Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikus atakuoja kosulys

QUOTE(Avocetė @ 2009 04 22, 15:44)
VISI VAISTAI TURI N ŠALUTINIŲ POVEIKIŲ  verysad.gif


farmakologai mano, kad kuo daugiau salutiniu poveikiu turi vaistas tuo daugiau i ji investuota ir atlikta ivairiu tyrimu del poveikio organizmui ji vartojant ax.gif
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2009 04 22, 15:32)
pirma uzmauni medvilnines kojnaites. tada garstyciu lapeli prilaikydama ranka uzmauni vilnone. bet jei nera temperaturos.
sitokio inhaliatoriaus privalumas tame, kad galim daryti inhaliacijas netgi esant temperaturai. nes tai nera "karstinanti" procedura.

su juo galima inhaliuoti ir vaistais, kurie patenka iskart ten, kur jiems reikia, nedirginant skrandi. tiesa vaistai turetu buti spiritiniu pagrindu (nealiejiniai, ir nesirupiniai).

prie slogu puiki inhaliacija negazuotu mineraliniu vandeniu rba paprastu fiziologiniu skysciu.

aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2009 04 22, 15:52)


bet tai ne panaceja nuo visu lygu, o tik pagalbine priemone. stebuklo nepadarys, o pagelbet pagelbes ir palengvins gydyma.
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2009 01 25, 21:58)
Mes ka tik po adenoidu operacijos, uzkniso pastovus kvepavimas pro burna, slogos, kosuliai... Tikiuosi sustipres po operacijos ir maziau sirgs.
Jums irgi linkiu issioperavus maziau sirgti 4u.gif

na mes savo isoperavom,bet o 2 metu jie vel ataugo g.gif .o kosuliai vis tiek kartojasi.
Papildyta:
QUOTE(Avocetė @ 2009 04 22, 16:52)

na jei jus pirksit inhaliatoriu p arasykit savo nuomone aie ji.As ir vis gundaus ji nusipirkt Kazin jie vaistinej brangesni,nei cia reklamuoja? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukuotukassss: 22 balandžio 2009 - 15:23
QUOTE(pukuotukassss @ 2009 04 22, 15:21)
na jei jus pirksit inhaliatoriu p arasykit savo nuomone aie ji.As ir vis gundaus ji nusipirkt Kazin jie vaistinej brangesni,nei cia reklamuoja?  g.gif

Turim mes tokį Omroną,pirkau Eurovaistinėj,ir mokėjau brangiau nei šitame puslapyje doh.gif gal pristatymas dar kažkiek kainuoja?
Šiaip geras dalykas,patys su vyru gydomės slogą inhaliuodami su mineraliniu negazuotu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramirėja: 22 balandžio 2009 - 18:20
QUOTE(Avocetė @ 2009 04 22, 15:44)
VISI VAISTAI TURI N ŠALUTINIŲ POVEIKIŲ  verysad.gif

taip suprantu, bet nuo tu mano vaikas tikrai labai nervingas darosi doh.gif todel stengiuos geriau ju vengti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(angeloangel @ 2009 04 20, 15:16)
sis vaistas labai stiprus ir veikia vaiko nervu sistema todel stengiames jo isvengti, nebent jau labai blogai buna 4u.gif

