Įkraunama...
Įkraunama...

Įvažiavimas į JAV

QUOTE(Rashkyte @ 2016 03 24, 02:09)
tai ir su ESTA ir su Visa gali apsukt ir ishsiust atgal  mirksiukas.gif  priklausys nuo pareiguno, su kuriuo teks susidurt, ar sugebesit itikinamai irodyt sasaja su LT, ar turesite pakankamai $$$ atostogoms ir t.t.  4u.gif



O būna ,kad apsuka? Tai ką ten įrodinėt aš turėsiu ? Nu važiuoju paatostogaut ir tiek.Mokausi , turiu darbą , ką to neužteks?
Atsakyti
QUOTE(Sepetuk4s @ 2016 03 24, 06:44)
O būna ,kad apsuka? Tai ką ten įrodinėt aš turėsiu ? Nu važiuoju paatostogaut ir tiek.Mokausi , turiu darbą , ką to neužteks?

zinoma, kad buna mirksiukas.gif USA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rashkyte: 24 kovo 2016 - 16:00
i bet kuria saly vaziuojant, ar reikia vizu ar ne, visada yra sansas kad neileis jei kazkas nepatiks. Taip ir JAV... jei tikrai nuosirdziai vaziuojat turistauti tai bedu ir nebus (rysiu su LT irodineti beje nereikia kas su beviziu keliauja, tai yra vienas is reikalavimu vizai gauti, o ne ESTA), bet jei turit kazkokiu kitu planu - tai gali buti, kad apsuks, nes jie yra gerai apmokomi kaip atpazinti meluojancius. Kaip cia neseniai Delfi buvo straipsnis i LT grazintos lietuves: kas metus po tris menesius ziema Chicagoj atseit turistauja, planuoja keliauti ir kitur, bet jokiu viesbuciu ar keliones planu nera bet piktinasi... tai ir kvailam aisku, kad uzdarbiauja, bet va pagal ja kalti pareigunai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2016 03 24, 11:01)
i bet kuria saly vaziuojant, ar reikia vizu ar ne, visada yra sansas kad neileis jei kazkas nepatiks. Taip ir JAV... jei tikrai nuosirdziai vaziuojat turistauti tai bedu ir nebus (rysiu su LT irodineti beje nereikia kas su beviziu keliauja, tai yra vienas is reikalavimu vizai gauti, o ne ESTA),

bet tai kai klausineja apie darba, mokslus ir t.t. tai ir yra ryshiai su LT, ir irodymas, kad neketini pasilikti 4u.gif aishku, cia pareigunui nereikes pateikti savo NT ar dar kokiu "stipresniu" dokumentiniu irodymu, kaip prashant vizos.... biggrin.gif
Atsakyti
Kiek tas tardymas laiko trunka? Reik pasiruost kazkokiem atsakymam ar tiesiog sakyt kaip yra? Ar yra atsakymai ka jie nori girdet?
Atsakyti
QUOTE(Sepetuk4s @ 2016 03 24, 12:03)
Kiek tas tardymas laiko trunka? Reik pasiruost kazkokiem atsakymam ar tiesiog sakyt kaip yra? Ar yra atsakymai ka jie nori girdet?

velgi, priklauso nuo pareiguno 4u.gif o, sakyt, tai tik tiesa.... 4u.gif
Atsakyti
As esu buvus su ESTA JAV pas drauge dviem savaitem. Niekas manes nieko neklausinejo 4u.gif siaip turejau atgalini bilieta ir tiek rolleyes.gif tiesa, griztant buvo kuriozas, kai oro uosto darbuotojas nepatikejo, kad lietuviams su ESTA butu galima be vizos keliaut, lakste su mano pasu pas visus, galiausiai nusprende i migracine paskambint, tai as jam sakau, kaip jam atrodo, kaip mane i JAV be vizos ileido? tai padejo rageli, nors migracine ir atsiliepe biggrin.gif palinkejo geros keliones ir viskas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miss_candy: 24 kovo 2016 - 19:51
QUOTE(Rashkyte @ 2016 03 24, 12:58)
bet tai kai klausineja apie darba, mokslus ir t.t. tai ir yra ryshiai su LT, ir irodymas, kad neketini pasilikti  4u.gif aishku, cia pareigunui nereikes pateikti savo NT ar dar kokiu "stipresniu" dokumentiniu irodymu, kaip prashant vizos....  biggrin.gif

tai ka ir sakau, nereikia irodyti rysiu su LT - nebera reikalavimo tureti darba ar mokytis, kad ivaziuoti i JAV su ESTA tokia visa esme ir yra to leidimo, skirtingai nuo vizos. Klausineja ka dirba ir mano vyro daznai, nors jis ir JAV pilietis... pokalbi daugiau palaiko turbut ir tiek.


