Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalvele žiedams

Pas mane net nera tokios funkcijos atsakymuose, kaip nuotraukos idejimas. Taigi neparodysiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbalia @ 2006 10 24, 20:23)
Pas mane net nera tokios funkcijos atsakymuose, kaip nuotraukos idejimas. Taigi neparodysiu  verysad.gif


Tai kai paryasysi dar tris zinutes, tada galesi ikelt mirksiukas.gif
Atsakyti
Zinau smile.gif Nors jau tu zinuciu jau n prirasius, bet , deja, ne visas uzskaito. Gal "nerimtose" temose jos ir neuzsiskaito smile.gif
Atsakyti
mes pagalveles neturejome, tuokemes mazyteje saleje (baznycia nuomojasi) ten labai jauku buvo 4u.gif ax.gif ir ziedus pastorius turejo tokioje mazuteje sidabrinej ar pasidabruotoj lekstuteje, buvo tikrai grazu mirksiukas.gif
Atsakyti
Pagalveles
Atsakyti
bukit geros paneles atsiuskit parasykit adresa, kuriuo galima parsisiusti pagalveliu....nerandu zinokit niekur blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(e.korsakaite @ 2006 12 29, 19:27)
bukit geros paneles atsiuskit parasykit adresa, kuriuo galima parsisiusti pagalveliu....nerandu zinokit niekur  blush2.gif


tai juk sitoj temoj pilna pavyzdeliu yra doh.gif
Atsakyti
Labai gražu tos pagalvėlės, tik mane stabdo tai jog jos vienkartinės ty daugiau jų nepanaudosi, o ir saugoti nėra prasmės g.gif
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2006 12 30, 15:01)
Labai gražu tos pagalvėlės, tik mane stabdo tai jog jos vienkartinės ty daugiau jų nepanaudosi, o ir saugoti nėra prasmės  g.gif


tikra tiesa, uzdesi vienakart ant jos ziedus, padarys keleta fotkiu ir padesi i spintos kampa. todel ir nusipirkau as ja nebrangia, tik dar pagrazinsiu ir bus liuks wub.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif gal kuri turit parduot pagalvele pigiau? blush2.gif gal kuriai nebereikalinga? ax.gif
Atsakyti
Stai ir mano pagalveleuser posted image
http://www.favorfren...?...=750-181-05
Uzsisakiau is sio saito, atejo per 2 savaites, viskas gerai, atrodo, o vos tik istraukiau is maiselio ir vienas kutas nutruko schmoll.gif Teko graziai prisisiuti... Taip iseina, kokybe ne kokia. O pasirinkau tokia butent del tu 4 kutu!
Bet dabar jau tvarkinga wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorijavz @ 2007 02 16, 13:44)
Stai ir mano pagalveleuser posted image
http://www.favorfren...?...=750-181-05
Uzsisakiau is sio saito, atejo per 2 savaites, viskas gerai, atrodo, o vos tik istraukiau is maiselio ir vienas kutas nutruko  schmoll.gif Teko graziai prisisiuti... Taip iseina, kokybe ne kokia. O pasirinkau tokia butent del tu 4 kutu!
Bet dabar jau tvarkinga  wub.gif


labai gražutė wub.gif aš savąją palikau bažnyčioj doh.gif pamiršom lotuliukas.gif
Atsakyti