Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiški vitaminai

QUOTE(žemuogienė @ 2009 09 04, 13:10)
o kur jų įsigyti?

isigyti galima per platintojus. jei reikes galesiu telefoniuka duoti 4u.gif
Atsakyti
Mano vaikai taip pat vartoja tik ekologiškus vitaminus.
Bet kai pastebėjau, vitaminai perkami vaistinėse be naudos (mano nuomonė), kai pakeičiau natūraliais veiksmingumas tikrai pasijautė. Aš už ir tik ekologiškus vitaminus.
Atsakyti
QUOTE(Moksliukė @ 2009 09 04, 15:25)
Mano vaikai taip pat vartoja tik ekologiškus vitaminus.
Bet kai pastebėjau, vitaminai perkami vaistinėse be naudos (mano nuomonė), kai pakeičiau natūraliais veiksmingumas tikrai pasijautė. Aš už ir tik ekologiškus vitaminus.

g.gif gal pavadinima galima suzinoti?
Atsakyti
gine liepe pagert wellwoman, bet man kazkaip norejos naturalesniu - tai nusipirkau paragaut Salus firmos Epresat geriamu vitaminu. ax.gif nors jie ekologiskumo sertifikatu neturi, bet sudetis nebloga pasirode ir raso, kad be kenksmingu priedu. g.gif
dar turiu ziedadulkiu, bet kazi kiek ilgai jos tinkamos naudoti? ir dar klausimas apie foline rugsti - ar buna pirkti jos naturalios ar naturali velgi tik is darzoviu ir vaisiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(truth @ 2009 09 10, 23:47)


kas galetu atsakyti del ziedadulkiu galiojimo? taip pat butu idomu zinoti, kaip jas vartojate - su medum maisot, vandeny tirpinat ar dar kaip nors?
Atsakyti
QUOTE(aidaa @ 2008 10 12, 17:22)
Weledos Krykliu eliksyras

ar kas bandet sita, ir turit daugiau info apie tas Krykles, raso, kad tinka nestumo metu, bet kai nezinai ka ten geri, tai visteik truputi baugu.


Nera ko bijoti - saldus sirupelis ir tiek smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Moksliukė @ 2009 09 04, 16:25)
Mano vaikai taip pat vartoja tik ekologiškus vitaminus.
Bet kai pastebėjau, vitaminai perkami vaistinėse be naudos (mano nuomonė), kai pakeičiau natūraliais veiksmingumas tikrai pasijautė. Aš už ir tik ekologiškus vitaminus.



O kokie? Ir kur galima isigyti?
Atsakyti
mūsų vitaminai -ekologiškas medus, žiedadulkės, daržovės bei vaisiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(larisas @ 2009 08 18, 00:56)
O mums patinka stai tokie  thumbup.gif
user posted image
Kramtomi vitaminai vaikams su fitomedžiagomis
Fitomedžiagos – tai naudingos augalinės kilmės medžiagos, gaunamos iš daržovių ir vaisių. Pagrindinės fitomedžiagos gautos iš: morkų, brokolių, špinatų, kopūstų, pomidorų, obuolių, spanguolių ir citrusinių vaisių.


as savo vyresneliui siuos vitaminus irgi perku thumbup.gif
Atsakyti
Aš vaikams įsigijau vitamino C iš GNLD maisto papildų ir dar galvoju išmėginti naujuosius Vita-Squares.

Gal kas jau esat bandę?
Atsakyti
[quote=katutis,2008 10 14, 15:00]
drįsčiau pasiginčyti - kiek žmonių, tiek ir nuomonių. Kopenhagos universitetas skelbia viena, Optimalios mitybos biblija, į kurią sudėti nepriklausomi tyrimai - visai ką kita rolleyes.gif

mane nukovus pastaruoju metu siautusiam virusui (sloga, gerklė be temperatūros), pasveikau tik pradėjusi gerti žuvų taukus bei vitaminą C saujomis. Ir turiu prisipažinti, kad atsilaikiusi prieš pagundą pagerti smūgines vaistų dozes, vistik turėjau malonumo pripažinti, kad išssigydžiau gerokai sveikiau smile.gif


Hemeopatas T.Bagnovičius "Vaikų imuniteto stiprinimo ABC" rašo, jog žuvų taukų sergant infekcine peršalimo liga kaip tik reikia vengti. Nes juose esančios Omega-3 riebalų rūgštys silpnina imunitetą. Cituoju: "jos (t.y. omega -3) slopina uždegimą, kuris yra pagrindinis imuniteto ginklas".
Atsakyti
Mano dabar vienintelis papildomai vartojamas kokis tai vitaminas yra weledos saltalankiu eliksyras,visai neblogo skonio,naturalus smile.gif .Iki tol labai gerai suejo biciu duonele,echinacejos arbatyte(sako imuniteta stipryja:) )
Maciau eko parduotuveje pirkti kazkokius vitaminus "Spirulina",ekologiski,sertifikuoti,aprasymas labai geras,bet as bais nemegstu visokiu piliuliu cool.gif
Na,o mano atzalos negauna jokiu ten tableciu,marsieciu biggrin.gif .Kazkaip stengiames,kad vaikai gautu visaverti,kiek imanoma ekologiska maista :ax
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Silvy: 22 gruodžio 2009 - 23:49
gal galite parašyti, kokiame mieste ta eco parduotuvė ir kokiu adresu?
Ačiū
Atsakyti