Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiški vitaminai

Ir Anira user posted imageuser posted image
ir Sveikuose produktuose parduodami linų aliejai neaišku ar rafinuoti ar ne. Parašyta tik tiek, kad šaltai spausti ir, mano nuomone, rafinuoti ax.gif
Aš perku ir naudoju FIT firmos aliejų, ant kurio parašyta, kad nerafinuotas ir šaltai spaustas.user posted image
Beje, jis nuo atidarymo galioja tik dvi savaites ir tai laikant šaldytuve doh.gif
Pamiršau paminėti, kad linų aliejus turi 3 kartus daugiau omega-3 negu žuvų taukai, be to jame yra omega-6, bet nera vit.A (žuvų taukuose yra), kas man kaip nėščiai šiuo metu aktualu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atėnė: 12 spalio 2010 - 10:46
gal kas turi atsiliepimu apie Floradix vaikams?
http://www.hiperfarm...ndervital_250ml

raso, jog be sintetiniu priemaisu, be dazinkliu ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Atėnė @ 2010 10 12, 11:11)
Kadangi laukiuosi, daktarė man išrašė Floradix skystąją geležį. Jos anotacijokje rašoma: "Dauguma augalų yra užauginti laikantis bioekologinės žemdirbystės principų arba surinkti ypatingai švarioje gamtoje. Tonikuose nėra sintetinių priedų. Juose nėra alkoholio, dirbtinių dažančių bei cheminių konservantų". Iš aprašymo atrodo labai gražiai, o ir skanu.
Pasižiūrėkit, gal patiks mirksiukas.gif Floradix



QUOTE(bim-bam @ 2010 10 24, 22:58)
gal kas turi atsiliepimu apie Floradix vaikams?
http://www.hiperfarm...ndervital_250ml

raso, jog be sintetiniu priemaisu, be dazinkliu ir pan.


Su "Floradix" viskas gerai, tik gali labai alergizuoti mažus vaikiukus.
Pažiūrėkit kiek yra natūralių ekstraktų (o plius ir labai mėgstantis alergijose sudalyvauti vit. B ).
Reikia pradėti po nedaug ir stebėti ar neberia, ir ar nėra kokių kitų alerginių reakcijų.

Kur paryškinti visi iš dažniau alergizuojančių vaikus:
"vandeninis morkų, dilgėlių, špinatų, varpučių šaknų, šventagaršvių šaknų, paprastųjų pankolių, vandenyno rudųjų dumblių, afrikinių dedešvų žiedų ir apelsinų žievelių ekstraktas (54 %); kriaušių, raudonųjų vynuogių, juodųjų serbentų, apelsinų, gervuogių, vyšnių ir burokėlių vaisių koncentratas (29 %);... medaus, sausojo erškėtuogių vandeninio ekstrakto, kviečių gemalų vandeninio ekstrakto"

"Vaisių sulčių koncentratų mišinys( 51%) raudonųjų vynuogių, saldžiavaisio pupmedžio ekstrakto, obuolių, abrikosų, pasiflorų vaisių, citrinų; vandeninis ekstraktas( 34%) iš morkų, anyžinių ožiažolių, blakinių kalendrų, didžiųjų dilgėlių, parastųjų rėžiukų, daržinių špinatų, ramunėlių žiedų,"
Atsakyti
Gal yra atsiliepimų apie Biosline gamintojo produktus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrulia77 @ 2010 10 08, 13:40)
Gal kas zinot ar esat naudoje ne cheminius gelezies preparatus. Sunaus hemoglobinas gerokai krites, valgo beveik tik MP, bijau, kad daktare kis chemija mums.  doh.gif


mano dukra turejo (gal dar turi, bet jau minimaliai) sunkios bukles atopini dermatita, tai as jai nuo gimimo nenaudojau jokios sintetikos- nei tepaluose (tik ekstra atveju), nei vaistuose. O vaistu reikejo daug. Gydesi homeopatiskai. Nes kai pradejo ji melynuoti, apatiska darytis, kraujo tyrimai parode, kad 3 men kudikiui hemoglobinas tik 86, gydytoja griebesi uz galvos- vaikas alergiskas, gelezies preparatu kaip ir ner tokiam mazas. Siule ferum lek, bet gerti man (maitinau mp), nes anas su saldikliais. Ir ka- po valandos mane isbere stirpiai (as irgi alergiska). Nuo skystos gelezies gal butu nieko, bet vaikas klyke, skaudejo pilva ir t.t. Todel pasitarem su homeopatu ir jis liepe nusipirkti spec vaistineje homeopatiniu (be jokiu zoliu, tik su gelezies potencija) zinriuku- ferrum phosph. 6. Vaikas per dvi savaites pakele savo hemoglobina nuo 86 iki 127 thumbup.gif

o dabar del saves. Nupirko vyras man omega 3 vitaminu nesciosioms, is ekologiskos parduotuves, kainavo 100 lt doh.gif Noreciau suzinoti nuomone, kuo jie kitokie nuo iprastose vaistinese parduodamu omega 3 vitaminu? g.gif Nelabai atskiriu dar.
Atsakyti
QUOTE(Loveco @ 2010 10 27, 21:25)
Todel pasitarem su homeopatu ir jis liepe nusipirkti spec vaistineje homeopatiniu (be jokiu zoliu, tik su gelezies potencija) zinriuku- ferrum phosph. 6. Vaikas per dvi savaites pakele savo hemoglobina nuo 86 iki 127  thumbup.gif

