Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo maudimas nėštumo pradžioje

Sveikutes 4u.gif koks buna pilvo maudimas nestumo pradzioje? visos tik sako, kad maudzia, bet gal galima suzinoti smulkiau, koks tas maudimas butent buna....
ar tai desines puses/kiausides maudimas/dilgciojimas?
gal tai kaires puses/kiausides maudimas/dilgciojimas?
gal tai besikaitaliojantys sonu maudimai (tai desine, tai kaire puse)?
o gal kartais po viena sona pamaudzia, kartais abu iskart?
o kartais gal ir toks jausmas, kaip pries mmm?
trumpalaikiai maudimai ar ilgesni?

o gal viskas su laiku iskarto?

rasykit mamytes savo patirti ir tuo manau padesim neziniukem nestuke.gif del pilvo maudimo ir galimo nestumo....

beje, sis klausimas ir man labai aktualus 4u.gif
Papildyta:
labai prasau esamu bei busimu mamyciu nepatingeti pasipasakoti mirksiukas.gif
dekui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shining_star: 21 spalio 2008 - 22:27
man pilvo maudimas buvo ne tik nestumo pradzioje bet ir per visa nestuma doh.gif aisku tai nieko gero, nes daznai buna gresiancio persileidimo ar prieslaikinio gimdymo pozymis. Man taip ir buvo - 13 sav, gresiantis, teko ligonineje guleti nes pasirode kraujo, o pagimdziau 36,5 sav. Teko gerti nuolat magni, daug guleti ir ilsetis, zodziu visa nestuma buvau kaip ligonis doh.gif svajojau kuo greiciau kad praeitu tas laikas doh.gif
Atsakyti
o koks butent buvo tas maudimas? mirksiukas.gif
Atsakyti
na man taip pat retkarciais pamaudzia pilvuka. kartais tai dilgciojimas, o kartais tiesiog maudimas, bet tikrai nera stiprus skausmas. Laukiuosi jau 4 menuo, o kadangi placenta yra dar tik apie pora pirstu zemiau bambos, tai ir maudzia pilvuko apacia labiau, ne sonus ir ne virsu. Nezinau kaip bus toliau.
Siandien buvome pasidaryti pirmajy ultragarso tyrima, ir pasirodo kad laukiames - dvynuku, nepakartojamai jaudinanti naujiena!!! nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti
man taip pat....tokie labai silpni padilgciojimai buna....bet manau man ov, nes dabar ciklo vidurys, tik kad keista, kad tie maudimai prasidejo nuo mmm viduriuko kazkur....bet tas maudimas toks laaaabai jau silpnas, todel buvau kazkaip pamanius, kad gal nestuke.gif bet turbut ne.....lauksiu savo dieneliu po poros saviciu ir tada manau jau bus viskas tikrai aisku ax.gif

beje, sveikinu dvynuku proga.....vienu suviu du zuikius nusausit....o pas jus yra giminej dvynuku? is vyro ar is tavo puses?

as irgi noreciau dvynuku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Srika @ 2008 10 22, 20:15)
na man taip pat retkarciais pamaudzia pilvuka. kartais tai dilgciojimas, o kartais tiesiog maudimas, bet tikrai nera stiprus skausmas. Laukiuosi jau 4 menuo, o kadangi placenta yra dar tik apie pora pirstu zemiau bambos, tai ir maudzia pilvuko apacia labiau, ne sonus ir ne virsu. Nezinau kaip bus toliau.
Siandien buvome pasidaryti pirmajy ultragarso tyrima, ir pasirodo kad laukiames - dvynuku, nepakartojamai jaudinanti naujiena!!! nestuke.gif  thumbup.gif



super thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Man kokios 8 savaites, skauda sonus, padilgčioja truputį ir pilvą patį tempia, toks raumenų tempimas atrodo, lyg pasportavus būčiau.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(l-aura @ 2008 10 23, 14:17)
Man kokios 8 savaites, skauda sonus, padilgčioja truputį ir pilvą patį tempia, toks raumenų tempimas atrodo, lyg pasportavus būčiau.. smile.gif

o sakyk, tau sonus vienu metu visada skauda? ar buna kad po viena atskirai, kartais abu kartu? keliu savaiciu suzinojai apie nestuma? ir is kelinto testuko? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(shining_star @ 2008 10 23, 15:22)
o sakyk, tau sonus vienu metu visada skauda? ar buna kad po viena atskirai, kartais abu kartu? keliu savaiciu suzinojai apie nestuma? ir is kelinto testuko? mirksiukas.gif

ta pati klausimeli noreciau uzduoti i LOORA'i 4u.gif ax.gif
p.s. isskyrus klausimeli apie testukus, nes kaip supratau parode is pirmo bandymo... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shining_star: 23 spalio 2008 - 16:44
soriukas del LOORA'os...truputi susimaisiau ir ne i sita teme parasiau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shining_star: 23 spalio 2008 - 17:29
QUOTE(shining_star @ 2008 10 23, 17:22)
o sakyk, tau sonus vienu metu visada skauda? ar buna kad po viena atskirai, kartais abu kartu? keliu savaiciu suzinojai apie nestuma? ir is kelinto testuko? mirksiukas.gif



kai sužinojau apie nėštumą buvo kažkur 5 savaitės, parodė testas iš pirmo karto. smile.gif o suskausta šonus karts nuo karto, ir niekada neskaudėjo abiejų iš karto. Skausmas toks lyg kažkas užmintų ant to šono, toks spaudžiantis, bet ilgai netrunka g.gif
Atsakyti
QUOTE(l-aura @ 2008 10 23, 18:18)
kai sužinojau apie nėštumą buvo kažkur  5 savaitės, parodė testas iš pirmo karto.  smile.gif o suskausta šonus karts nuo karto, ir niekada neskaudėjo abiejų iš karto. Skausmas toks lyg kažkas užmintų ant to šono, toks spaudžiantis, bet ilgai netrunka  g.gif


labai dekoju uz atsakyma 4u.gif 4u.gif 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti