Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Suknelės - megztos ir nertos Nr.11
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai > Mezgimas, nėrimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Čiotki
Sveikos darbštuolės,gal galėtumėt patart,pasiūlyt kokią suknelę pirmai komunijai blush2.gif ,kaip geriau nert ar megzt g.gif ,gal modeliukų kur yra pažiūrėt 4u.gif
Čiotki
Perverčiau visą temą doh.gif ,gražių suknelių prisižiūrėjau,bet va baltų tai nedaug užmačiau,gal ne čia ieškau unsure.gif
niuma
Čiotki, jug yra 11 temų mirksiukas.gif Tikrai iš jų kažką gali išsirinti. Ir nuorodų daug įvairiausių įkelta. Osinkos klubas turtingas idėjomis ir labai daug modeliukų mezgama online, taip, kad pasižiūrėt tikrai yra kur.
O bet kokį modeliuką galima iš baltų siūlų megzti/nerti. Pirmiausiai nuspręskit su dukryte, kokio fasono, ilgio, pločio, kokių raštų norisi.
FF
QUOTE(loretam @ 2008 09 08, 11:24)
aga sau, na as neriau nuo pazastu zemyn ir daba neriu i virsu, tai kol kas suneriau 2 juodus, puse kuno spalvos ir beveik visa balta wink.gif kaip tik pradejau va 3 juoda wink.gif ir jo nei puses tikria nesunersiu, kiek ten tai nugarai nuo pazastu iki kaklo riekia....  lotuliukas.gif
*

O kaip tu platini/siaurini?
loretam
QUOTE(Fanfan @ 2008 09 09, 13:53)
O kaip tu platini/siaurini?
*

is krastu kas 2, po to kas 4 eile po aki uzdejinejau ax.gif ir viskas.... nugaryte jau baigta.... dabar pradesiu prieki thumbup.gif
FF
QUOTE(loretam @ 2008 09 09, 16:11)
is krastu kas 2, po to kas  4 eile po aki uzdejinejau  ax.gif ir viskas.... nugaryte jau baigta....  dabar pradesiu prieki  thumbup.gif
*

Dar pasitikslinsiu, tai neri nugaros dalį ir paskui priekio?
Aš va kažkaip išskaičiau, kad ratu neri nuo pažastų, tai ir galvoju, kokiu tu čia būdu platini/siaurini.
loretam
QUOTE(Fanfan @ 2008 09 09, 17:28)
Dar pasitikslinsiu, tai neri nugaros dalį ir paskui priekio?
Aš va kažkaip išskaičiau, kad ratu neri nuo pažastų, tai ir galvoju, kokiu tu čia būdu platini/siaurini.
*

jo jo, neriu jau atskirai lotuliukas.gif pradzioj bandziau ratu nerti doh.gif bet daejau iki platinimo ir buvo isardyta lotuliukas.gif o jau nugaryte padaryta, dabar pradejau kaip tik prieki bigsmile.gif po to rankovytes bus mirksiukas.gif
Mexxica
QUOTE(eya @ 2008 09 08, 20:48)
Tista tista mohera, gal kiek maziau, kai su silku, bet vis tiek pasitempia mirksiukas.gif
*

QUOTE(Muske @ 2008 09 09, 09:29)
Mochera kiek teko man megzt ir po to nesiot (trejetas megzstuku, suknele numegzta, guli nenesiojama.), tai man ji tysta i ploti, o is ilgumo - traukias (svarstau gal kai ilgas daiktas, kaip sukenle, tai ji vien nuo savo, kad ir nedidelio svoriuko netrumpeja).
*

QUOTE(eya @ 2008 09 09, 09:59)
butent, megztukai ir sukneles skiriasi mirksiukas.gif
*

Na kai reiks nešiot ir pasimatys, kaip ten bus rolleyes.gif visgi nieko amžino nėra, nereikia norėt, kad megztas daiktas netystų/nesiburbuliuotų ax.gif
gadget3
Megzti stebuklai.

