Įkraunama...
Įkraunama...

Chirologija ir chiromantija

Sveikos,
Visai idomus tas dalykas chiromantija... noreciau ir pati kazko pramokt... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Festa @ 2009 09 27, 20:22)
Sveikos,
Visai idomus tas dalykas chiromantija... noreciau ir pati kazko pramokt... smile.gif

Kas trukdo, Brangioji? user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jadziūnė @ 2009 09 28, 13:13)
Kas trukdo, Brangioji?  user posted image


Bet Jūs tai nepadedat rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Boo-Who? @ 2009 09 28, 16:36)
Bet Jūs tai nepadedat  rolleyes.gif

Hmmm, tai kad Jūs nieko nepadedate... user posted image PagIAlba mokama, Brangioji, nebe tazzz laJkazzz... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jadziūnė: 28 rugsėjo 2009 - 15:05
QUOTE(Boo-Who? @ 2009 09 28, 15:36)
Bet Jūs tai nepadedat  rolleyes.gif

lotuliukas.gif Galiu padeti. Ranka ant peties. Netrukdys? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jadziūnė @ 2009 09 28, 14:43)
Hmmm, tai kad Jūs nieko nepadedate... user posted image PagIAlba mokama, Brangioji, nebe tazzz laJkazzz...  rolleyes.gif


Tai kam iš viso rašot beprasmius komentarus?

QUOTE(linabalt @ 2009 09 28, 15:01)
lotuliukas.gif Galiu padeti. Ranka ant peties. Netrukdys? lotuliukas.gif


doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Festa @ 2009 09 27, 18:22)
Sveikos,
Visai idomus tas dalykas chiromantija... noreciau ir pati kazko pramokt... smile.gif


Yra kursai- prašom smile.gif
Atsakyti
Aha, yra tų kursų biggrin.gif tik atAtinkamai susmokėk tetai vaižgantei 4u.gif

Tokia mažumą apmokyta mergyyyyna man prieš keletą metų bandė visakaip įžiūrėt visokius brūkšnelius ir bais rimtai pasakė, kad jau jie ženysiuos, tai vieną vienintelį kartą ir ant amžių amžinųjų... o aš, tuo tarpu, antrą veseliją atšokus prieš mėnesį buvau. Nu tai, skaitau, lygiai taip pat iš padų raukšlių paburčiau. yra norinčių? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Boo-Who? @ 2009 09 28, 17:52)
Tai kam iš viso rašot beprasmius komentarus?
doh.gif

Ne, tai Tamsta nieko neįsikirtot smile.gif , pagialba mokama šiais laikais, nu kaip dar aiškiau pasakyt doh.gif O Jūs, beje, atėjote prasmės čia ieškoti? bigsmile.gif

Apie raukšleles. Sakykit ką norit, yra tikinčių ta raukšlelių geografija, yra ne. Mano nevienkartiniais stebėjimais - nu pas čiupinėtų gal 95% nabašnykų gyvenimo bei kitos linijytės nerodė mirtinos baigties (turiu galvoje, jo amželyje), raukšlelės visokios kalbėjo, kad anas gyvens ilgai ir laimingai, turės du-tris plenciukus... o post factum , pasirodo, net kūno nėra kam pasiimti ir guli anas išdrąskytu kūnu nesukaukęs Kristaus amželio doh.gif Va Jumi ir kiromantija... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jadziūnė @ 2009 09 29, 07:50)
Apie raukšleles. Sakykit ką norit, yra tikinčių ta raukšlelių geografija, yra ne. Mano nevienkartiniais stebėjimais - nu pas čiupinėtų gal 95% nabašnykų gyvenimo bei kitos linijytės nerodė mirtinos baigties (turiu galvoje, jo amželyje), raukšlelės visokios kalbėjo, kad anas gyvens ilgai ir laimingai, turės du-tris plenciukus... o post factum , pasirodo, net kūno nėra kam pasiimti ir guli anas išdrąskytu kūnu nesukaukęs Kristaus amželio  doh.gif Va Jumi ir kiromantija...  rolleyes.gif
Jadziūne, nu nafig tas nabašninkų raukšles apžiūrinėji? blink.gif Nebijai? Kad taip apžiūrinėjant nabašninko ranką... tiiiiiik... CAPT tave toji ranka, ir dar - "a ką čia darai?" unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2009 09 28, 21:21)
Nu tai, skaitau, lygiai taip pat iš padų raukšlių paburčiau. yra norinčių?  bigsmile.gif

Yra
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2009 09 29, 10:17)
Jadziūne, nu nafig tas nabašninkų raukšles apžiūrinėji?  blink.gif Nebijai? Kad taip apžiūrinėjant nabašninko ranką... tiiiiiik... CAPT tave toji ranka, ir dar - "a ką čia darai?"  unsure.gif

lotuliukas.gif Nu ne, žinok, nebijodavau, aš visada turėdavau jam paruošusi atsakymą (na vsiakyj)- o ką tu čia darai, nes aš tai dirbu... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Urartu @ 2009 09 29, 10:31)

Uoj doh.gif Padus, Pabažna Moterie, rodyt reikia, padus... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jadziūnė: 29 rugsėjo 2009 - 08:35