Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

QUOTE(ou_jeaa @ 2009 01 21, 07:55)
Labas rytas  4u.gif

Sveika  4u.gif  matau esi iš Kauno,papasakok pas ką desies ir kokius  ax.gif
aš dar ir nešarvuota, bet per vasario mėn turėčiau būti  cool.gif


Laba diena visoms 4u.gif
mhm, aš iš Kauno, dėsiuosi pas gydytoją Euriką Kazakevičienę, šilainių šeimos sveikatos centre..desiuosi paprastus, geležinukus ax.gif aš ir vasarį "apsišarvuosiu" hihihi.gif 12d įdės gumytes, 17d jau breketus...bijau, bet labai laukiu smile.gif ir sakė,kad man tikriausiai reikes nešiot tik apie metus su trupučiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(figurike @ 2009 01 21, 14:02)
Laba diena visoms 4u.gif

Sekmes tau 4u.gif
Ir tikrai nebijok, nieko tee baisaus, ne daug cia ir beliko iki tavo lemtingos dienos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inuliukasss @ 2009 01 21, 09:47)
Sveikos merginos,
As jau su breketais. Jausmas keistas, truputeli verzia, bet istversiu. Na. o del dantu rovimo, tai man isrove pries savaite ir man vis dar skauda laaaabai, istine dantenos, tai vakar kai gydytoja pamate, tai liepe nueiti pas dantu chirurga, kad vel prapjautu ir is naujo gytu.

Sveika įstojus į breketininkių gretas!
Negasdink su dantų rovimu, nes man davė dvi savaites apsispręsti - rausiu ar ne, o tu čia mane išgasdinai verysad.gif O ką ten pjauna?
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2009 01 21, 14:01)
Yra laminatai, mano svajone, bet labai jau jie brangus  blush2.gif


laminatai tai tos "ploksteles", klijuojamos ant dantu pavirsiaus? esu skaiciusi, nepigus malonumas, viena berods apie 1000 litu kainuoja..bet jei tik vienam dantukui tai pataupyt galima..davei cia ideja man g.gif
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 01 21, 15:33)
laminatai tai tos "ploksteles", klijuojamos ant dantu pavirsiaus? esu skaiciusi, nepigus malonumas, viena berods apie 1000 litu kainuoja..bet jei tik vienam dantukui tai pataupyt galima..davei cia ideja man g.gif

As tai sakiau, jei loterija laimeciau, tai visus susideciau, nes jie nerealiai atrodo, o be to ir baltuma gali pasirinkt ax.gif tongue.gif
Papildyta:
Meri Ceri nu zinok man nepatinka tavo avatorius blush2.gif Kazkaip trikdo jis mane blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(figurike @ 2009 01 21, 13:02)
Laba diena visoms 4u.gif
mhm, aš iš Kauno, dėsiuosi pas gydytoją Euriką Kazakevičienę, šilainių šeimos sveikatos centre..desiuosi paprastus, geležinukus ax.gif  aš ir vasarį "apsišarvuosiu" hihihi.gif  12d įdės gumytes, 17d jau breketus...bijau, bet labai laukiu smile.gif  ir sakė,kad man tikriausiai reikes nešiot tik apie metus su trupučiu thumbup.gif

aišku aišku smile.gif šaunu, kad gretos didėja šio forumo ir viena kitą palaikančių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2009 01 21, 15:41)
As tai sakiau, jei loterija laimeciau, tai visus susideciau, nes jie nerealiai atrodo, o be to ir baltuma gali pasirinkt  ax.gif  tongue.gif
Papildyta:
Meri Ceri nu zinok man nepatinka tavo avatorius  blush2.gif Kazkaip trikdo jis mane  blush2.gif


okeij nesitrikdyk, tuoj bus pakeistas i koki sexy keksi smile.gif "ant bajerio" wakar uzsimeciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 01 21, 15:50)
okeij nesitrikdyk, tuoj bus pakeistas i koki sexy keksi smile.gif  "ant bajerio" wakar uzsimeciau smile.gif

o is karto fainiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(figurike @ 2009 01 21, 14:02)
Laba diena visoms 4u.gif
mhm, aš iš Kauno, dėsiuosi pas gydytoją Euriką Kazakevičienę, šilainių šeimos sveikatos centre..desiuosi paprastus, geležinukus ax.gif  aš ir vasarį "apsišarvuosiu" hihihi.gif  12d įdės gumytes, 17d jau breketus...bijau, bet labai laukiu smile.gif  ir sakė,kad man tikriausiai reikes nešiot tik apie metus su trupučiu thumbup.gif


blush2.gif ar galima truputi paklausineti?
Karta traukiausi dantuka silainiu poliklinikoje ir su chirurge issisnekejom apie sia gydytoja. Pagyre ja, sake daug gydytoju pas ja dedasi breketus. O jus prisirasiusi sioje poliklinikoje? kaip kainos ten?
Atsakyti
labas visom smile.gif noriu prisijungt, ar priimsit blush2.gif ?skaitinejuose as cia pas jus-nes ir breketai gresia biggrin.gif dabar dar gydymas vyksta, bet jau siandien mane ortodonte apziurejo ir sake, kad vasario 11 sudes-bet nesake kokius-tik, kad kaina 4000-cia ir virsuj ir apacioj-tai ydomu-kokie cia tie breketai.....?perskaiciau visa temele, tai visai tu safyriniu noreciau, bet kazi, ar as galiu pareiks toki nora?gal daktarei geriau zinot kokiu man reik, kad nepasirodyciau viska zinanti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(PILNATIS13 @ 2009 01 21, 16:04)
blush2.gif  ar galima truputi paklausineti?
Karta traukiausi dantuka silainiu poliklinikoje ir su chirurge issisnekejom apie sia gydytoja. Pagyre ja, sake daug gydytoju pas ja dedasi breketus. O jus prisirasiusi sioje poliklinikoje? kaip kainos ten?

Aš pzv. Šilainių poliklinikoj lankausi pas savo ortodontę..ką galiu pasakyti, labai maloni manau ir gera gygytoja g.gif kuri beje irgi su breketais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ciutre @ 2009 01 21, 18:22)
labas visom smile.gif noriu prisijungt, ar priimsit  blush2.gif ?skaitinejuose as cia pas jus-nes ir breketai gresia biggrin.gif dabar dar gydymas vyksta, bet jau siandien mane ortodonte apziurejo ir sake, kad vasario 11 sudes-bet nesake kokius-tik, kad kaina 4000-cia ir virsuj ir apacioj-tai ydomu-kokie cia tie breketai.....?perskaiciau visa temele, tai visai tu safyriniu noreciau, bet kazi, ar as galiu pareiks toki nora?gal daktarei  geriau zinot kokiu man reik, kad nepasirodyciau viska zinanti rolleyes.gif


Paklausinėt būtinei reikia, jei gerai šiuos gydytojos nepažįsti galima ir pas kitus pasikonsultuoti. Ir dėl kainų ir dėl breketų tipo. Gal tiesiog jie nepraktikuoja gydymą su safyriniais breketais, bet jei tu pati nori, čia visų pirmą tavo pasirinkimas wink.gif
Atsakyti