McQeen

user posted imageuser posted imageuser posted image

laukite tesinio biggrin.gif
Papildyta:
user posted image
Tarakoniukass
QUOTE(qqte @ 2008 09 05, 14:07)
kazkodel neisididina
*

Merginos busiu dekinga pasufleruokit sita rasta.Labai noriu sitos suknutes 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Tarakoniukass @ 2008 09 09, 22:27)
Merginos busiu dekinga pasufleruokit sita rasta.Labai noriu sitos suknutes 4u.gif
*

negaliu ikelti foto,kazkodel neleidzia,cia kalbu ape ta suknute kuri pilka ir su rausvu ir violetiniu. g.gif
Sniege26
Va osinkoj, man nurodė kur mezgė tą suknelę. Pati rašto dar nebandžiau, tai nežinau kaip gaunasi. Na bet merginoms pavyko thumbup.gif Bandysiu ir aš kada vėliau.
http://www.club.osinka.ru/topic-44632?&start=135
katuks
Sniege26, tu šaunuolė 4u.gif
Pati įdėjau tą suknelę, bet kad atsiminčiau ir rasčiau iš kur doh.gif žinau, kad Osinkoj, bet ten tų temų tiek daug....ir tą kartą buvau pervertusi nemažai...
Mergaitės ją vadina Missoni. čia matyt koks dizaineris, kuris "užsiima" zigzagais, nes visus zigzaguotus mezginius vadina "Missoni" g.gif

iš tiesų labai gražus ir sakyčiau fantastiškas raštas, reiktų pabandyti pavyzdėlį, kas gaunasi realybėj. iš esmės tai išgaunama sumezgimais ir užmetimais, bet kiek darbo doh.gif
Virbalai
Įkvėpta Viliuteees ir Fasolkos Mamos nusimezgiau ir aš voratinklinę moherinę suknutę ax.gif
Ačiū šioms mergaitėms 4u.gif

http://picasaweb.google.com/eurikav/Mano#5244106727677397570
eya
Virbalai, tikras grozis wub.gif thumbup.gif Ir spalvyte tokia netradicine. labai blush2.gif wub.gif
polo
Virbalai gražu labai labai. wub.gif
Sonatuole
QUOTE(Virbalai @ 2008 09 10, 09:58)
Įkvėpta Viliuteees ir Fasolkos Mamos nusimezgiau ir aš voratinklinę moherinę suknutę  ax.gif
Ačiū šioms mergaitėms  4u.gif

*

Virbalai, labai graži suknelė, spalva man laaabai graži bigsmile.gif
Amneris
QUOTE(gadget3 @ 2008 09 09, 20:42)
Megzti stebuklai.

McQeen

user posted imageuser posted imageuser posted image

laukite tesinio biggrin.gif
Papildyta:
user posted image
*

Čia schemos kaip megzti antros suknutės sijoną 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Tarakoniukass
QUOTE(Sniege26 @ 2008 09 10, 09:04)
Va osinkoj, man nurodė kur mezgė tą suknelę. Pati rašto dar nebandžiau, tai nežinau kaip gaunasi. Na bet merginoms pavyko thumbup.gif Bandysiu ir aš kada vėliau.
*

jei bandysit tai visiem cia pasigirkit,nes labai grazus rastas.as tik pradedancioji tokiu tikrai dar nemoku,banysiu prasyti uosves ,kad numegztu man tokia suknute.bet tik beda ,kad nemoku paaiskinti rasto ,o rusiskai nesuprantu.lauksiu gal kas pabandys ir pasigirs. 4u.gif
katuks
Virbalai, šaunu. gražu. tiesiog be žodžių thumbup.gif

leidau sau pažiūrėti visus tavo darbelius blush2.gif fantastika!
ir ką ten atradau bigsmile.gif taigi labai panašus raštelis, kurį neseniai čia aptarinėjom: Missoni
http://picasaweb.google.com/eurikav/Mano#5220978775542507042
vadinasi iš tikrųjų nėra sudėtinga g.gif imi ažūrinį raštą su užmetimais ir sumezgimais ir kaitalioji spalvas. ar ne? rolleyes.gif

