Įkraunama...
Įkraunama...

Chirologija ir chiromantija

jadze, nu karminiais mazgais aišku galima vadinti bet ką. tačiau pasaulinėje teorijoje jie turi vieną prasmę, kuri nesikeičia, jei kiti sugalvoja irgi ką nors kito.

aš asmeniškai irgi tik ėjau pro šalį ir paminėjau tik tiek, kiek tai lietė astrologinį profaniškumą.
Atsakyti
jadziune sake: "Žodžiu, susimokat mokesčius ir pešatės dailiai , kitaip pasakysiu, kas yra kas"
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif niu nerealnai pasakyta thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Ieskau kas galetu perskaityti mano delniukus, nes turiu labai daug liniju, bandzius ir pati issifruot,bet norisi aiskios ir tikslios informacijos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2009 09 02, 00:28)
Sveikutes  4u.gif
Ieskau kas galetu perskaityti mano delniukus,

...nachaliavnai...
Atsakyti
QUOTE(Urartu @ 2009 09 02, 08:25)
...nachaliavnai...
A to jakžeš... lotuliukas.gif
Stoju į eilę po Koxamte's - aš irgi ant delniukų turiu daug visokių linijyčių. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Urartu @ 2009 09 02, 08:25)
...nachaliavnai...

O kas minejo, kad nachaliavai? Jei atsiras, tada ir susitarsim del kainytes tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2009 09 02, 09:49)
O kas minejo, kad nachaliavai?

Paslaugos už pinigus skelbiasi ne čia...
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2009 09 02, 10:49)
O kas minejo, kad nachaliavai? Jei atsiras, tada ir susitarsim del kainytes  tongue.gif

Urarta, cit, paskelbsim ir čia štai.
Kokamte, sakai daug visokiausių linijyčių turi ? rolleyes.gif Tai geraiii...
Na, skaityk, atsirado (nežinau, kas tik turėjo atsirast g.gif ), už kiekvieną linijytę po du šimtus cool.gif oirų. Tai tokia, škias, ir ta kainytė wub.gif Aš bugalterė, jeigu ką. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jadziūnė @ 2009 09 02, 16:25)
Urarta, cit, paskelbsim ir čia štai.
Kokamte, sakai daug visokiausių linijyčių turi ?  rolleyes.gif Tai geraiii...
Na, skaityk, atsirado (nežinau, kas tik turėjo atsirast  g.gif ), už kiekvieną linijytę po du šimtus  cool.gif oirų. Tai tokia, škias, ir ta kainytė  wub.gif Aš bugalterė, jeigu ką.  ax.gif
Atšaukiu eilės rezervaciją. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2009 09 02, 18:09)
Atšaukiu eilės rezervaciją.  cool.gif

a vat rezervacija neatsišaukia... bigsmile.gif Užsirezervinai - ir kvit...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Urartu: 02 rugsėjo 2009 - 18:43
QUOTE(Urartu @ 2009 09 02, 18:42)
a vat rezervacija neatsišaukia... bigsmile.gif Užsirezervinai - ir kvit...
Įklimpau aš čia, šitos Koxamtės neteisingu taku nuvesta. unsure.gif
Atsakyti
Oooo, prasideda doh.gif , kai ateina laikas susimokėti, visi klientai it tarakonai po kampus... rolleyes.gif
Nu gerai, AKCIJA ATRAKCIJA ploja.gif - užsakius linijyčių užu 4000 oirų, 21-a linijytė tiriama už 50 oirų + bonusas: Chiromantės autografas. rolleyes.gif (krizė gi hihihi.gif )
Atsakyti