokiu 2 daliu. Galvojau ir as kazka daryt, bet jau atrodo iki durnumo tuoj daeisiu - ir taip gi viskas gerai smile.gif
Atsakyti
Pas magola kamina per pirti eina, jam suktis reikia, pas mane jis pasleptas.. mano nuomone kaminas turi dirbti kaminu, ir taip nesakyciau kad labai jau gera trauka, tai ji gadinti nesinori.. kad nebutu perdaug nuo jo silumos as ji apsiltinsiu papildomai, cia ne kamino kalte - o mano, 3cm superisolo mazoka, apsaugai nuo karscio pakanka, ranka galiu laikyti, bet nuo silumos pertekliaus - mazoka.. s esmes sprendimu gali buti ivairiu - as tik kelio pradzioje, dar tik bandau suprasti kaip elgiasi konkreciai mano pastatytas daiktas, suprasiu - ir bus gerai.. perdengti as planuoju su plytom, padesiu kampuoti ir ant jo plytos tos pacios - ir bus sarkofagas visishkai pilnas
Atsakyti
Na as sakau, kad nesaldyti peciaus toje vietoje, kur bus kazkoks garo generatorius, geriau isnaudoti dumtaki, kuris karstas ir is jo dumai jau lekia laukan. Dedi toki apvalu nedidelio turio inda aplink vamzdi iseinanti is peciaus ir jis tau generuoja gara, dar ir kamina atvesina
O siaip tavo krosneles sonai gi neapdeti akmeniu? Nu tai kabini ant sono ar ant galo tokia priglundancia prie peciaus sieneles dezute su dviem vamzdeliais, pripildai vandens kiek reikia ir jis tau leidzia gara per vamzdeli i kur reikia.
Atsakyti
QUOTE(varijotas @ 2013 10 24, 11:29)
Na as sakau, kad nesaldyti peciaus toje vietoje, kur bus kazkoks garo generatorius, geriau isnaudoti dumtaki, kuris karstas ir is jo dumai jau lekia laukan. Dedi toki apvalu nedidelio turio inda aplink vamzdi iseinanti is peciaus ir jis tau generuoja gara, dar ir kamina atvesina
O siaip tavo krosneles sonai gi neapdeti akmeniu? Nu tai kabini ant sono ar ant galo tokia priglundancia prie peciaus sieneles dezute su dviem vamzdeliais, pripildai vandens kiek reikia ir jis tau leidzia gara per vamzdeli i kur reikia.


variantu yra visokiu, kamino tikrai nesiruosiu judinti, tai bus arba garinima -arba generatorius.. pastarais geresnis del to, kad pagamina daug garu labai greitai su minimaliom sanaudom.. garinimai paprastesni is pirmo zvilgsnio, tai matyt kolkas garinsim o poto jau bus navorotas su generatoriumi, jei jau reikes
Atsakyti