o va čia daugiau Missoni darbelių
http://www.net-a-porter.com/Shop/Designers/Missoni/Clothing
Amneris
blush2.gif ištampiau temą ir nieko gero, geriau idėsiu nuorodą
http://bestyaforever.narod.ru/jurnali_po_v...sandra_06_2002/
Virbalai
Ačiū, mergaitės, labai miela gauti tiek komplimentų, nors nuorodą įmečiau ne dėl jų....
Siūlų spalvytė - koralinė, pirkau Ditekse. Tik labai jau daug jų pirkt įsiūlė - net 400 g, o suknutė gavosi iš 95 g thumbup.gif Teks iš likusių draugėms megztukus rapaliot smile.gif

Katuk, kaitaliot siūlus tokiame kiauraraštyje tikrai nėra sudėtinga, tame megztuke aš kaitaliojau pagal tai, kiek matėsi siūlo faktūra - kas 1, 2 ar 4 eilutes.
loretam
Įkvėpta Viliuteees ir Fasolkos Mamos nusimezgiau ir aš voratinklinę moherinę suknutę  ax.gif

*

clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif super tikrai labai fainai..... gaila kad as mocheros nemegstu man grauzia ir dar koks biesas darosi.... o kaip noreciau tokios.....
Naughty Lady

*

thumbup.gif blink.gif wub.gif ohmy.gif swoon.gif thumbup.gif wub.gif
Alacka33
Virbalai nuostabi suknelė wub.gif ,o ir kiti jūsų darbeliai laaabai faini thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Virbalai
Ačiū, loretam, neringata, Alacka33,

didžiąją dalį iš tų albume esančių mano darbelių nešioja užsakovės ir draugės wub.gif
Ši suknutė - vienas iš nedaugelio mano asmeninių rūbų, tiesiog sau nespėju ar bemegzdama sustoju suabejojusi, ar patinka doh.gif

Beje, loretam, tai pirmasis mano rūbas iš moherio - man ir švelniausia vilna kanda blink.gif Net pati nesuprantu, kaip ištvėriau šį šeštadienį Vilniuje ir Nidoje su ja per toookį karštį. Ir net negraužė lotuliukas.gif tai gal nuo šampano (dalyvavau vestuvėse ja pasipuošusi) hihihi.gif
netikėtai
Virbalai superinė suknytė wub.gif Tokia švelnutė,lengvutė thumbup.gif Ir spalvytė fantastiška thumbup.gif Tose vestuvėse nenurungei nuotakos? lotuliukas.gif
zaniatja
QUOTE(Čiotki @ 2008 09 09, 10:05)
Sveikos darbštuolės,gal galėtumėt patart,pasiūlyt kokią suknelę pirmai komunijai  blush2.gif ,kaip geriau nert ar megzt  g.gif ,gal modeliukų kur yra pažiūrėt  4u.gif
*

kaip sita? cia mano kriksto dukrytes komunijos apdaras smile.gif cia mezgeja mezge. man tai grazu tokia komunijai
user posted image
netikėtai
QUOTE(Sniege26 @ 2008 09 10, 09:04)
*

Įlindau pas rusaites doh.gif Geriau nebūčiau to niekada dariusi lotuliukas.gif Jau dabar apie šitą svajoju
user posted image
Nėr galo toms svajonėms doh.gif lotuliukas.gif
dovyda

*

labai daili suknyte, ir spalvyte drinks_cheers.gif wub.gif
Virbalai
Ačiū, netikėtai, dovyda smile.gif
Mexxica
Virbalai, labai labai gražu wub.gif wub.gif 4u.gif
Kada aš savo baigsiu doh.gif
gadget3
Labukai,

raso pledukininke gabalinine biggrin.gif svajojanti ilga ir detalia svaja apie suknyyte biggrin.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif uz ideta McQeen'o suknikes schema. Mani ta suknia (jei gaminsiu, tai su TOKIU pasijoniu) DIEVISKA. Gal tik kokiais trim trupiniais maziau dieviska uz ta su povais.

