Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairūs tyrimai nėštumo metu

Sveikutės! Noriu šio to pasiteiraut blush2.gif Planuoju nėštumą, ir turbūt išprotėjau, kad sumaniau nuodugniai išsitirti sveikatą. Tai jau sužinojau, kad esu viskam alergiška, išskyrus pelėsius, bet gavau alergologės leidimą ramiai pastot, sakė, dar net ir astma ko gero negresia, o pagimdžius ateit pas ją gydytis alergijos. Taigi perėjau prie kitų tyrimų. Prieš keturis metus dariausi gliukozę ir cholesterolį, ir bendras cholesterolis buvo 5,2, kai norma iki 5. Truputį susinervinau, bet dar nelabai, galvojau, gal gerojo yra daug. Tai dabar išsityriau visas frakcijas: gerąjį, blogąjį, ir šakės murkai. Pablogėjo siaubingai, užkilo iki 6,6, ir blogojo dukart daugiau už gerąjį blink.gif Kas linksmiausia, kad riebiai nevalgau... Taip kad gali būt ir įgimtas... Reikės, žinoma, eit pas gydytoją, sužinot, kaip elgtis nėštumo metu ir galbūt apsigydyt prieš nėštumą, džiugina tik tai, kad kraujospūdis kol kas netgi per žemas, tai gal dar labai smarkiai kraujagyslės neužkalkėjo mirksiukas.gif Tai va, paklaust norėčiau, gal kuri nors turėjot didelį cholesterolį prieš nėštumą ar nustatė per, kuo tai gresia ir pan. Nes labai norėčiau vaikučio, ir jei manęs pas gydytoją laukia smūgis ryšium su tuo, kad pagerčiau vaistukų cholesteroliui mažint ir atidėčiau planus pastoti, norėčiau ką panašaus forume išgirst, nes ten galiu ir nualpt iš prasikeikimo. Truputį ne į temą, bet man jau 28, baisiai norėjau pastot pernai, bet kaip užpernai susirgau lapkritį plaučių uždegimu, taip ir prasirgau nuo užpernai lapkričio iki pernai gruodžio kokiom nors kvėpavimo ligom. Sveika buvau tris savaites gegužę ir vieną savaitę liepą verysad.gif Dabar dar turėjau atidėliot pastojimą dėl alergijos, kad vaistų nereiktų gert per nėštumą, ir jei ne tas nelemtas cholesterolis, liepą jau bandyčiau pastot... Ir šiaip dar reikia ir pas ginekologą nueit, bet aš jau bijau, iš visų pusių blogos žinios. Padėkit kas galit info apie cholesterolį, būčiau labai dėkinga.
Atsakyti
Pirmiausiai, tai nusiramink. Ne viena iš mūsų turi padidintą cholesterolį, bet to net nežino, tiesiog nesidarė tyrimų. Nėštumo metu cholesterolis ir taip labai padidėja fiziologiškai. Tokioms nėščiosioms rekomenduojama prisilaikyti dietos. Vaistų, mažinančių cholesterolį (statinų), gerti visiškai neapsimoka, nes jų gerimo metu ir gal 3 mėnesius (nebeatsimenu tiksliai) po gėrimo neleidžiama pastoti. O juos nutraukus, cholesterolis smarkiai šokteli. Ką gali padaryti prieš pastodama, tai laikytis specialios dietos, sportuoti. Ir mažiau nervintis mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas žino kokią dietą?
Atsakyti
laba diena esamos ir busimos mamytes, turiu labai dideli rupesti, nesenai paskambino is ligonines ir pasake, kad blogas kraujo tyrimas (nezinau kuris, telefonu nesako) pagal paskutines menstruacijas man dabar 18 savaiciu, dar nei karto nesviete, tai liepe ateiti rytoj, kad persviestu ir pasakys kas blogai, sake jei persvietus paaiskes, kad esu 16 savaiciu tai blogai, jei 20 tai nieko tokio. man pirmas nestumas ir nezinau kas gali buti blogai. gal kas esate susidurusi su tokia problema. siuo metu gyvenu londone, ju prieziura esu stipriai pasipiktinusi, visiskai nieko nesirupina. kokie blogi tyrimai gali buti 16 nestumo savaite? nieko nezinau, aciu mamytems kurios atsilieps verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lauruska2 @ 2006 06 28, 17:08)
laba diena esamos ir busimos mamytes, turiu labai dideli rupesti, nesenai paskambino is ligonines ir pasake, kad blogas kraujo tyrimas (nezinau kuris, telefonu nesako) pagal paskutines menstruacijas man dabar 18 savaiciu, dar nei karto nesviete, tai liepe ateiti rytoj, kad persviestu ir pasakys kas blogai, sake jei persvietus paaiskes, kad esu 16 savaiciu tai blogai, jei 20 tai nieko tokio. man pirmas nestumas ir nezinau kas gali buti blogai. gal kas esate susidurusi su tokia problema. siuo metu gyvenu londone, ju prieziura esu stipriai pasipiktinusi, visiskai nieko nesirupina. kokie blogi tyrimai gali buti 16 nestumo savaite? nieko nezinau, aciu mamytems kurios atsilieps verysad.gif

