Įkraunama...
Įkraunama...

Įvažiavimas į JAV

Taip
Atsakyti
QUOTE(Auda @ 2017 07 15, 16:15)
Muitineje praso atspausdintos vizos, bent jau manes prase.

Išvykstant iš šalies, prie "check in" prašo parodyti, kad yra patvirtintas leidimas įvažiuoti į šalį, atvykus į JAV jau neprašo leidimo smile.gif ir tai iš reikia atsispausdinus tureti niekur nebuvo nurodyta, pasisekė, kad dėl visa ko atsispausdinau smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras visiems. Esu daug metu gyvenes Chicago ir pries gerus metus teko gryzti i LT del seimyniniu aplinkybiu. Deja dabar negaliu ivaziuoti i JAV nebent susituokciau su mergina arba moterim laimejusia ZK arba turincia amerikietiska pasa. Per tuos ilgus pragyventus metus JAV chicago tapo mano namais, ten mano draugai, verslai, namai ir svarbiausiai mano sunus, kurio ziauriai ilgiuosiuos ir turbut zodziais neimanoma nusakyti kaip noriu but salia jo, o kaskart kalbantis per skype sunus tramdydamas asaras vis klausineja - teti, kada gryzi?! Todel prasau jusu jei pazystate moteri ar mergina laimejusia ZK ar turincia JAV pasa, praneskit man. As is savo puses suteiksiu viska, gyvenamaji plota, darba, automobili, padesiu isikurti JAV nuo A iki Z. Zinau, kad tokie dalykai tiek cia LT tiek JAV kainuoja daug pinigu, tai as pasiryzes viskam, tiesiog noriu gryzti namo. Jei kas noretu susisiekti su manim rasykit man i chicagodone@gmail.com arba skambinkit i +370 630 33447 Martynas. Aciu uz supratinguma!
Atsakyti

Patarkit, prašau, kaip geriau vykti į Jav...su iškvietimu tetos ar esta? Situacija tokia, kad išeinu iš darbo dabar, o vykti planuoju pavasarį, esu išsiskyrus, pirkčiau bilietus gryžimui po 2 savaičių, nors ištikrųjų planuoju būti 2-3 mėn. Ar nepakiš man kojos, kad esu vieniša ir dar bedarbė?

Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2017 09 15, 04:16)
<p>Patarkit, prašau, kaip geriau vykti į Jav...su iškvietimu tetos ar esta? Situacija tokia, kad išeinu iš darbo dabar, o vykti planuoju pavasarį, esu išsiskyrus, pirkčiau bilietus gryžimui po 2 savaičių, nors ištikrųjų planuoju būti 2-3 mėn. Ar nepakiš man kojos, kad esu vieniša ir dar bedarbė?</p>


nera tokio dalyko kaip "vaziavimas su iskvietimu"... jums reikia arba vizos arba ESTOS, iskvietimas absoliuciai nieko nereiskia ir nei pades nei ka jis, uztenka pasakyti pas ka vaziuojat, is to asmens nereikia nieko. Vizos kreipiamasi tada kai buvo jau neisduota Esta arba jei planuojat ilgiau nei 90 dienu buti ir panasiai, kitais atvejais jums reikia kreiptis ESTA. Nera "kaip geriau" tiesiog viza ir ESTA skirtingom situacijom skirta. Siaip jei ruosiates kazka meluoti tai geriau i ambasada neiti, ten ne ziopliai dirba ir greitai gali pagauti, kad ka kalbate ir ka planuojate is tikruju skiriasi... tas pats ir kertant siena... geriau sakyti tiesa - nera uzdrausta 2-3 menesius sveciuose buti, tai kam meluoti jog 3 sav?
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2017 09 19, 21:54)
nera tokio dalyko kaip "vaziavimas su iskvietimu"... jums reikia arba vizos arba ESTOS, iskvietimas absoliuciai nieko nereiskia ir nei pades nei ka jis, uztenka pasakyti pas ka vaziuojat, is to asmens nereikia nieko. Vizos kreipiamasi tada kai buvo jau neisduota Esta arba jei planuojat ilgiau nei 90 dienu buti ir panasiai, kitais atvejais jums reikia kreiptis ESTA. Nera "kaip geriau" tiesiog viza ir ESTA skirtingom situacijom skirta. Siaip jei ruosiates kazka meluoti tai geriau i ambasada neiti, ten ne ziopliai dirba ir greitai gali pagauti, kad ka kalbate ir ka planuojate is tikruju skiriasi... tas pats ir kertant siena... geriau sakyti tiesa - nera uzdrausta 2-3 menesius sveciuose buti, tai kam meluoti jog 3 sav?

Teisingai, reikia usisakyti ESTA ir viskas blogiausiu atveju prarasit 7 dol. Kai as vaziavau pirkau bilieta gryzimui uz 88 d. del visa ko. Niekas nieko nesake, tik paklause kokiu tikslu vaziuoju ir kiek busiu.
Atsakyti

Supratau. Reiškia reikia prašyti esta. Ačiū! Na neišeis man sakyti tiesos niekaip, nes važiuoju ištikrųjų ne pas tetą, o pas mamą, bet ji nelegalė jau 20 metų ten, bet registruota ji Čikagoje. Kiek žinau prašyme reikia įrašyti tėvų vardus ir pavardes-turbūt žiūri info ir apie juos... Bijau klausimų dėl mamos, bijau, kad per mane jos neišsiųstų namo :( Todėl ieškau variantų kaip jai nepakenkti...

Visų jūsų nuomonės, patirtis man labai svarbu...

Atsakyti