Įkraunama...
Įkraunama...

Šiuo metu madinga....

QUOTE(M.Jolanciukas @ 2006 09 01, 10:53)
taip jau baisiai "pagrąžino" user posted image , kad nėjo pažinti ?



čia buvo baisiausias pusmetis mano gyvenime
kol ataugo plaukai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 09 01, 10:59)
čia buvo baisiausias pusmetis mano gyvenime
kol ataugo plaukai doh.gif

pats baisiausias laikas turbūt yra, kaiapsikerpi ir matau, kad tai ne tau..., oplaukai taip lėtai auga...user posted image
pamenu kai aš tufėjau ilgus plaukus iki juomens ir nuėjau ir nusikirpau iki ausų....user posted image, o tik po kurio laiko ( a kokiomėn,) supratau, kad gal nevertėjo taip daryti, tai va auginau auginau ir vėl turiu ilgus.... mirksiukas.gif o savaitglį ketinu ir aš eiti pas kirpėja, tačiau kaip pastaruoju metu tradiciškai tik porą cm kirptis lotuliukas.gif jokių improvizacijų , na bent jau kol kas
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 08 27, 19:41)
Nu va, pas mane panaši bėda. Daba plaukiukai iki pečių. Kelis metus vaikččiojau gan trumpais (vis tų cheminių pasekmės). Ir paskutiniu metu nešiojau  tiesius kirpčiukus iki vidurio kaktos. Nu superiovai atrodė. Ale kažkaip pabodo, laužiau galvą ką padaryti, ir stipriai iškarpiau kirpčius ir plaukus toliau auginu. Ir puikiai pasidaro garbanėlės su putomis plaukams stiprios fiksacijos. Nes įsitikinus kažkodėl, kad būtent garbanoti man labiausiai tinka (ale pačios plaukai tiesut tiesutėliai doh.gif:
Taij va, tie iškarpyti kirpčiukai dabaratsiauginėjasi, galiu ir ant šono šukuot, ir tiesiai ir paslėpt, kad jų nebūtų.


Pas mane tai peraugo biski, dar toks ilgis, kad ant sono jau nebesusukuosi, bo i akis krenta, o uzkist uz ausies dar neina g.gif Tai ir vaikstau su lankeliu doh.gif
Jadzka, kerpames? biggrin.gif

QUOTE(mexica @ 2006 08 31, 12:24)
O gal zinot salon+ kirpimu kainas?  g.gif


As sumokejau 50Lt berods, bet ten kirpausi tik 1 karta, pries metus mazdaug, kirpeja Ilona buvo, visai fainai apkirpo, juolab kad ejau pas ja nezinodama, ko noriu lotuliukas.gif Pasakiau, darykit, ka norit cool.gif
Atsakyti
Sveiki!Tokia problemele: turiu ilgus rudus plaukus,nedazytus,bet labai atsibodo ta mano naturali tamsiai ruda spalva,noreciau kazka pakeisti. Galvoju apie sruogeles,bet gal jau jos nebemadoj?kokios spalvos sruogeles tiktu prie rudu plauku?Nenoreciau nieko per daug ryzkaus ir issaukiancio. Gal kas galetu patarti ,o gal ir nuotraukyciu imesti su sruogelemis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nicole @ 2006 09 03, 03:02)
Sveiki!Tokia problemele: turiu ilgus rudus plaukus,nedazytus,bet  labai atsibodo ta mano naturali tamsiai ruda  spalva,noreciau kazka pakeisti. Galvoju apie sruogeles,bet gal jau jos nebemadoj?kokios spalvos sruogeles tiktu prie rudu plauku?Nenoreciau nieko per daug ryzkaus ir issaukiancio.  Gal kas galetu patarti ,o gal ir nuotraukyciu imesti su sruogelemis? 4u.gif

Na,cia ne sruogeles,bet idomiai atrodo.Priklausomai,kokio rudumo tavo plaukai.user posted image
Papildyta:
O cia tokios idomios vestuviu tema.
user posted imageuser posted image
Atsakyti
[quote=leja30,2006 09 03, 15:32]
user posted image
Papildyta:
Taip sita plauku spalva tikrai grazi,bet mano plaukai yra tamsiai rudos spalvos,tai idomu ar gautusi tokia spalva nudazius.
Gal dar kokiu pvz su sruogelemis kas galetu imesti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nicole: 03 rugsėjo 2006 - 18:00
QUOTE(nicole @ 2006 09 03, 18:59)
Taip sita  plauku spalva tikrai grazi,bet mano plaukai yra tamsiai rudos spalvos,tai  idomu ar gautusi tokia spalva nudazius.
Gal dar kokiu pvz su sruogelemis kas galetu imesti?


O man rudi plaukai taip grazuuu rolleyes.gif Juolab, jei jie ilgi ir sveiki wub.gif
Atsakyti
gal galit kokiu nuotrauku ideti sukuosenu, kurios tiktu progoms ivairioms...
Atsakyti
user posted imageuser posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
nelabai man sitos grazios, tokios bobiskos jau labai...
Papildyta:
[img=http://img310.imageshack.us/img310/2251/post222521142031277uu2.th.jpg]


[img=http://img422.imageshack.us/img422/139/post222521142097027rg5.th.jpg]

manetaip buvo susukave kazkada, man labai patiko si sukuosena...
Atsakyti
Graziai atrodo si sukuosena. biggrin.gif
Atsakyti
genialu kas paprasta.... wub.gif
user posted image
Atsakyti