QUOTE(Virbalai @ 2008 09 10, 14:17)
Beje, loretam, tai pirmasis mano rūbas iš moherio - man ir švelniausia vilna kanda  blink.gif Net pati nesuprantu, kaip ištvėriau šį šeštadienį Vilniuje ir Nidoje su ja per toookį karštį. Ir net negraužė  lotuliukas.gif tai gal nuo šampano (dalyvavau vestuvėse ja pasipuošusi)  hihihi.gif
*

Sveikinu su puikia suknele!!! Tokiai sukniai tikrai tinka sampanas biggrin.gif

QUOTE(netikėtai @ 2008 09 10, 17:00)
Įlindau pas rusaites doh.gif Geriau nebūčiau to niekada dariusi lotuliukas.gif Jau dabar apie šitą svajoju
user posted image
Nėr galo toms svajonėms doh.gif  lotuliukas.gif
*

Ir gerai, kad ner galo - kol turi, ko siekti, tu judi ir augi. As cia baisiai rimtai parasiau.

O suknele tokia... nuodeminga rolleyes.gif

QUOTE(Mexxica @ 2008 09 10, 19:18)
Virbalai, labai labai gražu  wub.gif  wub.gif  4u.gif
Kada aš savo baigsiu  doh.gif
*

Siemet!!!!!!!

Jau baisulingai noriu pamatyti.
nuosirdi

*

Laaaabai daili suknute, net labai, kiek darbelio ideta, tiesiog nuostabu wub.gif wub.gif wub.gif
FF
Virbalai, super super tavo suknytė ir jos spalvytė bigsmile.gif thumbup.gif

Loretam, ačiū už paaiškinimus 4u.gif

Gadget, tai kiek jau kvadratų to pleduko turi? bigsmile.gif
*zuikulis*
Virbalai labai labai puiki grazi suknyte thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Ristina
user posted image
*

[/quote]
Pirmiausia reikia pagirti mama, kuri nusprende taip originaliai papuosti savo mergaite, o ir reiktu mezgejos nepamirsti-juk suknele ypac originali, ir reikalaujanti krauopstaus bei ilgo darbo thumbup.gif drinks_cheers.gif

Virbalai - labai puiki suknyte thumbup.gif
Shangri La
QUOTE(Shangri La @ 2008 09 05, 10:00)
vakar pradėjau nerti sarafaną iš gana storų siūlų. Eksperimentas, žiūrėsim kas gausis, per savaitę tikiuosi spėti.
*

Na kažkas gavosi... Dariau greitai ir labai paprastai, nes galvoje jau kirba kitas sumanymas, nėriau šitą kad atsikratyčiau siūlų atsargų blush2.gif Gavosi storas ir šiltas daiktas, planuoju devėti žiemą su golfu ir ilgaauliais. (na nekoks fotografas iš mano vyro, oi nekoks....)
user posted image
Papildyta:
O jau kiek grožybių esat visos pridėjusios... karsta.gif Visko norisi, ale turiu tik dvi rankas ir parą iš 24 valandų...
dovyda
QUOTE(Shangri La @ 2008 09 10, 22:44)
Na kažkas gavosi... Dariau greitai ir labai paprastai, nes galvoje jau kirba kitas sumanymas, nėriau šitą kad atsikratyčiau siūlų atsargų  blush2.gif Gavosi storas ir šiltas daiktas, planuoju devėti žiemą su golfu ir ilgaauliais. (na nekoks fotografas iš mano vyro, oi nekoks....)
user posted image
*

labai dailus sarafaniux drinks_cheers.gif thumbup.gif wub.gif
Shangri La
QUOTE(dovyda @ 2008 09 10, 22:50)
labai dailus sarafaniux drinks_cheers.gif  thumbup.gif  wub.gif
*

