Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairūs tyrimai nėštumo metu

QUOTE(novila @ 2007 03 19, 09:29)
Na patikėk, aš irgi keistai pasijaučiau. Suprantu pirmą kartą kai tiria, tai reikia, o dabar kai pamačiau, kad vėl reikia tirtis, tai ir išsigandau kad gal per daug savo vyru pasitikiu... g.gif  Tai puoliau skambinti į kliniką ir teirautis, tai man paaiškino, kad yra toks ministro įsakymas, ir kad nėščiosioms nemokamai.


na man visi tyrimai mokami, nes vaikstau privaciai smile.gif
Atsakyti
Laba diena, jau 10 savaiciu esu nescia. Atliko slapimo tyrima ir rado acetono, ka tai galetu reiksti. Gal kas kokiu patarimu galetu duoti, gal kokio maisto atsisakyti?


Labai aciu
Atsakyti
QUOTE(ramune26 @ 2007 03 23, 10:30)
Laba diena, jau 10 savaiciu esu nescia. Atliko slapimo tyrima ir rado acetono, ka tai galetu reiksti. Gal kas kokiu patarimu galetu duoti, gal kokio maisto atsisakyti?
Labai aciu

jei acetono kiekis labai didelis turetu tave labai pykinti,reikia isgerti daug skysciu 2-3 litrus:sulciu,negazuoti mineralinio.....
Atsakyti
Aš taip pat 10 sav nestuke.gif Padarius šlapimo tyrimą rado truputį virš normos leukocitų. Gal kam taip buvo, kas tai
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2007 04 05, 18:12)
Aš taip pat 10 sav  nestuke.gif  Padarius šlapimo tyrimą rado truputį virš normos leukocitų. Gal kam taip buvo, kas tai

Mano nėštumas eina į pabaigą. Šlapime rado leukocitų, bet virš normos labai nedaug, jokių nemalonių simptomų nejaučiu, tad gydymo neskyrė. Paskaičiau SM gydytojos komentarą, kad nežymiai padaugėję leukocitai nėra pavojinga būklė.
Atsakyti
QUOTE(nireglina @ 2007 04 08, 17:12)
Mano nėštumas eina į pabaigą. Šlapime rado leukocitų, bet virš normos labai nedaug, jokių nemalonių simptomų nejaučiu, tad gydymo neskyrė. Paskaičiau SM gydytojos komentarą, kad nežymiai padaugėję leukocitai nėra pavojinga būklė.


Labas. Ačiū už atsakymą, bet jei gali tai patikslink kokia turi būti norma, ir kiek tas nedaug padidėjas. Kokia gali būti svyravimo amplitudė. Ir aišku tau lengvo tolimesnio nešiojimo.
Atsakyti
Man jau 38 sav., rado baltyma pedsaku slapime, israse Steponeno arbata gert. Perskaiciau internete kad tai p buna nuo auksto spaudimo, bet pas mane visa nestumo laika buvo vienodas 110/60 g.gif Gal kas zinot nuo ko dar galetu atsirast baltymas ir ar tai nepavojinga mazyliuj?
Atsakyti
Sveikos nestukes:} Noreciau pasiteirauti einant 12 sav. pirma karta pas daktare kokius tyrimus skiria ir kokiu reiktu reikalauti g.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 04 16, 14:46)
Sveikos nestukes:} Noreciau pasiteirauti einant 12 sav. pirma karta pas daktare kokius tyrimus skiria ir kokiu reiktu reikalauti  g.gif



na pirmiausia skiria kraujo tyrimus, ten kelių rūšių ( bendrą, ziv, sifilio). šlapimo tyrimus, ir bent jau man tai dar skyrė pas dantiską ir okulistą.
Atsakyti
o jeigu atlikus šlapimo tyrimą rado bakterijų?
Nelabai ką detaliau paaiškino, bet liepė pakartoti tą tyrimą. Ar čia koks šlapimo takų uždegimas, ar kas kitas gali būti?
Atsakyti
O tepineli ima po pirmo vizito g.gif Nes man israse kraujo tyrimus ir nusiunte pas vidaus gydytoja g.gif O jei man koks uzdegimas g.gif
Atsakyti
labukas! smile.gif as laukiuos pirmo waikelio,nemegstu daktaru,nepasitikiu jais,bet teko apsilankyt,dariaus kraujo tyrymus,nustate mazakraujyste,klausiau ar tai blogai,atskymas buwo kad tai nieko tokio,na ta mazakraujyste tipo nekenkia leliui.....
ai wa dar norejau jusu pasiteiraut ar jus kiekwiena kart apsilankydamos pas ginekologe daretes slapimo tyrymus? g.gif
Atsakyti