Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

QUOTE(Anastasyja @ 2009 01 21, 19:02)
Paklausinėt būtinei reikia, jei gerai šiuos gydytojos nepažįsti galima ir pas kitus pasikonsultuoti. Ir dėl kainų ir dėl breketų tipo. Gal tiesiog jie nepraktikuoja gydymą su safyriniais breketais, bet jei tu pati nori, čia visų pirmą tavo pasirinkimas wink.gif

man ta daktare rekomendavo.pasiklausinesiu kita karta-kaip ten kas.o sakykit kiek kas mokat uz tuos breketu 'pareguliavimus', ar mokat is vis?
Atsakyti
QUOTE(PILNATIS13 @ 2009 01 21, 16:04)
blush2.gif  ar galima truputi paklausineti?
Karta traukiausi dantuka silainiu poliklinikoje ir su chirurge issisnekejom apie sia gydytoja. Pagyre ja, sake daug gydytoju pas ja dedasi breketus. O jus prisirasiusi sioje poliklinikoje? kaip kainos ten?

zinoma kad galima 4u.gif as neesu prisirasius toj poliklinikoj..ir esu visai is kito rajono smile.gif man sita ortodonte rekomendavo draugo sesuo,ji ir nesiojo breketus ir visada lankydavosi pas ja...buvau pries tai ir pas keleta kitu ortodontu,bet ji man patiko labiausiai thumbup.gif labai patiko kad viska aiskina,rodo pries veidroduka kas yra,ka galima padaryti, ka darys ir t.t. zodziu gauni visa informacija kas yra daroma su tavo dantukais 4u.gif breketus ji man des ne silainiu poliklinikoj...ji dar dirba ir silainiu seimos sveikatos centre,tai va ten man ir des ax.gif o kainos,tai manau kad tikrai normalios,man paprasti breketai kainuos 1200lt vienam zandikauliui...o apsilankymai po to sake ivairiai,viena karta 30lt kita karta 100lt,kita 200lt..na ivairiai lb sake buna...tai va atrodo atsakiau...jei kas dar idomu,klausk 4u.gif
Atsakyti
jei parekomendavo, tai turbut gydytoja gerai dirba, bet tu vis tiek turi teise klausti ir rinktis, kokia profesionali ji bebutu smile.gif juk pinigelius mokesi tu smile.gif o uz kiekviena vizita pas gydytoja yra mokama, uz paverzimus, vielutes keitimus ir pan. kaina priklauso nuo to, ka gydytoja daro..pvz vielutes keitimas kainuoja apie 60 lt (gal kitur kitaip, parasykit), siaip vizitas su paverzimais - 40-50 litu.. visai nemokamai tai man rodos nedaro nieko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(figurike @ 2009 01 22, 00:24)
zinoma kad galima 4u.gif  as neesu prisirasius toj poliklinikoj..ir esu visai is kito rajono smile.gif man sita ortodonte rekomendavo draugo sesuo,ji ir nesiojo breketus ir visada lankydavosi pas ja...buvau pries tai ir pas keleta kitu ortodontu,bet ji man patiko labiausiai thumbup.gif  labai patiko kad viska aiskina,rodo pries veidroduka kas yra,ka galima padaryti, ka darys ir t.t. zodziu gauni visa informacija kas yra daroma su tavo dantukais 4u.gif  breketus ji man des ne silainiu poliklinikoj...ji dar dirba ir silainiu seimos sveikatos centre,tai va ten man ir des ax.gif  o kainos,tai manau kad tikrai normalios,man paprasti breketai kainuos 1200lt vienam zandikauliui...o apsilankymai po to sake ivairiai,viena karta 30lt kita karta 100lt,kita 200lt..na ivairiai lb sake buna...tai va atrodo atsakiau...jei kas dar idomu,klausk 4u.gif



O zmoniu pas ja daug? eiles dideles? gal ir man reikes pas ja nueiti. gal telefoniuka butu galima, kurio uzsiregistruoti pas gydytoja galesiu... aciu...
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 01 22, 00:25)
o uz kiekviena vizita pas gydytoja yra mokama, uz paverzimus, vielutes keitimus ir pan. kaina priklauso nuo to, ka gydytoja daro..pvz vielutes keitimas kainuoja apie 60 lt (gal kitur kitaip, parasykit), siaip vizitas su paverzimais - 40-50 litu.. visai nemokamai tai man rodos nedaro nieko smile.gif