Ačiū, bet svarbiausia- paprastas kaip trys kapeikos, gera treniruotė pirštams prieš rimtesnius darbus smile.gif
netikėtai
QUOTE(Shangri La @ 2008 09 10, 22:49)
Na kažkas gavosi... Dariau greitai ir labai paprastai, nes galvoje jau kirba kitas sumanymas, nėriau šitą kad atsikratyčiau siūlų atsargų  blush2.gif Gavosi storas ir šiltas daiktas, planuoju devėti žiemą su golfu ir ilgaauliais. (na nekoks fotografas iš mano vyro, oi nekoks....)
user posted image
Papildyta:
O jau kiek grožybių esat visos pridėjusios...  karsta.gif Visko norisi, ale turiu tik dvi rankas ir parą iš 24 valandų...
*

Super thumbup.gif Aš iš pradžių,kol neperskaičiau posto,pagalvojau,kad čia modelis iš žurnalo kurį tu siūlysi nusimegsti bigsmile.gif Labai fainas thumbup.gif Iškokių siūlų nėrei?
Aruna
Ir moteryčių, ir mergyčių suknytės tikrai vertos dėmesio biggrin.gif , net smagu iš pat ryto pasidarė
valentinuke
QUOTE(Virbalai @ 2008 09 10, 10:58)

*

bigsmile.gif na suknyte tiesiog thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
gadget3
Labrytukassss!!!!

QUOTE(Fanfan @ 2008 09 10, 20:57)
Gadget, tai kiek jau kvadratų to pleduko turi? bigsmile.gif

Taigi 20 jau!!!! Vaizdas ryskeja, motyvacija neslopsta. Megaujuosi procesu.

Shangri La, visai ne visos nuostabios sukneles yra istabiai sudetingos biggrin.gif Kaip tik pataikei i viena sio rudens tendenciju - aiskias linijas, sodria spalva.
4u.gif

mirksiukas.gif gyvenimas yra grazus, ir visa, kas vyksta cia ir dabar, yra nepaprastai svarbu mirksiukas.gif

Tiesiu siulu, puikiu ideju!!!!

PS Del dryziukiu prekes zenklo - aha, ir mano Vooouge naujajam yra mazumelis foto. Tuoj VISKA issiaiskinsiu. Nes ta nuodemingoji tokiu... atseit kukliu kabliuku sedi, sedi kampelyje ir sypsosi.
Papildyta:
Dar viena ideja - uzmaciau toki sendinto aukso spalvos siula. Veikiausiai viskozini. Plona. Pagalvojau - o gal ideti ji kaip priespalvi juodai busimajai?
Shangri La
Ačiū visoms už gerą žodį group.gif

QUOTE(netikėtai @ 2008 09 11, 07:16)
Labai fainas thumbup.gif Iškokių siūlų nėrei?
*

Nėriau iš storų turkiškų (100 g- apie 300 m, net mažiau gal), 4 vašėliu. Iš tikrųjų labai nemėgstu storų siūlų ir vašelio, visą vasarą praleidau su Maxi rankose, dabar tie stori atrodo tokie grubus. Bet su storais darbas einasi nepaprastai gretai, bent tai gerai smile.gif
Pasuknelę turiu universalią- juodą aptemptą suknytę ant petnešėlių.
okkey
QUOTE(Shangri La @ 2008 09 11, 08:29)
Ačiū visoms už gerą žodį  group.gif
Nėriau iš storų turkiškų (100 g- apie 300 m, net mažiau gal), 4 vašėliu. Iš tikrųjų labai nemėgstu storų siūlų ir vašelio, visą vasarą praleidau su Maxi rankose, dabar tie stori atrodo tokie grubus. Bet su storais darbas einasi nepaprastai gretai, bent tai gerai smile.gif
Pasuknelę turiu universalią-  juodą aptemptą suknytę ant petnešėlių.
*

as kasdangi siuluose dar nelabai gaudausi, tik MAXI pazystu, tai sakau gal tie turkiski siulai pavadinima koki turi ax.gif ax.gif

