Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiški vitaminai

Sveikos, gal žinote ar būna pirkti žuvų taukų, pagamintų ne iš žuvų kepenų?
Kas vertingiau linų sėmenų aliejus ar žuvų taukai (neišku iš kokios būklės žuvies kepenų jie pagaminti?)
Atsakyti
Sveikutės, norėčiau jūsų patarimo ax.gif Galvoju užsakyti vaikui vitaminus iš amway. Esu girdėjusi, kad iš amway vitaminai yra labai geri ir ekologiški, kokia jūsų nuomonė?
Vaikas dažnokai serga, duodavau visokius sintetinius vitaminus, bet iš jų daugiau žalos nei naudos. Gal ekologiški vitaminai mus kažkiek sustiprintų?
Atsakyti
mes vartojam Forever (www.aloe-vera.lt)firmos vitaminus,mums labai geri,bet ir apie Amway vitaminus girdejau gerus atsiliepimus ypač apie vit C.
na o sintetika lieka sintetika smile.gif geriau jokiu negu iš vaistines
Atsakyti
QUOTE(deizi @ 2010 12 13, 18:34)
Sveikutės, norėčiau jūsų patarimo  ax.gif Galvoju užsakyti vaikui vitaminus iš amway. Esu girdėjusi, kad iš amway vitaminai yra labai geri ir ekologiški, kokia jūsų nuomonė?
Vaikas dažnokai serga, duodavau visokius sintetinius vitaminus, bet iš jų daugiau žalos nei naudos. Gal ekologiški vitaminai mus kažkiek sustiprintų?

Patarčiau įsitikinti ar tie vitaminai yra tikrai ekologiški, t.y. sertifikuoti. Neradau ir tai patvirtinančios inf. Bent aš irgi pirkau tuos vitaminus, ypatingo poveikio nepajutau. Amway kompanijos distributoriai dažnai manipuliuoja žodžiais "sveika, ekologiška"(pati susidūriau).
Atsakyti
Ačiū už atsakymus 4u.gif, paklausiau ir užsakiau Forever vitaminus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(deizi @ 2010 12 13, 16:34)
Sveikutės, norėčiau jūsų patarimo  ax.gif Galvoju užsakyti vaikui vitaminus iš amway. Esu girdėjusi, kad iš amway vitaminai yra labai geri ir ekologiški, kokia jūsų nuomonė?
Vaikas dažnokai serga, duodavau visokius sintetinius vitaminus, bet iš jų daugiau žalos nei naudos. Gal ekologiški vitaminai mus kažkiek sustiprintų?
Bent jau kosmetika Amway parabeninė..
Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2010 12 13, 17:03)
Sveikos, gal žinote ar būna pirkti žuvų taukų, pagamintų ne iš žuvų kepenų?
Kas vertingiau linų sėmenų aliejus ar žuvų taukai (neišku iš kokios būklės žuvies kepenų jie pagaminti?)

Linų sėmenų aliejuje yra dvigubai daugiau omega3 riebalų rūgščių nei žuvų taukuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 12 14, 00:57)
Bent jau kosmetika Amway parabeninė..

Tikrai taip kosmetika būtent tokia. ax.gif Skaičiau etiketes, nepaisant platintojos įtikinėjimų apie sveikumą. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2010 12 14, 10:23)
Linų sėmenų aliejuje yra dvigubai daugiau omega3 riebalų rūgščių nei žuvų taukuose smile.gif


ar galima pakeisti vaikams zuvies taukus siuo aliejumi (Linu semenu) , kur geriam po sauksteli per diena ? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mytee: 19 gruodžio 2010 - 12:12
as ieskojau linu semenu aliejaus nerafinuoto, nes ant to, kuri turim, neraso, jog nerafinuotas.

ziurekit, ka radau http://www.rudugys.l...?product_id=181

idomu, ar kas esat pirke is ten ka nors? kokie atsiliepimai? nes paziurejau, ten ir kitu nerafinuotu alieju yra (prie supilstytu), kuri domintu mane - kokosu, sviestmedzio ir pan., o kainos gana zemos, tad idomu, kaip ten kas..
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2010 12 19, 12:31)
as ieskojau linu semenu aliejaus nerafinuoto, nes ant to, kuri turim, neraso, jog nerafinuotas.

ziurekit, ka radau http://www.rudugys.l...?product_id=181

idomu, ar kas esat pirke is ten ka nors? kokie atsiliepimai? nes paziurejau, ten ir kitu nerafinuotu alieju yra (prie supilstytu), kuri domintu mane - kokosu, sviestmedzio ir pan., o kainos gana zemos, tad idomu, kaip ten kas..

Prastos kokybės ten aliejai. Laikomi peršviečiamuose stikluose, dideliais kiekiais, ir ne vėsiomis sąlygomis. Aš asmeniškai norėdama nusipirkti kokybišką aliejų ten nepirkčiau.
Atsakyti
QUOTE(Mytee @ 2010 12 19, 12:11)
ar galima pakeisti vaikams zuvies taukus siuo aliejumi  (Linu semenu) , kur geriam po sauksteli per diena ?  g.gif

Linų sėmenų aliejuje daug mažiau vit. A ir ypač D, be to vaikus turbūt nelabai lengva įpratinti jį gerti dėl skonio .
Atsakyti