Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

QUOTE(nepatinka_ziema @ 2009 01 24, 01:06)
sveikos,

rasau tokiu klausimu, breketus jau pusantro menesio turiu, nesioju Damon'us, kol kas tik ant virsutiniu dantu. Bet man visiskai nesijaucia jokio tempimo. Gumytes keite jau viena karta, galvojau gal tada jausis, bet nieko. Dantys matosi, kad truputi issitiesino. Bet kiek skaiciau forume, tai visom po uzdejimo breketu, po gumyciu keitimo tempia dantis, skauda ir tt, o man nieko, isvis ju nejauciu. Turbut juokingai skamba, kad jaudinuosi, jog neskauda, bet baisu, gal ten daktare kazka ne taip daro, kad taip visai nieko nesijaucia..



Aga, man irgi neaisku, apie kokias cia gumytes kalba eina g.gif
Man kai Damonus uzklijavo tai pamenu irgi laukiau laukiau kada tas skausmas prasides, bet taip ir nesulaukiau biggrin.gif Dabar pas mane idetos dar ir 2 spirales tokios, kad tarpai atsirastu tarp dantu, tai va kai jas sudejo tai kazkiek tempimas ir maudimas jaustis pradejo , bet tik tu dantu kur su spiralem.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saliuke: 24 sausio 2009 - 12:48
Tai cia gal damon`u labai gera savybe kad neskauda jums, mergaites?
Atsakyti
Laba diena mergaitės 4u.gif aš dėl tos plokštelės po breketų...man tai sakė kad po breketų, klijuos lb lb ploną vielutę iš kitos dantų pusės,kad jie nepasijustų per daug laisvi ir nesugalvotų grįžti į vietas ax.gif dabar čia kažkokį naują metodą sakė taiko... sakė,kad tik kelias dieneles ją gal jausiu,o po to atseit išvis nesijaučia.ir kaip supratau tai ji dar keliem metam g.gif
Atsakyti
QUOTE(figurike @ 2009 01 24, 18:53)
Laba diena mergaitės 4u.gif  aš dėl tos plokštelės po breketų...man tai sakė kad po breketų, klijuos lb lb ploną vielutę iš kitos dantų pusės,kad jie nepasijustų per daug laisvi ir nesugalvotų grįžti į vietas ax.gif dabar čia kažkokį naują metodą sakė taiko... sakė,kad tik kelias dieneles ją gal jausiu,o po to atseit išvis nesijaučia.ir kaip supratau tai ji dar keliem metam g.gif


g.gif turbut naujas tas dalykas, nes as esu girdejus kad ant apatinio zandikaulio tokia vielute klijuoja...bet kad ant virsutinio irgi tai nesu girdejus..man gal labiau patiktu nuimama, kad bent kartais galeciau pailset nuo jos:)
Atsakyti
Labas rytas visoms 4u.gif Aš nusprendžiau,kad čia nebeužsuka tos kurios buvo breketuotos ir kas galėtų išsamiai papasakoti, kaip ten viskas vyksta nuimant breketus mastau.gif Apie užklijavimą nemažai informacijos,o apie nuėmimą schmoll.gif Balandį,kai man nuims,galėsiu nupasakoti visą eigą mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos biggrin.gif Kaip savaitgalis ? smile.gif
Poryt turėčiau sužinoti viską tiksliai kada ir kokius dėsiuos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 01 21, 23:25)
pvz vielutes keitimas kainuoja apie 60 lt (gal kitur kitaip, parasykit), siaip vizitas su paverzimais - 40-50 litu.. visai nemokamai tai man rodos nedaro nieko smile.gif


Man vielutes pakeitimas kainavo 120 Lt.

Daug priskaiciau, pabandysiu parasyt, ka norejau smile.gif

Apie gumytes. As esu su keramikiniais + keli metaliniai. Nebuvo jokiu gumyciu, o po sio karto ziuriu kazkokie balti apvadeliai ant metaliniu breketuku. Is pradziu galvojau, kad gal prilinde kazkas, bet ne. Ten turbut tos gumytes smile.gif))) Neminejo man nieko apie jas...

As sakiau skaiciuosios kiek kainuos man gydymas, bet nieko nesirasiau. Tai +/- atsimenu. Bet is kitos puses galvoju kiek kainuos, tiek. Vistiek jau nieko nepakeisiu ir tu pinigu nesugrazinsiu cool.gif

Man uzdejo kazkoki elastika ant apatiniu priekiniu dantu, nes buvo atsirade tarpeliai. Tai tarpelis per viena diena pasinaikino. Bet labai jautrus dantys pasidare. I karsta, salta reaguoja. Galvoju ar praeis ar jau cia reik nerimauti g.gif
Atsakyti
QUOTE(saliuke @ 2009 01 24, 13:47)
Aga, man irgi neaisku, apie kokias cia gumytes kalba eina  g.gif 
Man kai Damonus uzklijavo tai pamenu irgi laukiau laukiau kada tas skausmas prasides, bet taip ir nesulaukiau biggrin.gif Dabar pas mane idetos dar ir 2 spirales tokios, kad tarpai atsirastu tarp dantu, tai va kai jas sudejo tai kazkiek tempimas ir maudimas jaustis pradejo , bet tik tu dantu kur su spiralem.


