Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės - megztos ir nertos Nr.11

QUOTE(Fanfan @ 2008 09 09, 13:53)
O kaip tu platini/siaurini?



is krastu kas 2, po to kas 4 eile po aki uzdejinejau ax.gif ir viskas.... nugaryte jau baigta.... dabar pradesiu prieki thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(loretam @ 2008 09 09, 16:11)
is krastu kas 2, po to kas  4 eile po aki uzdejinejau  ax.gif ir viskas.... nugaryte jau baigta....  dabar pradesiu prieki  thumbup.gif


Dar pasitikslinsiu, tai neri nugaros dalį ir paskui priekio?
Aš va kažkaip išskaičiau, kad ratu neri nuo pažastų, tai ir galvoju, kokiu tu čia būdu platini/siaurini.
Atsakyti
QUOTE(Fanfan @ 2008 09 09, 17:28)
Dar pasitikslinsiu, tai neri nugaros dalį ir paskui priekio?
Aš va kažkaip išskaičiau, kad ratu neri nuo pažastų, tai ir galvoju, kokiu tu čia būdu platini/siaurini.



jo jo, neriu jau atskirai lotuliukas.gif pradzioj bandziau ratu nerti doh.gif bet daejau iki platinimo ir buvo isardyta lotuliukas.gif o jau nugaryte padaryta, dabar pradejau kaip tik prieki bigsmile.gif po to rankovytes bus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2008 09 08, 20:48)
Tista tista mohera, gal kiek maziau, kai su silku, bet vis tiek pasitempia mirksiukas.gif

QUOTE(Muske @ 2008 09 09, 09:29)
Mochera kiek teko man megzt ir po to nesiot (trejetas megzstuku, suknele numegzta, guli nenesiojama.), tai man ji tysta i ploti, o is ilgumo - traukias (svarstau gal kai ilgas daiktas, kaip sukenle, tai ji vien nuo savo, kad ir nedidelio svoriuko netrumpeja).

QUOTE(eya @ 2008 09 09, 09:59)
butent, megztukai ir sukneles skiriasi mirksiukas.gif

Na kai reiks nešiot ir pasimatys, kaip ten bus rolleyes.gif visgi nieko amžino nėra, nereikia norėt, kad megztas daiktas netystų/nesiburbuliuotų ax.gif
Atsakyti
Megzti stebuklai.

McQeen

user posted imageuser posted imageuser posted image

laukite tesinio biggrin.gif
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 09 05, 14:07)
kazkodel neisididina

Merginos busiu dekinga pasufleruokit sita rasta.Labai noriu sitos suknutes 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Tarakoniukass @ 2008 09 09, 22:27)
Merginos busiu dekinga pasufleruokit sita rasta.Labai noriu sitos suknutes 4u.gif

negaliu ikelti foto,kazkodel neleidzia,cia kalbu ape ta suknute kuri pilka ir su rausvu ir violetiniu. g.gif
Atsakyti
Va osinkoj, man nurodė kur mezgė tą suknelę. Pati rašto dar nebandžiau, tai nežinau kaip gaunasi. Na bet merginoms pavyko thumbup.gif Bandysiu ir aš kada vėliau.
http://www.club.osin...4632?&start=135
Atsakyti
Sniege26, tu šaunuolė 4u.gif
Pati įdėjau tą suknelę, bet kad atsiminčiau ir rasčiau iš kur doh.gif žinau, kad Osinkoj, bet ten tų temų tiek daug....ir tą kartą buvau pervertusi nemažai...
Mergaitės ją vadina Missoni. čia matyt koks dizaineris, kuris "užsiima" zigzagais, nes visus zigzaguotus mezginius vadina "Missoni" g.gif

iš tiesų labai gražus ir sakyčiau fantastiškas raštas, reiktų pabandyti pavyzdėlį, kas gaunasi realybėj. iš esmės tai išgaunama sumezgimais ir užmetimais, bet kiek darbo doh.gif
Atsakyti
Įkvėpta Viliuteees ir Fasolkos Mamos nusimezgiau ir aš voratinklinę moherinę suknutę ax.gif
Ačiū šioms mergaitėms 4u.gif

http://picasaweb.goo...106727677397570
Atsakyti
Virbalai, tikras grozis wub.gif thumbup.gif Ir spalvyte tokia netradicine. labai blush2.gif wub.gif
Atsakyti
Virbalai gražu labai labai. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Virbalai @ 2008 09 10, 09:58)
Įkvėpta Viliuteees ir Fasolkos Mamos nusimezgiau ir aš voratinklinę moherinę suknutę  ax.gif
Ačiū šioms mergaitėms  4u.gif

http://picasaweb.goo...106727677397570


Virbalai, labai graži suknelė, spalva man laaabai graži bigsmile.gif
Atsakyti