Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiški vitaminai

QUOTE(rytorasa @ 2010 11 13, 09:41)
o ką jaučiat?

Nu tiesiog gerai jaučiuosi ją gerdama biggrin.gif Bet aš tai tiksliai žinau, kad man niekada ne pro šalį vitaminai B, geležis, baltymai, o kai kuriems žmonėms konkrečiai tų medžiagų papildomai gal visai nereikia.
Atsakyti
QUOTE(DA_LI @ 2010 11 13, 14:01)
Nu tiesiog gerai jaučiuosi ją gerdama biggrin.gif Bet aš tai tiksliai žinau, kad man niekada ne pro šalį vitaminai B, geležis,  baltymai, o kai kuriems žmonėms konkrečiai tų medžiagų papildomai  gal visai nereikia.

o dar kai kurie zmones yra alergiski pvz vitaminui B, konkreciai musu seima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Loveco @ 2010 11 13, 17:54)
o dar kai kurie zmones yra alergiski pvz vitaminui B, konkreciai musu seima smile.gif

Matot, spirulinoje( jei tabletėje tikrai yra tik spirulinos milteliai), nėra papildomai pridėta B vitaminų, ji tuos vitaminus turi pati iš savęs( kaip pavyzdžiui kiaušinio trynys, tik kiekis daug didesnis).O kiek žinau, sintetiniams B vitaminams labai daug kas alergiškas. Čia panašus pavyzdys, kaip tarkim žuvų taukuose esantys natūralūs vitaminai A ir D ir retinolio acetatas bei kalciferolis.
Atsakyti
QUOTE(DA_LI @ 2010 11 13, 03:10)
Man ta spirulina atrodo visai normali, tik gaila, kad nerašo, kur konkrečiai auginta. Aš skaičiau, kad bent teoriškai už  ekologiškai užaugintą vertingesnė pati natūraliai ekologiškai užaugusi spirulina, bet kad tokia auga tik kažkokiame ežere Afrikoje doh.gif Jei yra poreikis B grupės vitaminams, baltymams ir amino rūgštims, tai aišku, kad neblogas daiktas, bet aš pati esu tikrai bent keletą kartų skaičiusi, kad ją labiau patartina gerti pavasarį ir vasarą- dėl to , kad ji turi labai daug beta karoteno , ir dar dėl kažko, ko dabar nebeprisimenu  blush2.gif O rudenį ir žiemą labiau patartina gerti žuvų taukus, sėmenų aliejų  ir pan. Aš spiruliną dažnai vasarą geriu, tai man poveikis  patinka thumbup.gif


Spiruliną ketinu išbandyti ax.gif https://www.biterite...500-150-vnt.539 čia pirkot? Norėčiau rasti be priedų ax.gif

Iš vitaminų vartoju:
Bičių duonelę su bičių žiedadulkėm kiekvieną dieną/ medus ištirpintas šiltam vandeny.
Vit. C lašiukais tik į vandenį lašinu 1 k./d
Įvairius aliejus, kuriuos kiekvieną dieną kaitalioju (sezamų, moliūgų, alyvuogių, kokoso, sėmėnų )/ žuvies taukus.
Darau natūralų naminį jogurtą su šaldytom braškėm/ avietėm/ mėlynėm ir pan. kuris manau atstoja 100 proc. gerųjų bakterijų kapsules, be to ir sotu ir vitaminai natūralūs thumbup.gif
Dedu į mišraines jūros kopūstus, tikiuosi taip gaunu paros jodo normą ax.gif

Atsakyti
[quote=pavasarinė,2010 11 15, 19:38]
Spiruliną ketinu išbandyti ax.gif https://www.biterite...500-150-vnt.539 čia pirkot? Norėčiau rasti be priedų ax.gif

Ne, ne čia, bet kiek žiūriu labai panaši- spirulinos milteliai be priedų. Man atrodo, kad jei jau galite gerti žiedadulkes, tai spirulina tikrai tiks, nes jų sudėtis bent dėl vitaminų, baltymų ir aminorūgščių gana panaši( tik aišku negerkit visko vienu metu tongue.gif ).
Atsakyti
[quote=DA_LI,2010 11 15, 22:07]
[quote=pavasarinė,2010 11 15, 19:38]
Spiruliną ketinu išbandyti ax.gif https://www.biterite...500-150-vnt.539 čia pirkot? Norėčiau rasti be priedų ax.gif

Ne, ne čia, bet kiek žiūriu labai panaši- spirulinos milteliai be priedų. Man atrodo, kad jei jau galite gerti žiedadulkes, tai spirulina tikrai tiks, nes jų sudėtis bent dėl vitaminų, baltymų ir aminorūgščių gana panaši( tik aišku negerkit visko vienu metu tongue.gif ).
[/quote]

Tai gal pigiau gaunat? ax.gif biggrin.gif pasidalinkit info 4u.gif
Spiruliną butent ir pirkčiau, kad pakeisti žiedadulkes, nes siuo metu man ypač reikia geležies ir B12, kuriu manau spirulinoje yra daugiau, nei žiedadulkese.
Atsakyti
Jau rašiau kitoje temoje, spiruliną aš čia perku... http://www.iherb.com...rulina#p=1&sr=0 Gal rasit ką tinkamo už tinkančią kainą..4u.gif . Siuntimas į Lt tik $4, su kodu DUL865 gausite $5 nuolaidą..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 16 lapkričio 2010 - 16:19
QUOTE(rytorasa @ 2010 11 16, 16:19)
Jau rašiau kitoje temoje, spiruliną aš čia perku... http://www.iherb.com...rulina#p=1&sr=0 Gal rasit ką tinkamo už tinkančią  kainą..4u.gif  . Siuntimas į Lt tik $4, su kodu DUL865 gausite $5 nuolaidą..

O ši ekologiškai užauginta? Nes prieš tai minėtoji tai rašoma kad būtent užauginta ekologiškai, sertifikuota.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 11 16, 23:15)
O ši ekologiškai užauginta? Nes prieš tai minėtoji tai rašoma kad būtent užauginta ekologiškai, sertifikuota.


kuri "ši"? Ten daug gamintojų.. rolleyes.gif Skaitykit aprašymus, juk prie kiekvieno produkto jis yra... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2010 11 16, 22:28)
kuri "ši"? Ten daug gamintojų..  rolleyes.gif Skaitykit aprašymus, juk prie kiekvieno produkto jis yra...  mirksiukas.gif

Turėjau omenyje iš BitėsRitės, o tas jūsų puslapis ne lietuviškas, už tai ir klausiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 11 16, 23:35)
Turėjau omenyje iš BitėsRitės, o tas jūsų puslapis ne lietuviškas, už tai ir klausiu 4u.gif


tai aš ir sakau, kad toje JAV parduotuvėje daug gamintojų, reikia skaityti produkto aprašymus.. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(pavasarinė @ 2010 11 16, 17:02)
Tai gal pigiau gaunat? ax.gif  biggrin.gif pasidalinkit info 4u.gif
Spiruliną butent ir pirkčiau, kad pakeisti žiedadulkes, nes siuo metu man ypač reikia geležies ir B12, kuriu manau spirulinoje yra daugiau, nei žiedadulkese.


negaliu prisibelsti jums į AŽ.. ax.gif
Atsakyti
Man irgi pavyko apsipirkt iherb.com pardėj. Dabar laukiu siuntinuko.
Jei kas norėtų, galit gauti 5$ nuolaidą su koduku INO104, perkant pirmą kartą. Tad sėkmės ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beina: 20 lapkričio 2010 - 18:39