Įkraunama...
Įkraunama...

Elektrinasi plaukai

QUOTE(AgnĖ.** @ 2009 01 30, 20:20)
Niekada nemaniau, kad Avon'as yra gėris, kol nepabandžiau šio purškalo. Mano plaukus tikrai sutvarko  mirksiukas.gif Be to kvepia labai skaniai  ax.gif 

user posted image


Ir sita turejau smile.gif bet neypatingai man... g.gif
Atsakyti
QUOTE(MoonbeaM @ 2009 01 31, 20:14)
Ir sita turejau smile.gif  bet neypatingai man... g.gif



nieko ypatingo ir mam jis schmoll.gif
Atsakyti
Kad nesielektrintu plaukai reikia tepti juos kondicionieriumi ir geriausia ne kokiu elvital, o truputi kokybiskesniu mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaites, opi problema - atsalus orams. Yra kita tema, kurioj verda diskusijos ar cia as viena is nedaugelio su tokia kliutim nesusidoroju? g.gif
Atsakyti

 i 
Tema skirta, dalintis atsiliepimais apie priemones, kurios padeda "nuimt" elektrinimąsi
Atsakyti
As vat irgi turiu tokia problema blush2.gif kad tik atsala oras ir man nuo visu megztu rubu labai plaukai elektrinasi, kondicionieriai ir balzamai nepadeda,naudoju per kiekviena plovima,sumazina elektrinimasi bet nepanaikina, o jei ,ne duok dieve, neperplaunu su balzamu tai kaip elektrine vaikstau lotuliukas.gif lotuliukas.gif norejau paklausti kokias priemones reiktu naudoti,gal galetumet patarti,kaip sakant is savo patirties,pareklamuoti kazkokias priemones,nes neturiu jokio supratimo apie tai. is karto dekui 4u.gif
Atsakyti
mane irgi kankina ši problema doh.gif negaliu parduotuvėje pasimatuoti nė vieno rūbo, nes plaukai į visas puses ima skraidyti, o kirpčiukai prie kaktos prilimpa...nebegaliu help.gif padėkite unsure.gif
Atsakyti
Na purskiami nenuplaunami balzamai tikrai padeda nuimt statini kruvi.Pati naudoju purskiama TBS su melynem ir poveikis geras ir kvepia skaniai ir kaina nekanda smile.gif
Atsakyti
gal galetum placiau apie savo naudojama priemone
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2009 11 07, 18:18)
Na purskiami nenuplaunami balzamai tikrai padeda nuimt statini kruvi.Pati naudoju purskiama TBS su melynem ir poveikis geras ir kvepia skaniai ir kaina nekanda smile.gif

gal galite nuotraukytę imesti? ar parašyti, kur galima rasti šios firmos priemonių?
Atsakyti
QUOTE(laTulipe @ 2009 11 08, 12:14)
gal galite nuotraukytę imesti? ar parašyti, kur galima rasti šios firmos priemonių?

The Body Shop (TBS) yra akropoliuose.
Atsakyti
Turiu tą pačią problemą ir aš - mano plaukai elektrinasi dažniausiai žiemą, bet pasitaiko, kad ir vasaros metu vaikštau kaip elektros šoką gavusi lotuliukas.gif Manau "kaltas" čia yra plaukų išsausėjimas. Galvą plaunu kasdien, žiemos metu naudoju vaikiškus šampūnus, arba drėkinamuosius, bet kad suteiktų plaukams purumo.
O šiaip nuo pačio elektrinimosi man padeda tik dviejų rūšių balzamai, kuriuos naudoju po kiekvieno plovimo. Tai: "Margaritos" Alaus balzamas arba PANTHENOL (firma Altermed) balzamas (jis dar ir puikiai sustiprino mano plaukus thumbup.gif ).
user posted image user posted image

Šampūnai žiemos metu nuo elektrinimosi man tinka "Margaritos" Kiaušininis, arba Alaus šampūnai, bei Altermed Panthenol šampūnas. Nors šiaip būna, kad darau taip, jog naudoju vienokius šampūnus, bet balzamus sau tinkamus pripažįstu tik tuos dvejus ax.gif
Plaukučiai būna labai faini, visiškai tada nesielektrina thumbup.gif
Atsakyti