Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų virvučių menas

QUOTE(~saulyte~ @ 2008 09 11, 17:13)
Elika, as jau susidomejau siuo budu. Tik dar nespeju pasidaryti tos nerimo leles. Beje, tokia nerimo lele, tik su pora, berods, pakeiciamu galvuciu, maciau prie Kalvariju turgaus esancioje parduotuveje pirkti. Kaina - 35 lt.  doh.gif Tai nusprendziau pati pasigaminti bent jau pradziai, pameginimui.
O paskutineje nuotraukoje esanciu papuosaliuku karoliukus tu inerei i vidu virvutes? Kaip jie atsidure viduje?


tokia brangi? doh.gif bent jau pradziai, tai kaip ir brangoka unsure.gif kita vertus, jei su pakeiciamom galvutem, ant kuriu skiriasi vinuku skaicius tai gal ir neblogai unsure.gif bet vistiek brangoka unsure.gif
o tas paskutinis darbelis rastas nete blush2.gif
savaitgali bandysiu nufotografuot visus savo bandymus, tiksliau, gautus rezultatus ax.gif
siaip tai man irgi idomu, kaip ten i vidu inerti tuos karoliukus, nes labai dailiai atrodo, kiek nete darbeliu radau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2008 09 11, 14:16)
Rdau dar  pertraukele darydama  bigsmile.gif
user posted image

Nepatikesi, Elika.Vakar pamaciau si grozi, tai siandien visa diena akyse stovejo. doh.gif Vis suku galva kaip tai padaryta... g.gif O idomu kokia cia vielute galima naudoti?
Labai lauksiu tavuju darbeliu pasirodymo. ax.gif
Atsakyti
Saulyte, vielute naudoju nestora ir lankscia,taciau tvirta kitaip butu sunku kazka is jos isgauti schmoll.gif
Na, stai zadetos bandomosios virvutes, bet kaip as bebandziau, taip nesigavo man nufotografuot kai kuriu, kad rastelis matytusi schmoll.gif tai keliu tas, kurias pasiseke nufotografuot normaliau blush2.gif
user posted image
user posted image
user posted image

O cia mano siandieninis darbelis blush2.gif
user posted image
o cia pakabutis is abieju pusiu:
user posted image
Atsakyti
Gal žinote kur Kaune rasti sidabrinės ar bent jau pasidabruotos vielutės? Dar tiktų varinė ar žalvarinė. Esu ne kaunietė tai būtų geriau apie Laisvės alėją netoli.
Atsakyti
Elika, kaip grazu!!! wub.gif wub.gif wub.gif Mane kazkaip labiau zavi vielutes darbai, bet ir su siulu bei karoliukais - pasakiskai atrodo... thumbup.gif O kaip tu "apnerei" ta pakabuka?
O vielute perki is karoliuku parduotuviu?
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2008 09 14, 19:50)
Gal žinote kur Kaune rasti sidabrinės ar bent jau pasidabruotos vielutės? Dar tiktų varinė ar žalvarinė. Esu ne kaunietė tai būtų geriau apie Laisvės alėją netoli.

As ne kauniete, tai tikrai nezinau schmoll.gif

QUOTE(~saulyte~ @ 2008 09 14, 20:34)
Elika, kaip grazu!!!  wub.gif  wub.gif  wub.gif Mane kazkaip labiau zavi vielutes darbai, bet ir su siulu bei karoliukais - pasakiskai atrodo...  thumbup.gif O kaip tu "apnerei" ta pakabuka?
O vielute perki is karoliuku parduotuviu?

