Įkraunama...
Įkraunama...

Chirologija ir chiromantija

Ar ant ranku esantys aphamai prisiskiria prie Chiromantijos ir tai kazkokie zenklai ?
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 09 07, 14:28)
Ar ant ranku esantys aphamai prisiskiria prie Chiromantijos ir tai kazkokie zenklai ?

Apgamai- trys šimtai oirų. rolleyes.gif Be abejo, ženklai, ką Jūs.... čia, Ezoterikoje, ištisi ženklai. Deja, retas kuris skaityti juos moka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jadziūnė @ 2009 09 07, 12:37)
Apgamai- trys šimtai oirų.  rolleyes.gif Be abejo, ženklai, ką Jūs.... čia, Ezoterikoje, ištisi ženklai. Deja, retas kuris skaityti juos moka  ax.gif
Ne "apgamai", o "aphamai"... lotuliukas.gif
Atsakyti
oi kiek juoko smile.gif
Atsakyti
Ką reiškia, jei viena linija, rodanti, kiek turėsiu vaikų yra nutrūkusi?
Atsakyti
laba 4u.gif
labai idomu butu suzinot ka mano ranku linijos "sako".gal kas gerai jas ismano ir galetu padeti?
Atsakyti
QUOTE(upeliux @ 2009 09 11, 13:25)
laba 4u.gif
labai idomu butu suzinot ka mano ranku linijos "sako".gal kas gerai jas ismano ir galetu  padeti?
Apie tai jau ne viena klausė, tai aš tau tik pacituosiu:
QUOTE(Urartu @ 2009 09 02, 09:00)
Paslaugos už pinigus skelbiasi ne čia...

Ar tu chaliavu norėtai? mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas gali pasakyti, ar labai blogai jei abieju ranku delnu linijos skiriasi? kaires rankos gyvenimo ir galvos linija iseina is tos pacios linijos, o desineje rankoje, net nesusijungia, yra tarp ju tarpelis.
Atsakyti
QUOTE(Elitute @ 2009 09 15, 12:05)
Gal kas gali pasakyti, ar labai blogai jei abieju ranku delnu linijos skiriasi? kaires rankos gyvenimo ir galvos linija iseina is tos pacios linijos, o desineje rankoje, net nesusijungia, yra tarp ju tarpelis.


Pas mane toks pat variantas...ir tuo labai dziaugiuosi biggrin.gif Tarpas tarp gyvenimo ir galvos liniju pradzios rodo zmogaus polinki i laisve ir nepriklausomybe....(zinoma,geriau,kad jis nebutu itin didelis biggrin.gif )
Atsakyti
Sveikos,
kažkada buvau pas chirologę (išmokusi iš knygų, tai čia turbūt skaitosi neprofesionalė?), tai man pasakė, kad ant mano Apolono kalvos yra žvaigždė. Dabar pati pasiskaičiau literatūroje, kad žvaigždė yra trijų linijų susikirtimas, na gali kažkurio kampuko trūkti ir būti penkiakampė, o pas mane Apolono kalvoje yra tikrai ne taip: yra pora vertikaliai einančių linijų ir tada jas kertančios kokios trys horozontaliai einančios linijos, tada dar šonuose po kelias linijas ir visas tas linijų darinys labiau primintų įspaustą ramunės žiedą: su viduriu ir žiedlapiais. Gal kas gali pasakyti kaip man traktuoti šitą dalyką? Turiu aš ant savo rankos kūrybiškumą liudijantį ženklą, ar vis dėl to - ne?

Ant Saturno kalvos turiu kuokštą linijų, kurios prasideda nuo galvos linijos. Skaičiau, kad nuo galvos linijos prasidedanti likimo linija reiškia vis naujų dalykų mokymąsi ir nepritaikymą savo žinių. O ką reiškia toks kuokštas, kurį dar, beje, kerta Veneros žiedas (daug smulkių linijų virš širdies linijos)?

Būčiau labai dėkinga už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif
Prašau pagalbos, gal kuri nors galit man pasakyt kaip šifruoti vaikų linijas? blush2.gif Nesuprantu jos turi būti gilios ar ne, kiek čia jų bus pas mane. biggrin.gif

Dešinė ranka
dešinė ranka arti
kairė ranka
Atsakyti
Turiu klausima del vadinamu santuokos liniju. Desineje rankoje turejau viena einancia tiesiai su atsaka ( siuo metu isiskyrusi jau esu) pries koki pusmeti pastebejau, kad atsirado dar dvi, viena gan ryski ir tiesi. Kaireje rankoje vedybu linija buvo viena krypstanti zemyn su keletu atsaku ir perkirsta kazkokios kitos linijos. Dabar pastebiu, kad ir ant kaires rankos pradeda rysketi dar dvi linijos, ar tai reiskia, kad mano gyvenime bus dar dvi santuokos na ar du vyrai?
Atsakyti