QUOTE(Sepetuk4s @ 2016 03 24, 13:03)
Kiek tas tardymas laiko trunka? Reik pasiruost kazkokiem atsakymam ar tiesiog sakyt kaip yra? Ar yra atsakymai ka jie nori girdet?


pagal tai kaip baidotes sito reikalo jau itarimas kyla... biggrin.gif jei vaziuojat turistauti, tai taip ir sakykit - ko paklaus apie tuos planus ta ir atsakykit. kas per klausimas "ar tiesiog sakyti kaip yra?" - tai ka daugiau pasakysit jei ne kaip yra jei saziningai vaziuojat?
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2016 03 24, 22:14)
tai ka ir sakau, nereikia irodyti rysiu su LT - nebera reikalavimo tureti darba ar mokytis, kad ivaziuoti i JAV su ESTA tokia visa esme ir yra to leidimo, skirtingai nuo vizos. Klausineja ka dirba ir mano vyro daznai, nors jis ir JAV pilietis... pokalbi daugiau palaiko turbut ir tiek.
pagal tai kaip baidotes sito reikalo jau itarimas kyla...  biggrin.gif jei vaziuojat turistauti, tai taip ir sakykit - ko paklaus apie tuos planus ta ir atsakykit. kas per klausimas "ar tiesiog sakyti kaip yra?" - tai ka daugiau pasakysit jei ne kaip yra jei saziningai vaziuojat?


Ne , yra taip ,kad vaziuoju turistaut porai savaiciu.Bet kaip studentei , nesinori metyti ant bilietu jei gali apsukti.Ir noris but atsargiai.Prigasdino seima,kad taip nutikt gali.
Atsakyti
QUOTE(Sepetuk4s @ 2016 03 25, 04:55)
Ne , yra taip ,kad vaziuoju turistaut porai savaiciu.Bet kaip studentei , nesinori metyti ant bilietu jei gali apsukti.Ir noris but atsargiai.Prigasdino seima,kad taip nutikt gali.


neturetu but problemu, jei niekas anksciau nepazeista, turit atgalinius bilietus, rezervacijas viesbuciuose, kuriuose gyvensit ar seimos kontaktus ir panasiai. Mano sunenai studentai beveik kasmet pas mane savaitei kitai atskrenda ir niekada jokiu problemu nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2016 03 25, 16:31)
neturetu but problemu, jei niekas anksciau nepazeista, turit atgalinius bilietus, rezervacijas viesbuciuose, kuriuose gyvensit ar seimos kontaktus ir panasiai. Mano sunenai studentai beveik kasmet pas mane savaitei kitai atskrenda ir niekada jokiu problemu nebuvo.


taip, jei ne viesbuciai, tai paklausia, kur gyvensi - manes klause draugu adreso cool.gif bet nesijauciau tardoma, tiesiog zmones automatiskai atlikinejo savo darba, uzdave standartinius klausimus smile.gif neuzduos kazkokiu lygciu sprest biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, suku galvą, ieškau po visą internetą, tačiau į mano klausimą atsakymo nerandu... verysad.gif Aš šiuo metu gyvenu amerikoje ir turiu žalią kortą, tačiau mano vaikinas (dar ne vyras) liko Lietuvoje.. Noriu pasiimti jį čia. Daug skaičiau apie sužadėtinio vizą, K1, bet ten buvo parašyta, jog šią vizą gali pildyt JAV pilietis. Tai norėjau sužinot ar aš turinti žalią kortą galiu taip pat pildyt? Gal kuri nors žino ar pačiai teko susidurti su tokia situacija? Iš anksto ačiū už atsakymus ! 4u.gif smile.gif
Atsakyti