Aciu blush2.gif Na, ta pakabuka apneriau pagal antra filmuka, kur nuorodele ikelus esu, tuo principu, o uzbaigiau jau ant paties pakabuko. Vielute pirkau floristikos parduotuveje smile.gif
Atsakyti
Niu saunuole Elika thumbup.gif kokiu grozybiu pridarei thumbup.gif as ir pagaliau nusipirkau nerimo lele blush2.gif bet nieko gero dar nepadariau tik dukrai i plaukus raistukus ax.gif kai ka grazaus suregsiu ikelsiu parodyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(meganija @ 2008 09 15, 08:20)
Niu saunuole Elika  thumbup.gif  kokiu grozybiu pridarei  thumbup.gif  as ir pagaliau nusipirkau nerimo lele  blush2.gif  bet nieko gero dar nepadariau tik dukrai i plaukus raistukus  ax.gif  kai ka grazaus suregsiu ikelsiu parodyt  mirksiukas.gif


Ikelk tuos raistukus parodyt bigsmile.gif kaip smagu, kad prisijungei bigsmile.gif juk ir pradedam nuo paprastu darbeliu, kurie kuo toliau, tuo tobulesni mirksiukas.gif
Atsakyti
Pagaliau ir as vakar pameginau nerti virvute. biggrin.gif Pasidariau is tualetinio popieriaus kartonelio, kuris lieka nuvyniojus popieriu ir su lipnia juostele pritvirtinau dantu krapstukus medinius. smile.gif Ir gavosi. biggrin.gif Tik manau,kad per didele anga, ar diamteras, nezinau kaip pasakyti to ruloniuko, nes gaunasi plati virvele. Arba reikia tada nerti su storu siulu. Bet siaip fainiai neriasi.Neriau pagal viena is duotu schemuciu ( 5 dantukai). biggrin.gif Kuria diena reiks rimciau prisesti ir kazka grazaus pameginti nunarplioti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2008 09 14, 19:50)
Gal žinote kur Kaune rasti sidabrinės ar bent jau pasidabruotos vielutės? Dar tiktų varinė ar žalvarinė. Esu ne kaunietė tai būtų geriau apie Laisvės alėją netoli.


Pabandyk paieškot parduotuvėj ant Ožeškienės g. kampo (ten prie "Tauro" parduotuvės pirmam aukšte). Jie visokių įdomių dalykų kartais turi. Tik ten būtinai reikia klausti, ar yra tai, ko ieškai smile.gif
Paskutinį kartą (na, prieš kokį pusmetį smile.gif) būtent vielučių ir ieškojau -- šiaip jų nesimato. O paklausus -- pardavėja "iš kažkur" ištraukia, ir net kelių rūšių / ilgių.
Atsakyti
QUOTE(~saulyte~ @ 2008 09 16, 16:21)
Pagaliau ir as vakar pameginau nerti virvute. biggrin.gif Pasidariau is tualetinio popieriaus kartonelio, kuris lieka nuvyniojus popieriu ir su lipnia juostele pritvirtinau dantu krapstukus medinius. smile.gif Ir gavosi.  biggrin.gif Tik manau,kad per didele anga, ar diamteras, nezinau kaip pasakyti to ruloniuko, nes gaunasi plati virvele. Arba reikia tada nerti su storu siulu. Bet siaip fainiai neriasi.Neriau pagal viena is duotu schemuciu ( 5 dantukai).  biggrin.gif Kuria diena reiks rimciau prisesti ir kazka grazaus pameginti nunarplioti.  ax.gif


Manau, gal ne ta skyle per didele, o dantu krapstukai per ploni smile.gif kita vertus, priklauso dar ir nuo to, kaip tie dantu krapstukai isdelioti smile.gif
Nagi, ikelk savo apratelio foto bigsmile.gif idomu visgi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2008 09 14, 18:37)
Saulyte, vielute naudoju nestora ir lankscia,taciau tvirta kitaip butu sunku kazka is jos isgauti schmoll.gif
Na, stai zadetos bandomosios virvutes, bet kaip as bebandziau, taip nesigavo man nufotografuot kai kuriu, kad rastelis matytusi  schmoll.gif  tai keliu tas, kurias pasiseke nufotografuot normaliau  blush2.gif
user posted image
user posted image
user posted image

O cia mano siandieninis darbelis  blush2.gif
user posted image
o cia pakabutis is abieju pusiu:
user posted image

labai viskas wub.gif thumbup.gif reiks kada butinai pabandyti kai laisvesne minute atsiras. o koki akmeni naudojai?
Atsakyti