Gal cia tiktu i skyreli "Klausimai ginekologei".Nes tau cia gali primest tiek diagnoziu,kad tu numirsi nesulaukus vizito pas gydytoja.Gal ne taip supratai?Jei labai nekantrauni ,manau yra konsultuojanciu siame saite ginekologu telefonai,Gal jie nuramins.Bet kuriuo atveju ,tau liko iki informacijos ne daugiau ne 24val.Bandyk isgyvent.Vis tiek dabar kad ir kokia informaciaj-tik spejimai.....
Atsakyti
Sveikos, ar kam buvo taip, kad nestumo metu slapime rado azotro? Na man daktare sake, kad mazai geriu, tad kepenys nespeja apdoroti.

Bijau kad maziukui nepakenktu. Anksciau to nebuvo

Susinervavau.
Na sako, tai del karsciu g.gif
Atsakyti
Nepergyvenk, nieko cia tokio, ir man taip buvo. Per prievarta isgeriu pora stikliniu vandens ir viskas susitvarke mirksiukas.gif
Atsakyti
Man taip pat sakė, kad azotas šlapime rodo skysčių trūkumą...nėštumo pradžioje (3 mėn. blink.gif ) mane labai pykino, daug vėmiau, netgi nuo vandens...Po tyrimo gavau bart, kad per mažai skysčuių geriu, tai turėdavau gert po kelis gurkšniukus, kad neapsivemčiau...ir viskas susitvarkė smile.gif
Atsakyti
O man siandien slapime ketonu rado, irgi sake gerti daugiau skysciu ir valytis organizma verysad.gif ar tai labai blogai?
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Manau daugeliui mamyčių būtų labai gerai, jei surašytume į vieną krūvą visus, kokius tik reikia daryti nėščiąjai tyrimus ir dėl ko.
Pvz. man kai nuėjau jau pirmą kartą pas savo ginekologe, tai man skyrė pasidaryti 3 kraujo tyrimus (Živ, sifilio ir bendrą), šlapimo, pas dantistą ir pas okulistą. Tada man buvo 8 savaitės. Sekantį kartą pas gine reiks rodytis jau 18 savaičių ir iki tos dienos priduoti vėl rytinį šlapimą ir žiūrės jau echoskopu.

man labai įdomu kokius dar tyrimus reikėtų darytis, gal. pvz. mano gydytoja taupo klinikos arba mano pinigėlius ir neskiria kokių tai tyrimų , o juos pasidaryti būtų verta. Žinau, kad yra toks toksaplazmozės tyrimas, tik nežinia kokiu atveju jį skiria ir kelių savaičių ir pan.

Taigi, padėkime vienos kitoms ir surašykime visus tyrimus, kad po to pagimdžius vaikelį nesužinotume, jog jam kažkas negerai ir nėštumo metu atlikus atitinkamus tyrimus buvo galima to išvengti unsure.gif
Atsakyti
As pas gydytoja nuejau 5 sav. ir 4 d. kai mums buvo. Sake as per anksti atejau, visus tyrimus ir normalia apziura pradeda tik 10sav. Aisku as tuo labai pasipiktinau ir kaip suzinojau cia is kitu kad tai tikrai nesamone, jeigu atejai anksciau tikrai neisvaro, o mane grazioj formoje beveik isvare. Israse man 6 tyrimus, liepe juos iki 10 sav. pasidaryti, bet gausis 13 sav. nes gydytoja atostogavo. Israse man 6 tyrimus: kraujo grupes ir rezus faktoriaus nustatymas, slapimo tyrimas, du serologiniai tyrimai (vienas ZIV kitas nezinau), biocheminis kraujo tyrimas del kazkokios glikemijos, ir dar vienas kraujo tyrimas be paaiskinimo del ko. Sake dar ziures echo kai apsilankysiu del tyrimu atsakymu.
Atsakyti
Mamytes,kaip isvaryti adatu baime??? verysad.gif
Nezinau gal cia nenormalu,bet nesveikai bijau adatu...kaip tas begemotas blink.gif
anksciau duoti kraujo budavo didziausia tragedija,arba pas dantiste nueiti ir leistis kad suleistu nuskausminamuju... o dabar esu nescia ir laukia TYRIMAI! Kaip nugaleti ta kvaila baime?! schmoll.gif



user posted image
Atsakyti