pas mane yra uzdetos gumytes dvi, viena nuo vienos puses galiniu dantu, kita nuo kitos ir per vidury su vielute sujungtos. nezinau, gal jos del to, kad tarpus uztraukt, nes israuti pas mane visi protiniai dantys ir ketvirti, tai tokie tapeliai yra tarp dantu ir jie uzsitraukineja dabar. tai gal del to. Ketvirtus dantis tai vaikystej istrauke kai plokstele nesiojau, nors daktare sake, kad jei db jie butu, tai netrauktu niekas ju..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nepatinka_ziema: 26 sausio 2009 - 00:14
Sveikos smile.gif ... Sestadieni lankiausi pas ortodonte. Sake, kad viskas puikiai tvarkosi, slenka, zodziu pradziugino 4u.gif . Vielutes nekeite, tik uzdejo dabar per visus dantis, ir visur pritvirtino su gumytem verysad.gif . Oi turesiu vargelio saugot kad nenusidazytu doh.gif .... Tas visas gydymas - tai vien staigmenos biggrin.gif . Pasirodo, priklausomai nuo to, kaip apvynioja vielute, taip ir tie dantukai slenka. Dabar priekinius bando atlenkt truputi i virsu, tai net batono atsikast negaliu - skauda blush2.gif . Gerai, kad tik tie du priekiniai, tai smulkinta maista be problemu kapoju thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(nepatinka_ziema @ 2009 01 26, 00:04)
Ketvirtus dantis tai vaikystej istrauke kai plokstele nesiojau, nors daktare sake, kad jei db jie butu, tai netrauktu niekas ju..


Man vaikystėj irgi primygtinai liepė rauti dantis dėl ploštelės ortodontė.. unsure.gif Bet atsimenu užsispyriau, kad ne ir psio.. blush2.gif
Panašu, kad jų rauti ir nereikės (tfu tfu tfu) dedant breketus, tai tikiuosi gydytoja neapsigalvos.. biggrin.gif
Atsakyti
Labutis merginos
QUOTE(figurike @ 2009 01 24, 17:53)
aš dėl tos plokštelės po breketų...man tai sakė kad po breketų, klijuos lb lb ploną vielutę iš kitos dantų pusės,kad jie nepasijustų per daug laisvi ir nesugalvotų grįžti į vietas ax.gif  sakė,kad tik kelias dieneles ją gal jausiu,o po to atseit išvis nesijaučia.ir kaip supratau tai ji dar keliem metam g.gif

man tą patį apie vielutę pasakojo. Sakė - metus reikės tą priklijuotą nešiot, o kitus 2 metus reikės pklokštelę namie ir naktimis. Po to kas metus profilaktiškai tikrintis, ar nepradeda kreivaliotis dantukai 4u.gif

QUOTE(daivuteklp @ 2009 01 25, 10:47)
Labas rytas visoms 4u.gif Aš nusprendžiau,kad čia nebeužsuka tos kurios buvo breketuotos ir kas galėtų išsamiai papasakoti, kaip ten viskas vyksta nuimant breketus  mastau.gif
Balandį,kai man nuims,galėsiu nupasakoti visą eigą mirksiukas.gif

Man tik šį šeštadienį klijuos apačią (beje, šiandien lygiai pusė metų, kaip breketuotas viršus), tai apie nuėmimą nieko nežinau, nes dar laukia ilgai demonstruoti savo geležinę šypseną biggrin.gif Lauksim tavo aprašymo 4u.gif

QUOTE(nepatinka_ziema @ 2009 01 26, 00:04)
pas mane yra uzdetos gumytes dvi, viena nuo vienos puses galiniu dantu, kita nuo kitos ir per vidury su vielute sujungtos.

Kaži kaip tas atrodo? Ar netrugdo valgyti? Nes ir man sakė, kad kažkas panašaus laukia... O ilgai tas gumytes reikės nešiot?
Papildyta:
QUOTE(Vasaroti @ 2009 01 26, 08:49)
Panašu, kad jų rauti ir nereikės (tfu tfu tfu) dedant breketus, tai tikiuosi gydytoja neapsigalvos.. biggrin.gif

ir aš taip maniau doh.gif
Ir ką - kitą savaitę eisiu raut ketvertukų, jau apsisprendžiau ax.gif
Atsakyti
[quote=Gitusia,2009 01 26, 09:52]

Kaži kaip tas atrodo? Ar netrugdo valgyti? Nes ir man sakė, kad kažkas panašaus laukia... O ilgai tas gumytes reikės nešiot?
Papildyta:


nea, netrukdo, nejauciu as ju. Jos eina palei vielute, nesimato net ju beveik. Tik va, kad spalva keicia, pirmas savaites permatomos, paskui zalzvos, gelsvos pasidaro.. o del tu gumyciu nzn kiek reikes nesiot, nesake nieko, reikes paklaust, kai eisiu db pas gydytoja. smile.gif
Atsakyti