Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotraukų perkėlimas iš telefono į kompą

Norejau paklaust, kaip perkelt nuotraukas per blutufa is Sony Ericson K610i? Aciu.
Atsakyti
Dar galima nuotraukas įsikelti į flickr.com savo internetinį fotoalbumą, o po to iš jo persikelti į kompą nuotraukas, jei tingisi pirkti laidą ar prievadą blush2.gif
Atsakyti
as naudoju bluetooth adapteri,labai paprasta ir lengva thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2008 01 02, 02:12)
Dar galima nuotraukas įsikelti į flickr.com savo internetinį fotoalbumą, o po to iš jo persikelti į kompą nuotraukas, jei tingisi pirkti laidą ar prievadą blush2.gif



O tai yra nemokama? ir kaip jas kelti i Flickr.com?
Atsakyti
QUOTE(liepa50 @ 2008 01 05, 03:53)
O tai yra nemokama? ir kaip jas kelti i Flickr.com?

Taip, nemokama. Reikia tureti el.paštą yahoo.com sistemoje, bet taip pat dar reikia su tais pačiais duomenimis, kaip ir jungiantis prie pašto, prisiregistruoti www.flickr.com sistemoje. Mobilusis internetas, aišku, šiek tiek kainuoja, bet jei norit turėti nuotraukas kompiuteryje ar atspausdintas, tai kažką aukoti verta mirksiukas.gif Tada telefone reikia eiti per naršyklę įvedus adresą wap.flickr.com, ten suvesti savo duomenis ir bandyti keltis nuotraukas ten. Gal suprantamai parašiau g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
sveiki, as neseniai nusipirkau motorola w375, bet niekaip man neina ikelti muzikos, nes raso, kad telefonas nerastas. Gal kas gali padeti? Is anksto aciu smile.gif
Atsakyti
Nejaugi niekas negali padeti? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2007 12 23, 20:10)
Šiaip tai aš labai lengvai išsisprendžiau su šia problemėle, ir nereikėjo jokio el. pašto telefone. Esu prisiregistravus flickr.com sistemoje, kur prisijungimui reikia yahoo pašte naudojamų duomenų. Tai va, per mobilų įeinu į http://m.flickr.com, prisijungiu su savo duomenimis ir spaudžiu Upload a photo. Nežinau, čia tiko tik vienam telefonui, tai gal kiti ir negali to daryti. Čia taip perkėliau nuotraukas iš Nokia7260 telefono smile.gif

bandziau, bet kazkodel nerodo prisijungus prie kompo tu foto, kurias uploadinau per tel. g.gif
Atsakyti
QUOTE(tomka @ 2008 02 11, 20:17)
sveiki, as neseniai nusipirkau motorola w375, bet niekaip man neina ikelti muzikos, nes raso, kad telefonas nerastas. Gal kas gali padeti? Is anksto aciu smile.gif



kaip tu bandai kelti, per laidą ar bluetooth?
jeigu per laidą, ar instaliavai CD,kuris turėjo būti su laidu? jeigu per bluetooth, ar telefone nenustatytą, kad jo nerodytų?
Atsakyti
labas vakaras. Aš visai žalia blush2.gif Noriu iš telefono persikelti nuotraukas į kompą. Mano tel. - LG KE970. Prie tel. buvo ir USB, kompe turėtų būti ir bluetooth. Bandė vyras per USB, bandė instaliuot su diskeliu, atsirado kompe tik tel. knygelė, o daugiau nieko.
O bluetooth nerandu pagrindiniam meniu ir t.t. gal aš ko nesuprantu ar ne ten ieškau? Padėkit cry.gif
Atsakyti
QUOTE(saridon'e @ 2008 03 24, 00:06)
labas vakaras. Aš visai žalia blush2.gif  Noriu iš telefono persikelti nuotraukas į kompą. Mano tel. - LG KE970. Prie tel. buvo ir USB, kompe turėtų būti ir bluetooth. Bandė vyras per USB, bandė instaliuot su diskeliu, atsirado kompe tik tel. knygelė, o daugiau nieko.
O bluetooth nerandu pagrindiniam meniu ir t.t. gal aš ko nesuprantu ar ne ten ieškau? Padėkit cry.gif

bluetooth ir as nezinau g.gif o taip patogu per ji butu rolleyes.gif keliu per laida mano tel NOKIA 6280 ligtai toks numeriukas blush2.gif o kur to bluetooth jieskoti?kompe? g.gif
Atsakyti
Aš irgi nesuprantu. Kai pirkau kompą lyg tais buvo parašyta, kad yra bluetooth, bet nerandu jo? O gal aš apsižioplinau pati? Dar reiks pastudijuot instrukcijoj.
4u.gif
Atsakyti