Įkraunama...
Įkraunama...

Maistas užsienyje

QUOTE(6663 @ 2008 10 23, 22:53)
o apie fat free produktus mano nuomone ne kokia schmoll.gif  (bet cia tik mano nuomone smile.gif ).....


mano irgi nekokia.... blush2.gif
man is is viso idomu - kokiu pagrindu zmones fat free produktus naudoja? g.gif ta prasme, kodel renkasi butent juos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2008 10 23, 21:56)
mano irgi nekokia....  blush2.gif
man is is viso idomu - kokiu pagrindu zmones fat free produktus naudoja?  g.gif ta prasme, kodel renkasi butent juos?  g.gif

gal, kad "tipo" fat free? g.gif

Atsakyti
Taupom kalorijas ax.gif biggrin.gif
Nepatinka man kas riebu ir tiek,,,atrodo apie liezuvi pinasi( as cia apie pieno produktus) verysad.gif nuo grietineles paleidzia vidurius, sviestas gerklej uzstringa. O be to ir sveikiau. Nemegstu as ir aliejui keptu dalyku. Niekada pvz negalejau valgyti keptu kotletu...Ir man atrodo cia pripratimo - atpratimo reikalas kaip ir visu kitu maistu atzvilgiu.
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2008 10 23, 22:44)
Taupom kalorijas ax.gif  biggrin.gif
Nepatinka man kas riebu ir tiek,,,atrodo apie liezuvi pinasi( as cia apie pieno produktus) verysad.gif nuo grietineles paleidzia vidurius, sviestas gerklej uzstringa. O be to ir sveikiau. Nemegstu as ir aliejui keptu dalyku. Niekada pvz negalejau valgyti keptu kotletu...Ir man atrodo cia pripratimo - atpratimo reikalas kaip ir visu kitu maistu atzvilgiu.

aishku 4u.gif
tik nesutikciau, kad "sveikiau"..
bet kiekvienas pripranta savaip 4u.gif
Atsakyti
Kuo maziau gyvulines kilmes riebalu, tuo sveikiau ax.gif

Cholesterolis
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2008 10 23, 23:21)
Kuo maziau gyvulines kilmes riebalu, tuo sveikiau ax.gif

Cholesterolis

sutinku, bet jie kito sh..ten prikisha.. blink.gif
Atsakyti
KA skanaus galimam pagaminti is versiuko sirdies? Nusipirkau vakar o dabar suku galva biggrin.gif

Asmeniskai as esu pries visus fat free, sugar free produktus cool.gif Geriau jau mazesnis kiekis, bet be tu "free". Grietine fat free tai man is viso nesusipratimas, kaip gali buti grietine fat free cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Titia @ 2008 10 24, 08:34)
KA skanaus galimam pagaminti is versiuko sirdies? Nusipirkau vakar o dabar suku galva biggrin.gif

Asmeniskai as esu pries visus fat free, sugar free produktus cool.gif  Geriau jau mazesnis kiekis, bet be tu "free". Grietine fat free tai man is viso nesusipratimas, kaip gali buti grietine fat free cool.gif

pritariu tau drinks_cheers.gif , bet gerbiu kiekvieno nuomone..

hmm, vershiuko shirdis..wow, ish kur parovei?
Atsakyti
QUOTE(6663 @ 2008 10 24, 10:46)

hmm, vershiuko shirdis..wow, ish kur parovei?


Shop Rite pirkau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Titia @ 2008 10 24, 10:12)
Shop Rite pirkau smile.gif

pamenu ta parduotuve smile.gif..
nesu niekada gaminus shio dalykelio..Bet manau paexpermentuok, turetu buti skanumelis..
Atsakyti
QUOTE(Titia @ 2008 10 24, 09:34)
Asmeniskai as esu pries visus fat free, sugar free produktus cool.gif  Geriau jau mazesnis kiekis, bet be tu "free". Grietine fat free tai man is viso nesusipratimas, kaip gali buti grietine fat free cool.gif


as cia su tavim.... thumbup.gif grietine.. pienas... nu kaip jie gali buti fat free??? doh.gif

bet kaip 6663 ir pasake, tai yra kiekvieno pasirinkimas ir reikia ji gerbti... cool.gif
Atsakyti
ir man fat free nepatinka schmoll.gif nors riebiai irgi nemegstu schmoll.gif tenka rinktis viduriuka biggrin.gif
O ir sirdies as negaleciau valgyt ax.gif man sirdis kazkoks sventas dalykas gal del to g.gif
Atsakyti