Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairūs tyrimai nėštumo metu

QUOTE(dzokada @ 2007 01 20, 14:44)
Mamytes,kaip isvaryti adatu baime???  verysad.gif
Nezinau gal cia nenormalu,bet nesveikai bijau adatu...kaip tas begemotas  blink.gif
anksciau duoti kraujo budavo didziausia tragedija,arba pas dantiste nueiti ir leistis kad suleistu nuskausminamuju... o dabar esu nescia ir laukia TYRIMAI! Kaip nugaleti ta kvaila baime?!  schmoll.gif
user posted image


Aš irgi tų adatų labai nemėgstu, kaip ir nemėgstu gydytojų. Galiu tik pasidalinti savo receptu: kai einu duoti kraujo, įsiteigiu, kad einu tik šiaip sau, tiesiog dirbtinai apsimetu, kad tai manęs neliečia. Kai užeinu į kabinetą, tai irgi taip stengiuosi prisiversti galvoti apie kokį nors filmą, ką veiksiu namuose, duodu gydytojai ranką ir visai nežiūriu, kas pas ją ant stalo, ką ji ima, o nusisuku į priešingą pusę ir galvoju visokius niekus. Kai jau suskausta, žinau, kad jau viskas baigėsi ir galėsiu išeiti. biggrin.gif
Gal dar padės galvojimas, kad TYRIMAI - tai ne koks nekalto žmogaus skriaudimas, o tiksliausias būdas sužinoti, ar tau ir lialiui yra viskas tvarkoje. Toks kaip šiek tiek skausmingas pasiteiravimas, jei nori mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(novila @ 2007 01 10, 09:22)
Sveikutės 4u.gif

  Manau daugeliui mamyčių būtų labai gerai, jei surašytume į vieną krūvą visus, kokius tik reikia daryti nėščiąjai tyrimus ir dėl ko.
  Pvz. man kai nuėjau jau pirmą kartą pas savo ginekologe, tai man skyrė pasidaryti 3 kraujo tyrimus (Živ, sifilio ir bendrą), šlapimo, pas dantistą ir pas okulistą.  Tada man buvo 8 savaitės. Sekantį kartą pas gine reiks rodytis jau 18 savaičių ir iki tos dienos priduoti vėl rytinį šlapimą ir žiūrės jau echoskopu.

  man labai įdomu kokius dar tyrimus reikėtų darytis, gal. pvz. mano gydytoja taupo klinikos arba mano pinigėlius ir neskiria kokių tai tyrimų , o juos pasidaryti būtų verta. Žinau, kad yra toks toksaplazmozės tyrimas, tik nežinia kokiu atveju jį skiria ir kelių savaičių ir pan.

Taigi, padėkime vienos kitoms ir surašykime visus tyrimus, kad po to pagimdžius vaikelį nesužinotume, jog jam kažkas negerai ir nėštumo metu atlikus atitinkamus tyrimus buvo galima to išvengti  unsure.gif


