Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė į JAV be vizos

QUOTE(MichGirl @ 2010 09 06, 20:26)
galima ir ta ir ana, simta kartu vezta ir atvezta, nulis problemu. Negalima pagrinde mesos produktu, jokiu svieziu vaisiu ir darzoviu, kai kuriems prieskoniams yra apribojimai ir t.t.


Kas vakuume dazniausiai jiems netrukdo. Pati esu vezus balto surio, duonos, desru, tai problemu nebuvo. Bet is siu tik suris buvo vakuume. Nors dabar gal labiau pakrato. g.gif

Musu lagaminai buvo uzsilike, o mes patys isejom jau pro visus patikrinimus oro uoste, tai po to tik mums atveze lagaminus, bet aisku juos patikrino pries tai, tai veziau draugei grybuku dezuteje, tai buvo ja pradare ir dar viena perlauze (matyt idomu buvo kas viduje). ax.gif
Atsakyti
QUOTE(2Lviename @ 2010 09 07, 06:12)
Aciu labai uz atsakyma:) o kaip del dziovintu grybu??  mirksiukas.gif


galima ir juos. mano mama siandien man juos kaip tik dziovina thumbup.gif , po menesio atskrenda ir atves smile.gif


QUOTE(shopingas @ 2010 09 07, 08:19)
Kas vakuume dazniausiai jiems netrukdo. Pati esu vezus balto surio, duonos, desru, tai problemu nebuvo. Bet is siu tik suris buvo vakuume. Nors dabar gal labiau pakrato.  g.gif

Musu lagaminai buvo uzsilike, o mes patys isejom jau pro visus patikrinimus oro uoste, tai po to tik mums atveze lagaminus, bet aisku juos patikrino pries tai, tai veziau draugei grybuku dezuteje, tai buvo ja pradare ir dar viena perlauze (matyt idomu buvo kas viduje).  ax.gif


desras turbut praziurejo, nes ju grieztai negalima. Is mano mamos ateme ir ismete pikti visi, o kitam lagamine kur dar buvo nepastebejo tai prasiveze (bet nuo tada jai kas karta grieztai isdestau, kad nevezti, nes man siaip ar taip tos desros buve nebuve). O vienai mamai is musu amerikieciu temos sia ziema dar ir $300 dol bauda ikale uz tai. Taip, kad rizikuoti tikrai neverta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2010 09 07, 21:25)
desras turbut praziurejo, nes ju grieztai negalima. Is mano mamos ateme ir ismete pikti visi, o kitam lagamine kur dar buvo nepastebejo tai prasiveze (bet nuo tada jai kas karta grieztai isdestau, kad nevezti, nes man siaip ar taip tos desros buve nebuve). O vienai mamai is musu amerikieciu temos sia ziema dar ir $300 dol bauda ikale uz tai. Taip, kad rizikuoti tikrai neverta smile.gif


Vaje blink.gif Nu mes siaip patys nesivezam, tik as vezdavausi dar kai ne pati gyvenau, o pas borli vaziavau - tada tikrino lagamina, atidarius buvau, visas duonas, surius ir desras apziurejo, bet niekas nieko. O gal siaip pasiseke takart ir dabar grieztai jau ima ax.gif
Atsakyti
http://www.delfi.lt/...s.d?id=36314171

unsure.gif
Atsakyti
tai va, ambasados puslapyje aiskiai sako, kad karta negavus vizos, ESTA geriau nesinaudoti, o eiti vel i ambasada, bet nepaklause zmogeliai. Vieni praslysta kiti ne, kaip ir visad cia klausiantiems sakiau - jokiu garantiju nera. Tai bus jau trecias mano girdetas toks atvejis, kad neileido.
Atsakyti
Merginos, patarkit, atvykus ir susitikus su JAV pareigunais, ar juos reikia perspet, kad "mano anglu kalna siplna", kad maziau klausinetu ar isvis neklausinetu. Ar geriau nieko nesakyt??
Ir dar. Turim ne tik bilietus lektuvu is Cikagos i Las Vegasa, bet ir viesbuviu bei masinos rezervacija ir 12 dienu, keliausim po Kalifonija, ar juos reiktu parodyt?
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2010 09 09, 20:03)
tai va, ambasados puslapyje aiskiai sako, kad karta negavus vizos, ESTA geriau nesinaudoti, o eiti vel i ambasada, bet nepaklause zmogeliai. Vieni praslysta kiti ne, kaip ir visad cia klausiantiems sakiau - jokiu garantiju nera. Tai bus jau trecias mano girdetas toks atvejis, kad neileido.