ir gal galima butu schemute, o tai nelabai dazlibinu kaip ten kas ka..matau kad tirkai nesudetinga, bet reik tiksliau pamatyti blush2.gif
Shangri La
QUOTE(okkey @ 2008 09 11, 10:07)
as kasdangi siuluose dar nelabai gaudausi, tik MAXI pazystu, tai sakau gal tie turkiski siulai pavadinima koki turi  ax.gif  ax.gif

ir gal galima butu schemute, o tai nelabai dazlibinu kaip ten kas ka..matau kad tirkai nesudetinga, bet reik tiksliau pamatyti  blush2.gif
*

Suieškojau etiketę- vadinas "Feza" pirkau "Midaroj". 65% vilna, 35% akrilas;

o schemutę pabandysiu apibūdinti- nėriau stulpeliais su vienu užmetimu, kad susiformuotų vertikalūs dryžiai- keturi stulpeliai, viena kilpa, vėl keturi stulpeliai; kai reikia siaurinti per liemenį- vietoj keturių padarau tris; per klubus vėl keturi, į apačią vos vos platėja- penki stulpeliai, viena kilpa, vėl penki stulpeliai. Aiškiti moku ne per geriausiai, bet gal suprasit smile.gif

Beje, iš pradžių nunėriau dvi viršutines dalis, paskui nuo krutinės žemyn nėriau ratu.
okkey
QUOTE(Shangri La @ 2008 09 11, 09:16)
Suieškojau etiketę- vadinas "Feza" pirkau "Midaroj". 65% vilna, 35% akrilas;

o schemutę pabandysiu apibūdinti- nėriau stulpeliais su vienu užmetimu, kad susiformuotų vertikalūs dryžiai- keturi stulpeliai, viena kilpa, vėl keturi stulpeliai; kai reikia siaurinti per liemenį- vietoj keturių padarau tris; per klubus vėl keturi, į apačią vos vos platėja- penki stulpeliai, viena kilpa, vėl penki stulpeliai. Aiškiti moku ne per geriausiai, bet gal suprasit smile.gif

Beje, iš pradžių nunėriau dvi viršutines dalis, paskui nuo krutinės žemyn nėriau ratu.
*

viska puikiai supratau thumbup.gif thumbup.gif labai aiskiai paaiskinai wub.gif

o siulu kiek susinaudojo??
Shangri La
QUOTE(okkey @ 2008 09 11, 10:23)
viska puikiai supratau  thumbup.gif  thumbup.gif labai aiskiai paaiskinai  wub.gif

o siulu kiek susinaudojo??
*

Sunaudojau viso labo 300 g (nešioju S dydį); 100 g. kaina- 6,80 Lt; taip kad suknelė dr ir ekonominės klasės biggrin.gif Parduotuvėj kaip visadą įkišo daugiau siūlų, sakė neužteks; dabar galvoju, kur dėt likučius- vaikui spalva netinkama, gal kokį šaliką nusinert g.gif (liko dar tiek pat)/
kacumota
QUOTE(Shangri La @ 2008 09 11, 10:38)
Sunaudojau viso labo 300 g (nešioju S dydį); 100 g. kaina- 6,80 Lt; taip kad suknelė dr ir ekonominės klasės biggrin.gif Parduotuvėj kaip visadą įkišo daugiau siūlų, sakė neužteks; dabar galvoju, kur dėt likučius- vaikui spalva netinkama, gal kokį šaliką nusinert  g.gif  (liko dar tiek pat)/
*

O nepakeistu?Pas mus jeigu nepradeti ir nesuvelti,tai pakeicia mirksiukas.gif
Shangri La
QUOTE(kacumota @ 2008 09 11, 10:40)
O nepakeistu?Pas mus jeigu nepradeti ir nesuvelti,tai pakeicia mirksiukas.gif
*

Mažoji jau biški patampė tuos siūlus biggrin.gif Įduodu jai į rankas storą vašelį, ji su juo krapšto siūlus ir vaidina kad neria biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.