Man tai pirma karta kai skyre kraujo tyrimus, tai teko imti net penkis kraujo megintuvelius, net laborante sake oho smile.gif vat o tyrimai buvo tokie: kraujo grupei ir rezus faktoriui nustatyti, o kadangi as zinojau ir pasakiau, kad mano rezus minusinis, tai is karto ir antikunius tikrino, bendras kraujo tyrimas, cukraus kiekio, ziv, sifilio ir toksoplazmozes, na atrodo ir viskas del kraujo, dar slapimo tyrimas ir tepinelis buvo paimtas.
Atsakyti
Man jau atliko keturis kraujo tyrimus: bendra, gliukozes kiekiui, ziv, WAR-r-ja (kas tas yra net nezinau). Dar prasiausi toksoplazmozes, jie mokami, tai zadejo siuntima duoti su juo pigiau kiek zinau ir sake atliks tada visus tyrimus, o kokie jie neysivaizduoju. Toksoplazmozes tyrima atlieka jei namuose auginama kate, nes sia liga uzsikreciama butent nuo ju.
Atsakyti
Hm.. pagalvokime ;D
Mane tai čia vakar nusiurbė, nors tik tris mėgintuvėlius paėmė.
Gerai, kad iki pačio tyrimo nė nespėjau susimąstyt, kad man pirmą kartą gyvenime ims kraujo iš venos ;D
Na bet nieko, atsakymai bus penktadienį. Dabar žinau tik, kad gliukozės kiekis normalus kraujyje :>
Man darė hm.. šlapimo, kraujo grupės ir rezus faktoriaus tyrimą, AIDS ir RPR, bendrą kraujo tyrimą ir gliukozės - berods viskas...
Atsakyti
SVEIKOS MERGAITES!!!GAL GALIT PADETI?
DARIAU MAGNETINI REZONANSA DEL ITARIAMOS PROLAKTINOMOS.O PO SAVAITEA SUZINOJAU KAD ESU nestuke.gif .DABAR NEZINAU KA DARYTI? doh.gif VIENI DAKTARAI SAKO KAD BLOGAI,KITI KAD NEPERGYVENCIAU.
Atsakyti
tai tu klausyk tų, kurie pataria nepergyventi... 4u.gif
Atsakyti
As ir siaubingai adatu bijau... o krauja kai ima tai jazaw jazaw, moraliskai keles dienas pries ruosiuos smile.gif

Dar norejau paklausti , man leipe kiekviena vizita nest slapimo tyrima... jums taip irgi kas menesi reik? kazkodel man atrodo per daznai... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga28 @ 2007 03 16, 18:54)
As ir siaubingai adatu bijau... o krauja kai ima tai jazaw jazaw, moraliskai keles dienas pries ruosiuos smile.gif

Dar  norejau paklausti , man leipe kiekviena vizita nest slapimo tyrima... jums taip irgi kas menesi reik? kazkodel man atrodo per daznai...  g.gif


per kiekviena vizita reikia.. is pradziu kas menesi, o po to ir kas savaite.
Atsakyti
QUOTE(rsaulyte @ 2007 03 16, 20:04)
per kiekviena vizita reikia.. is pradziu kas menesi, o po to ir kas savaite.


tai jo, dabar tie vizitai kas menesi smile.gif
bet seip atrodo gan daznokai g.gif
kraujo kazin kada vel darys...
Atsakyti
O aš dabar buvau 26 savaitę pas ginę ir sekantį kartą jau reiks pasirodyti, kai jau dekretines formins ir vėl reikės darytis kraujo tyrimus dėl Živ, Rpr ir bendrą.
O dėl tų tyrimų, tai sakė, yra ministro įsakymas nuo sausio 1-os daryti pakartininai tuos tyrimus.
Atsakyti
QUOTE(novila @ 2007 03 18, 18:07)
O aš dabar buvau 26 savaitę pas ginę ir sekantį kartą jau reiks pasirodyti, kai jau dekretines formins ir vėl reikės darytis kraujo tyrimus dėl Živ, Rpr ir bendrą.
O dėl tų tyrimų, tai sakė, yra ministro įsakymas nuo sausio 1-os daryti pakartininai tuos tyrimus.


bet man tai net savotiskas zieidimas tie tyrimai nuo ziv, sifilio ir t.t. smile.gif
dar be to einu privaciai kur kas karta apie 200lt kainuoja, tai jei buciau degradas negi tokias babakes mokeciau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga28 @ 2007 03 18, 21:43)
bet man tai net savotiskas zieidimas tie tyrimai nuo ziv, sifilio ir t.t. smile.gif
dar be to einu privaciai kur kas karta apie 200lt kainuoja, tai jei buciau degradas negi tokias babakes mokeciau...  g.gif



Na patikėk, aš irgi keistai pasijaučiau. Suprantu pirmą kartą kai tiria, tai reikia, o dabar kai pamačiau, kad vėl reikia tirtis, tai ir išsigandau kad gal per daug savo vyru pasitikiu... g.gif Tai puoliau skambinti į kliniką ir teirautis, tai man paaiškino, kad yra toks ministro įsakymas, ir kad nėščiosioms nemokamai.
Atsakyti