Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų virvučių menas

mano kaime maximos tik su X tai reik turbut tose kur tu X bent 3 yra g.gif
Atsakyti
Pas mane mieste irgi maxima tik su X, bet radau ax.gif perkilnojau visus rinkinukus mergaitėms ir vienas buvo su disku ax.gif bet čia jau žaislų skyriuje smile.gif antroje mano nuotraukoje būtent tas diskas ir matosi biggrin.gif
Atsakyti
geras bigsmile.gif tarp tu rinkiniu net nebuciau ziurejusi bigsmile.gif maciau tavo diska ir pradziamoksliu konkurse wink.gif is kart i aki ikrito mirksiukas.gif
Atsakyti
ax.gif niekur čia nepasislėpsi ax.gif

Pabandyk peržiūret rinkinukus, manau, tikrai rasi mirksiukas.gif tada prisidėsi prie manęs ir sirgsim jau kelios hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
as sergu daug ligu iskarto biggrin.gif biggrin.gif bet va mintyse dirziukas prie sijono biggrin.gif nors sijonas dar ant adatu pamautas p kur dar gelytes.... ai gal kitai vasarai bus biggrin.gif
Atsakyti
na, joo.. čia kaip aš.. ligų daug, tik, kad laiko viskam trūksta lotuliukas.gif dabar pagrindinė liga tas diskas doh.gif bet tuoj aš jį suderinsiu su karoliukais ax.gif hihihi.gif
Atsakyti
as bandziau biseriukus iverti... tai nepavyko man gal itakojo ir tas samadelkiskas diskas..... o gal kad biseriukas... bet numeciau ir pyniau is kitu meteriolu ax.gif
Atsakyti
Gal, tiesiog, pasirinkai ne tą siūliukų kilnojimo variantą mirksiukas.gif kažin, ar biseriukas gali būti priežastis g.gif na, bet kai dar nebandžius, tai negaliu nieko pasakyti ax.gif
Atsakyti
mano variantas buvo is 4*3 bet biseri gi blondine suveriau ant valo lotuliukas.gif tai nereik sakyk kaip greit jis man ***** tai ir nuteskiau salin o va su siulu ir beseriu nebandziau. na bet pirma disko ieskosiu maz ir rasiu ax.gif
Atsakyti
Pabandžiau vakar su biseriuku ax.gif bet kantrybės pritrūko prisiverti daugiau biserio ant siūlo, tai išėjo tik vienas siūlas su biseriuku, o visi kiti be jo blush2.gif na, ką pastebėjau - siūlas, ant kurio buvo biserio karoliukai labai greit trumpėjo, palyginus su kitais. Tad padariau išvadą, kad prisivėrus karoliukų, reikia palikti gerokai ilga siūlą, nes karoliukus vis reikia pastumti žemyn, kai formuoji taip, kad karoliukas liktų išorėje, o ne virvutės viduje (man nemažai karoliukų liko virvutės viduje hihihi.gif bet, kadangi, tai buvo tik pirmas kartas ir tik pabandymas, tai neardžiau, o toliau jau matėsi karoliukų ir išorėje hihihi.gif hihihi.gif ). Šiaip dar vienas pastebėjimas, kad jei aš būčiau paėmus daugiau siūlų su karoliukais, būtų gavusis labai įdomi virvutė, puošta karoliukais ax.gif svarbiausia kantrybė susiverti daug karoliukų ant siūlo ax.gif
Atsakyti
Pagyviname temelę ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 07 22, 19:34)
Pagyviname temelę  ax.gif
user posted image

bigsmile.gif grazu, doh.gif o as siandien buvau maximoje ir uzmirsau pasiziuret sita aparaciuka.
Atsakyti