Aš ir taip pat moku drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(PILNATIS13 @ 2009 01 22, 09:54)
O zmoniu pas ja daug? eiles dideles? gal ir man reikes pas ja nueiti. gal telefoniuka butu galima, kurio uzsiregistruoti pas gydytoja galesiu... aciu...

konsultacijai tai priėmė greitai, o breketų tai va reikia palaukt,mėnesį kažkur eilė..tai žmonių tikriausiai nemažai..o telefoniukas tai 301595, čia tiesiai pas ją į kabinetą papulsi,tik ten dirba dvi gydytojos,tai pasakyk pas kuria nori užsiregistruoti.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 01 22, 00:25)
jei parekomendavo, tai turbut gydytoja gerai dirba, bet tu vis tiek turi teise klausti ir rinktis, kokia profesionali ji bebutu smile.gif  juk pinigelius mokesi tu smile.gif  o uz kiekviena vizita pas gydytoja yra mokama, uz paverzimus, vielutes keitimus ir pan. kaina priklauso nuo to, ka gydytoja daro..pvz vielutes keitimas kainuoja apie 60 lt (gal kitur kitaip, parasykit), siaip vizitas su paverzimais - 40-50 litu.. visai nemokamai tai man rodos nedaro nieko smile.gif

o man sake, kad nuo 150 iki 300.jauciu kas kiek nori,tas tiek ima unsure.gif
Atsakyti
na brangokai, brangokai kiekviena karta tiek palikti.. g.gif gal kokioj prabangioj klinikoj cia?
Atsakyti
QUOTE(figurike @ 2009 01 22, 14:31)
konsultacijai tai priėmė greitai, o breketų tai va reikia palaukt,mėnesį kažkur eilė..tai žmonių tikriausiai nemažai..o telefoniukas tai 301595, čia tiesiai pas ją į kabinetą papulsi,tik ten dirba dvi gydytojos,tai pasakyk pas kuria nori užsiregistruoti.. 4u.gif



aciuks.gif na gal viena karta reikia isdrysti, ir pradeti breketu kelius.Nes vis kazkas stabdo.Ar iskesiu, ar sugebesiu, nes ne trumpas laikas. O jei atsibos ir uzknis, gi nebus kur trauktis. o jei pinigeliu pritruksiu... oi gal per daug mastau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 01 22, 15:24)
na brangokai, brangokai kiekviena karta tiek palikti.. g.gif  gal kokioj prabangioj klinikoj cia?

As mokejau 130 uz vielutes pakeitima g.gif
Atsakyti
QUOTE(PILNATIS13 @ 2009 01 22, 15:29)
aciuks.gif na gal viena karta reikia isdrysti, ir pradeti breketu kelius.Nes vis kazkas stabdo.Ar iskesiu, ar sugebesiu, nes ne trumpas laikas. O jei atsibos ir uzknis, gi nebus kur trauktis. o jei pinigeliu pritruksiu... oi gal per daug mastau biggrin.gif


Turi labai noreti, nes teisingai sakei kad laikas netrumpas, niekur paskui nepabegsi, o jei vaiksciosi nelabai laiminga tai irgi negerai 4u.gif susrasyk ant lapuko tavo akimis matomus pliusus ir minusu..jei pliusu vis delto daugiau - patariu DEKIS!! nes juos nesioti nera baisu visai, o kai pamati pirmaji rezultata tai noris sypsotis visam pasauliui smile.gif bet spresti aisku tau..
o as va pamirsau pasigirti, siandien buvau susideti apacios..6 keramikiniai, like metaliniai, kol kas nei skauda nei maudzia..man zadejo kad reiks gumytes (elastikus nesiot) sakandziui taisyt, bet siandien gydytoja pasake, kad apatinis zandikaulis pats "pavaziavo" i prieki ir sakandis taisosi naturaliai, tad gumyciu greiciausiai nesioti nereiks thumbup.gif visai smagi naujiena, nors nzn koks jausmas su gumytem, gal visai nebaisu smile.gif valgyti dar nebandziau, siaip jauciasi svetimkunis burnoj is naujo, bet jau baigiu apsiprast. skausmo irgi nera, turetu prasidet rytoj:) beje, man padare toki keista dalyka - ant apatiniu kruminiu dantu pritepe tokios baltos koshes, kuri sustingo ir neleidzia man dabar pilnai sukasti dantu, tai jausmas labai keistas..sake kad kramtyti irgi kelias savaites normaliainegalesiu, nes dantys tiesiog nesusikanda, tarp ju tarpas yra:D atrodo, kad virsutinis zandikaulis "kabo:, neprisiglaudzia prie apacios. cia del mano nevykusio labai gilaus sakandzio taip ..na bet dziaugiuosi kad esu pagaliau visa "pakaustyta" smile.gif ir pinigine lengviau atsiduso, nes nebereiks greitu laiku atsisveikinti su tookiom sumom pinigu.. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(kabesita @ 2009 01 22, 15:33)
As mokejau 130 uz vielutes pakeitima  g.gif