rimtai??
maniskis gere ilgai actifeda ir tikrai tuo metu siaubingai nervingas buvo , negi tai susije blink.gif ? bet mes gerem geltona blink.gif
Atsakyti
Pamaciau tema apie kosuli, nusprendziau pasidalinti savo receptu (kazkada apie ji perskaiciau knygoje). Suneliui 1 m. 8 men., kaip ir visi vaikai, pasigauna kartais kosuliuka, tai dar niekada negydziau kosulio pirktiniais vaistais. Sio paprasto recepto pagalba kosuliukas mums dingsta per 2-3 dienas, tik paskutini karta savaite mazius kosejo, bet kasdien vis maziau smile.gif .
Taigi, gal kam nors pades 4u.gif : smulkiai supjaustyti svoguna (bet netrinti, netarkuoti), ideti i nedideli stiklainiuka, uzpilti medaus, kad apsemtu svoguna, ismaisyti. Sandariai uzdengti (geriaisiai turbut tinka stiklainis su uzsukamu dangteliu). Turi pastoveti 1-2 val.
Jei tik isgirstu, kad vaikas pradeda stipriau koseti, duodu po 1 arb. sauksteli kas 30 min. (net zadintuva nusistatau kaskart, kad nepamirsti). Mano vaikelis noriai geria, nes 'vaistas' skanus, svoguno skonio beveik nesijaucia. Duodu tik skysti, patenka aisku keli smulkus svoguno gabaliukai, tai net nesijaucia. Geriam tiek, kiek tesiasi kosulys. Isbandem ne karta, ne du ir ne trys... Mums tikrai padeda ir nereikia kisti vaikui chemijos smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(arkadija @ 2009 05 20, 16:14)
Pamaciau tema apie kosuli, nusprendziau pasidalinti savo receptu (kazkada apie ji perskaiciau knygoje). Suneliui 1 m. 8 men., kaip ir visi vaikai, pasigauna kartais kosuliuka, tai dar niekada negydziau kosulio pirktiniais vaistais. Sio paprasto recepto pagalba kosuliukas mums dingsta per 2-3 dienas, tik paskutini karta savaite mazius kosejo, bet kasdien vis maziau smile.gif .
Taigi, gal kam nors pades 4u.gif : smulkiai supjaustyti svoguna (bet netrinti, netarkuoti), ideti i nedideli stiklainiuka, uzpilti medaus, kad apsemtu svoguna, ismaisyti. Sandariai uzdengti (geriaisiai turbut tinka stiklainis su uzsukamu dangteliu). Turi pastoveti 1-2 val.
Jei tik isgirstu, kad vaikas pradeda stipriau koseti, duodu po 1 arb. sauksteli kas 30 min. (net zadintuva nusistatau kaskart, kad nepamirsti). Mano vaikelis noriai geria, nes 'vaistas' skanus, svoguno skonio beveik nesijaucia. Duodu tik skysti, patenka aisku keli smulkus svoguno gabaliukai, tai net nesijaucia. Geriam tiek, kiek tesiasi kosulys. Isbandem ne karta, ne du ir ne trys... Mums tikrai padeda ir nereikia kisti vaikui chemijos smile.gif .


o ar galima si sirupuka laikyti saldytuve ilgiau?

As tai zinau liaudiska priemone - pieniu medus. Padeda nuo bronchito, astmos, kraujagyslių užkalkėjimo, o ir šiaip arbatėlę pasisaldinti.
Lygiai 400 pienių žiedų
2 gerai nuplautos ir supjaustytos citrinos
2 l vandens.
15 min viską virti, 24 valandom palikti kambario tempratūroje.Po to perkošti, nuspausti pienių žiedus. Pridėti 2 kg cukraus .Virti ant lėtos ugnies 1 val.

Skinkit, kol dar yra pieniu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svetelis: 20 gegužės 2009 - 16:47
QUOTE(svetelis @ 2009 05 20, 16:45)
o ar galima si sirupuka laikyti saldytuve ilgiau?

Net nezinau, nebuvo apie tai uzsiminta g.gif Kazkaip nematau reikalo, man nereikejo niekada ilgiau laikyti, vidutinio dydzio svoguna vaikas "isgeria" mazdaug per diena. Tai kasdien ir gaminu nauja. O jeigu nestiprus ir nedaznas kosuliukas, neduodu kas 30 min., o kas 2 val. mazdaug, tai dviem dienom uztenka ir i saldytuva nededu.

Dar prisiminiau, kad kakavos sviesta rekomenduoja nuo kosulio gerti. Ne ta ruda, kuris Maximoj parduodamas, o tikra. As pirkau Rutos firmineje parduotuveje. Istirpinti gabaliuka siltame skystyje (pvz., atbateleje) ir duoti isgerti. Galima i silta sriuba deti, jis nesaldus. Isbandem kol kas tik viena karta, tad nelabai dar zinau, ar padeda jis mums.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arkadija: 21 gegužės 2009 - 13:51
Mano berniukui 2metai 7 menesiai ir pradejau duoti Feniksą. esu labai patenkinta. kaip visada einant i darželį tuoj prisikabindavo bacila. pradėjus gertį šį preparatą kažkaip jei prikimba tai tik dienai. labai greitai praeina tiek kosulys tiek sloga. Tiksliau nespėja pilnai prikibti. Vat naktį sukosėjo laringitiniu kosuliu, sudaviau 2 ml fenikso, ir ryte jau kosulys visai kitoks, dar 2 dozės ir vaikas sveikas. na gal čia mano vaikui taip padeda, nežinau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ritinukas @ 2009 09 14, 12:23)
Mano berniukui 2metai 7 menesiai ir pradejau duoti Feniksą. esu labai patenkinta. kaip visada einant i darželį tuoj prisikabindavo bacila. pradėjus gertį šį preparatą kažkaip jei prikimba tai tik dienai. labai greitai praeina tiek kosulys tiek sloga. Tiksliau nespėja pilnai prikibti. Vat naktį sukosėjo laringitiniu kosuliu, sudaviau 2 ml fenikso, ir ryte jau kosulys visai kitoks, dar 2 dozės ir vaikas sveikas. na gal čia mano vaikui taip padeda, nežinau  4u.gif

Kur jo yra pirkti,ir kaip tiksliai jis vadinasi,nes tokio per vaistų paiešką nerandu g.gif
Atsakyti