Aha, cia tiek graziu istoriju prisiklausai, kai nieko tokio, viskas gerai, vezi ka nori, rasai ka nori ir Amerika laukia visu isskestom rankom, o cia kartais pasirodo nefiga paeme ir neileido. nono.gif
Gerai, baikit cia graudzias istorijas rodyt, man ir taip baisu darosi biggrin.gif O jau uz keleto dienu isskrist reikia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vedeja @ 2010 09 09, 13:18)
Merginos, patarkit, atvykus ir susitikus su JAV pareigunais, ar juos reikia perspet, kad "mano anglu kalna siplna", kad maziau klausinetu ar isvis neklausinetu. Ar geriau nieko nesakyt??
Ir dar. Turim ne tik bilietus lektuvu is Cikagos i Las Vegasa, bet ir viesbuviu bei masinos rezervacija ir 12 dienu, keliausim po Kalifonija, ar juos reiktu parodyt?


del kalbos gali perspeti, mano mama visada pasako, kad nekalba anglishkai tai nieko ir neklausineja. Sake kazkada pati pradejo pasakot, kad "visiting my daughter" tai pasienietis tik pasisypsojo ir galva palinksejo. Ka jiems daugiau daryt smile.gif Rezervaciju visu rodyt nereikia, nebent klaus ka veiksit ir domesis jom.


QUOTE(Benukas @ 2010 09 09, 15:33)
Aha, cia tiek graziu istoriju prisiklausai, kai nieko tokio, viskas gerai, vezi ka nori, rasai ka nori ir Amerika laukia visu isskestom rankom, o cia kartais pasirodo nefiga paeme ir neileido.  nono.gif
Gerai, baikit cia graudzias istorijas rodyt, man ir taip baisu darosi  biggrin.gif O jau uz keleto dienu isskrist reikia  rolleyes.gif


taigi, visad ir sakau, kad jei kazkas praslysta tai nereiskia, kad visiems pasiseks smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

rasau jau is Cikagos. Viskas praejo gerai ir nuskridom ir muitinej greitai prasisukau, paklausinejo nedaug: pas ka skrendi, kiek laiko busi, kuo LT dirbi ir praleido.
Tik skrydis tai varginantis, labai jau ilgai ax.gif , bet kai pagalvoju, kad kiti po visa para skrenda su keliais persedimais, tai cia palyginus vienas juokas tos 14h. su 1persedimu.
Atsakyti
QUOTE(vedeja @ 2010 09 09, 20:18)
Merginos, patarkit, atvykus ir susitikus su JAV pareigunais, ar juos reikia perspet, kad "mano anglu kalna siplna", kad maziau klausinetu ar isvis neklausinetu. Ar geriau nieko nesakyt??
Ir dar. Turim ne tik bilietus lektuvu is Cikagos i Las Vegasa, bet ir viesbuviu bei masinos rezervacija ir 12 dienu, keliausim po Kalifonija, ar juos reiktu parodyt?

Sveikos.
Dėl anglų k. mane buvo perspėją,kad jei ką, pasakyti kad blogai kalbu angliškai,bet neprireikė. Mažai klausinėjo,tai tiek dar žinojau.
O muitinėj lagaminą atidarė,rado vytintas dešrytes,pasakė nu nu nu smile.gif ir viskas. Kito netikrino.
Atsakyti
Mum poryt skrydis su vaiku. Net nebizau ir ko griebtis. Bijau kad ko nepamirsciau ir vidurius suka. Nes del to kad su vaiku. Idomu ar vitaminus leidzia veztis. Tik savo reikmem. Jie pradaryti. Zinoma ne i rankini bagaza. Gal kazkokiu niansu reikia zinoti. Na turim leidimus, pasus, apsidraudem sveikata. Mes tik keliaujam. Kazi ka dar reikia tureti????
Atsakyti
galima vitaminus ir rankiniam, tik jei jie lasiuku pavidalo, tai sekti reikalavimus skysciams (iki 100ml ir plastikiniam maisiuke)
Atsakyti