zinok as siandien 120 sumokejau..nors praeita karta kai buvau ir klausinejau gydytojos tai sake kad vielute kainuoja 60 litu..gal cia pati vielute tiek kainuoja, plius darbas? biggrin.gif biggrin.gif bet kazkaip nelogiskai gaunasi..nzn nzn..bet vielutes pakeitimas man atrodo yra brangiausia procedura eiliniu vizitu metu?
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 01 22, 15:24)
na brangokai, brangokai kiekviena karta tiek palikti.. g.gif  gal kokioj prabangioj klinikoj cia?

o kas ta prabangi mastau.gif ?as einu ausros gatvej kaune.
Papildyta:
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 01 22, 15:43)
Turi labai noreti, nes teisingai sakei kad laikas netrumpas, niekur paskui nepabegsi, o jei vaiksciosi nelabai laiminga tai irgi negerai 4u.gif  susrasyk ant lapuko tavo akimis matomus pliusus ir minusu..jei pliusu vis delto daugiau - patariu DEKIS!! nes juos nesioti nera baisu visai, o kai pamati pirmaji rezultata tai noris sypsotis visam pasauliui smile.gif bet spresti aisku tau..
o as va pamirsau pasigirti, siandien buvau susideti apacios..6 keramikiniai, like metaliniai, kol kas nei skauda nei maudzia..man zadejo kad reiks gumytes (elastikus nesiot) sakandziui taisyt, bet siandien gydytoja pasake, kad apatinis zandikaulis pats "pavaziavo" i prieki ir sakandis taisosi naturaliai, tad gumyciu greiciausiai nesioti nereiks thumbup.gif  visai smagi naujiena, nors nzn koks jausmas su gumytem, gal visai nebaisu smile.gif valgyti dar nebandziau, siaip jauciasi svetimkunis burnoj is naujo, bet jau baigiu apsiprast. skausmo irgi nera, turetu prasidet rytoj:) beje, man padare toki keista dalyka - ant apatiniu kruminiu dantu pritepe tokios baltos koshes, kuri sustingo ir neleidzia man dabar pilnai sukasti dantu, tai jausmas labai keistas..sake kad kramtyti irgi kelias savaites normaliainegalesiu, nes dantys tiesiog nesusikanda, tarp ju  tarpas yra:D atrodo, kad virsutinis zandikaulis "kabo:, neprisiglaudzia prie apacios. cia del mano nevykusio labai gilaus sakandzio taip ..na bet dziaugiuosi kad esu pagaliau visa "pakaustyta" smile.gif ir  pinigine lengviau atsiduso, nes nebereiks greitu laiku atsisveikinti su tookiom sumom pinigu.. smile.gif
Papildyta:
zinok as siandien 120 sumokejau..nors praeita karta kai buvau ir klausinejau gydytojos tai sake kad vielute kainuoja 60 litu..gal cia pati vielute tiek kainuoja, plius darbas? biggrin.gif  biggrin.gif  bet kazkaip nelogiskai gaunasi..nzn nzn..bet vielutes pakeitimas man atrodo yra brangiausia procedura eiliniu vizitu metu?

ooo man ta kose kaip suprantu irgi des-nes visai nuvalgyti kruminiai, tai dabar man juos atitaise, tada des breketus ir irgi sake kazka uzdes, kad liktu vietos, ir kai nuims breketus man juos reikes atstatyt.nu zodziu-bet kad jau pradejau, tai reik ir pabaigt
Atsakyti