Įkraunama...
Įkraunama...

Elektrinasi plaukai

Turiu problema, atsalus orams, pradeda elektrintis ir plaukai doh.gif Kokias priemones naudoti? Turiu aliejuka, bet jis mazai tepadeda schmoll.gif Taip pat kokia glotninancia priemone geriausia rinktis?
Atsakyti
labas vakaras smile.gif labai aktuali tema ir man ax.gif
anksciau naudojau Pantene pro-v sampuna nuo plauku elektrinimosi,bet pastaruoju metu neberandu jo verysad.gif tai taip ir kankinuosi su savo plaukais doh.gif
Atsakyti
Labukas, man irgi labai elektrinosi plaukuciai, ypac atvesums orams, bet dabar naudoju is AVONO aliejuka, nors isiai yra skirtas paluku galiukams, bet man ir nuo elektrinimosi labai padeda thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurune @ 2008 11 10, 14:17)
Labukas, man irgi labai elektrinosi plaukuciai, ypac atvesums orams, bet dabar naudoju is AVONO aliejuka, nors isiai yra skirtas paluku galiukams, bet man ir nuo elektrinimosi labai padeda  thumbup.gif  thumbup.gif

As irgi turiu specialu aliejuka is Avono, bet man jis ne kazin kiek ir padeda schmoll.gif Tam kartui susitvarkau plaukus, o po kiek laiko ir vel tas pats doh.gif
Atsakyti
As irgi turiu elektrinimosi problema doh.gif , tai kol kas padeda tik puslitris plauku lako, naudoju Got2Be volume plauku laka, avietemis kvepianti, thumbup.gif , siaip visai geras daiktas, taciau aisku tai smarkiai ir ilgam nepagelbeja, visalaik purksti ir pabosta ir ne itin sveika...tai ir as ieskau kokios priemons isplovus galva ar pan. naudoti, nes lakui po 25 lt kas 2 savaites metau doh.gif
Atsakyti
Nuo elektrinimosi man padeda tik šis drėkiklis:

user posted image
Atsakyti
man sitas nuo elektrinimosi thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(NooR @ 2008 11 30, 18:24)
man sitas nuo elektrinimosi  thumbup.gif
user posted image



o kur perkat tas priemones? man jau pradejo elektrintis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmosius @ 2008 12 01, 17:28)
o kur perkat tas priemones? man jau pradejo elektrintis doh.gif

as tai per lookfantastic.com, gal kitos kur pigiau zino? g.gif
Atsakyti
QUOTE(NooR @ 2008 12 02, 00:48)
as tai per lookfantastic.com, gal kitos kur pigiau zino? g.gif

labs vakaras yra is keunes firmos priemone plaukams kad nesielektrintu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katiusa20 @ 2008 12 01, 21:50)
labs vakaras yra is keunes firmos priemone plaukams kad nesielektrintu 4u.gif

tai gal fotke gali imest? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NooR @ 2008 12 02, 00:57)
tai gal fotke gali imest? 4u.gif

pabandykit cia pajieskot www.feinabona.lt
gl tien rasyt foto
Atsakyti