Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų virvučių menas

QUOTE(Bjauruska @ 2008 09 03, 13:14)
Elika, na ir sauniai pasidarbavau tu cia!  mirksiukas.gif Itariu, kad pati eisiu gaminti tos leles biggrin.gif


Na, norejosi rasti kazka daugiau apie tas virvutes, tai ir kuiciausi po neta skersai - isilgai lotuliukas.gif bandysiu ir as pasidaryt kokia lele su daugiau "vinuciu", tiesiog, pabandymui.

QUOTE(mimka @ 2008 09 03, 13:20)
Jo tikrai užrodei tu čia  doh.gif  jau iš aš noriu tą lėlę nusipirkt  doh.gif  visko man reikia  lotuliukas.gif


Va va.. ir man visko reikia lotuliukas.gif kuo daugiau landzioju, tuo daugiau man visokiu daikciuku prisireikia doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(meganija @ 2008 09 03, 13:42)
Aciu tau labai uz nuorodikes  aciuks.gif prisijungsiu butinai  friends.gif bet pirma reik ta lele  nusipirkt  blush2.gif


Na, pradziai gali nepirkti, o pabandyt pasidaryt ax.gif jei patiks toks uzsiemimas, galesi apie pirkima galvot mirksiukas.gif

as tai visai netycia isigijau ta lele, prisisinkau karoliuku rankdarbiu parduotuvej, paprasiau odines virvutes, o pardaveja man "siuo metu neturim, tik galiu pasiulyt toki apraciuka virvutem, gal tiks tos virvutes geriau, nei odines". Dar pasisiule parodyt kaip naudotis doh.gif o kur jau ten man nereikes doh.gif lotuliukas.gif dar lankstinuka parode, kuri graziai issiprasiau pasiimti, o kai pabandziau ta lele pasinaudot, ir "susirgau" lotuliukas.gif

Padariau viena darbeli, bet vis niekaip neuzbaigiu doh.gif bandysiu siandien po darbo sutvarkyt galutinai ir jei spesiu sviesoj nufotografuot, ikelsiu foto pasirodyt blush2.gif
Atsakyti
Aciu, Elika, uz nuorodeles. Labai patiko. ax.gif Bet vis galvoju,
kaip vyksta tas nerimas? Kai uzdedi siula ant vinuku,ka toliau daryti su vaseliu?Kaip siula nuo vinuku ar ta laisvaji siula delioti?
Atsakyti
QUOTE(~saulyte~ @ 2008 09 03, 16:30)
Aciu, Elika, uz nuorodeles. Labai patiko.  ax.gif Bet vis galvoju,
kaip vyksta tas nerimas? Kai uzdedi siula ant vinuku,ka toliau daryti su vaseliu?Kaip siula nuo vinuku ar ta laisvaji siula delioti?



Idemiai perziurek situos du filmukus turetu buti aisku tada ax.gif o jei nesuprantamai ten, bandysiu tada dar kazkuo pagelbet ax.gif


O cia pasigrozet ax.gif darbelis rastas nete ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2008 09 03, 17:36)
Idemiai perziurek situos du filmukus turetu buti aisku tada  ax.gif  o jei nesuprantamai ten, bandysiu tada dar kazkuo pagelbet  ax.gif
O cia pasigrozet  ax.gif darbelis rastas nete  ax.gif
user posted image

vajei kaip grazu swoon.gif bet kazi ar tos velutes nesusilanksto g.gif o tai kas paciups uz rankos ir suspaus visa grozi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2008 09 03, 16:36)



Jetus kokia faina bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(meganija @ 2008 09 03, 18:03)
vajei kaip grazu  swoon.gif bet kazi ar tos velutes nesusilanksto  g.gif o tai kas paciups uz rankos ir suspaus visa grozi  lotuliukas.gif



Na, kad nelabai... g.gif reikia jau gerai paspausti, norint, kad susispaustu smile.gif o jei susilankstytu, pataisyt nebutu labai sunku smile.gif

Mano bandymas panaudot virvutes is vielutes ir karoliuku blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elika: 03 rugsėjo 2008 - 21:19
Kaip grazu thumbup.gif Saunuole thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2008 09 03, 22:23)
Kaip grazu  thumbup.gif  Saunuole  thumbup.gif



Aciu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2008 09 03, 23:18)
Na, kad nelabai...  g.gif  reikia jau gerai paspausti, norint, kad susispaustu  smile.gif  o jei susilankstytu, pataisyt nebutu labai sunku  smile.gif

Mano bandymas panaudot virvutes is vielutes ir karoliuku  blush2.gif
user posted image

ohoho kaip grazu thumbup.gif per kiek laiko padarei g.gif
Atsakyti
QUOTE(meganija @ 2008 09 03, 23:17)
ohoho kaip grazu  thumbup.gif  per kiek laiko padarei  g.gif



Na, siaip galima padaryt tikrai greiciau, nei as ji padariau smile.gif as po kelias virvutes, radus laisva minute nunerdavau per diena, o kai emiausi sestadieni, tai ir pabaigiau per diena ax.gif man uztruko viskas apie savaite, nors galima laisvai per pora dienu pilnai padaryt medeli sitoki smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2008 09 03, 16:36)
Idemiai perziurek situos du filmukus


Nu niekaip nesuprantu kur paspausti,kad rodytu filmuka... g.gif Kai ieinu i ta puslapi, tai rodo, tik lentute... schmoll.gif Prasau man paaiskinti... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(~saulyte~ @ 2008 09 04, 17:52)
Nu niekaip nesuprantu kur paspausti,kad rodytu filmuka...  g.gif Kai ieinu i ta puslapi, tai rodo, tik lentute...  schmoll.gif Prasau man paaiskinti...  blush2.gif

Pabandyk eiti cia http://blog.how-to-m...ting-with-beads
Atsakyti