Kur randasi ta spec. vaisinė ir kokia jų kaina mėnesiui? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 11 01, 23:02)
Kur randasi ta spec. vaisinė ir kokia jų kaina mėnesiui? 4u.gif


Kaune yra Muziejaus homeopatijos vaistine, tiesiai priesais Rotuse. Ju kaina apie 9-11 lt, ten yra 10 gr zirniuku. Ziurint kokiom dozem geri, jei kudikiui pvz, tai man reikedavo duoti po 3 zirniukus 3 kartus per diena (bet cia individualiai paskiria; kita vertus, jie nekenksmingi, tik kaip supratau, tam tikros dozes kas tam tikra valandu skaiciu veikia efektyviausiai). Tai ju ilgiau nei menesiui uzteko.
Atsakyti
mamkos, o kokie atsiliepimai apie Hematogena? as kazkaip nesu girdejus nei ypatingai geru, nei blogu nuomoniu, tai idomu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Loveco @ 2010 11 02, 10:34)
Kaune yra Muziejaus homeopatijos vaistine, tiesiai priesais Rotuse. Ju kaina apie 9-11 lt, ten yra 10 gr zirniuku. Ziurint kokiom dozem geri, jei kudikiui pvz, tai man reikedavo duoti po 3 zirniukus 3 kartus per diena (bet cia individualiai paskiria; kita vertus, jie nekenksmingi, tik kaip supratau, tam tikros dozes kas tam tikra valandu skaiciu veikia efektyviausiai). Tai ju ilgiau nei menesiui uzteko.
4u.gif


QUOTE(bim-bam @ 2010 11 02, 18:37)
mamkos, o kokie atsiliepimai apie Hematogena? as kazkaip nesu girdejus nei ypatingai geru, nei blogu nuomoniu, tai idomu rolleyes.gif

Šeimos gydytoja sakė, kad mažai naudos, tik kaip desertas.
Atsakyti
mes naudojame tik aloevera produktus.o ypac mamai sanariams labai padejo.
Atsakyti
QUOTE(Banga @ 2010 10 11, 14:38)
Gal kas nors vartojate spirulina:

https://www.biterite...500-150-vnt.539

Paskaicius aprasymus, atrodo labai patraukliai  ax.gif Siuo metu ieskau ko nors imunitetui stiprinti pries ligu sezona...
Gal galite pakomentuoti?  4u.gif

Man ta spirulina atrodo visai normali, tik gaila, kad nerašo, kur konkrečiai auginta. Aš skaičiau, kad bent teoriškai už ekologiškai užaugintą vertingesnė pati natūraliai ekologiškai užaugusi spirulina, bet kad tokia auga tik kažkokiame ežere Afrikoje doh.gif Jei yra poreikis B grupės vitaminams, baltymams ir amino rūgštims, tai aišku, kad neblogas daiktas, bet aš pati esu tikrai bent keletą kartų skaičiusi, kad ją labiau patartina gerti pavasarį ir vasarą- dėl to , kad ji turi labai daug beta karoteno , ir dar dėl kažko, ko dabar nebeprisimenu blush2.gif O rudenį ir žiemą labiau patartina gerti žuvų taukus, sėmenų aliejų ir pan. Aš spiruliną dažnai vasarą geriu, tai man poveikis patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(DA_LI @ 2010 11 13, 02:10)
Man ta spirulina atrodo visai normali, tik gaila, kad nerašo, kur konkrečiai auginta. Aš skaičiau, kad bent teoriškai už  ekologiškai užaugintą vertingesnė pati natūraliai ekologiškai užaugusi spirulina, bet kad tokia auga tik kažkokiame ežere Afrikoje doh.gif Jei yra poreikis B grupės vitaminams, baltymams ir amino rūgštims, tai aišku, kad neblogas daiktas, bet aš pati esu tikrai bent keletą kartų skaičiusi, kad ją labiau patartina gerti pavasarį ir vasarą- dėl to , kad ji turi labai daug beta karoteno , ir dar dėl kažko, ko dabar nebeprisimenu  blush2.gif O rudenį ir žiemą labiau patartina gerti žuvų taukus, sėmenų aliejų  ir pan. Aš spiruliną dažnai vasarą geriu, tai man poveikis  patinka thumbup.gif


o ką jaučiat?
Atsakyti