Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

QUOTE(kabesita @ 2009 01 23, 10:23)
Neliudek viskas susitvarkys, tik zinok jei nesutvarkysi sakandzio, tai yra didele galimybe, kad tie dantis grizt atgal  blush2.gif

MAN ČIA IR BUVO DIDŽIAUSIAS ARGUMENTAS, DĖL KO APSISPRENDŽIAU RAUTI DANTUKUS. rEIK TIKĖTI smile.gif

QUOTE(Anastasyja @ 2009 01 23, 11:31)
Niu vat, buvau vakar pirmą kartą keist vielutes;) Kainavo 150 lt

man vielų keitimas irgi 150 KLt kainuoja
nuo naujų tikiuos nepabrangs g.gif
O kai keičia vielutes ir viršuj, ir apačioj, tai turbūt jau bus 300 Lt?
Apačia mano bus ppuošta sausio 31 dieną, kainą jau iš anksto pasakė - 1400 Lt
Atsakyti
QUOTE(Gitusia @ 2009 01 23, 14:40)
man vielų keitimas irgi 150 KLt kainuoja
nuo naujų tikiuos nepabrangs g.gif
O kai keičia vielutes ir viršuj, ir apačioj, tai turbūt jau bus 300 Lt?


Man pasakė, kad keitimas man nuolat kainuos 150LT ir kad kas kart vielute bus vis stipresnėwink.gif

Nežinau ar dvigubai kainuotų, gal trupučiuką pigiau bus? Bet kaip ten bebūtų kainos kažkaip kandžiojasi šioj srity unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Anastasyja @ 2009 01 23, 13:26)
Gali būti kad dėl tarpų. Man nežymiai, bet tarp pirmųjų dantukų padidėjo tarpelis. O vienas dantukas tai beveik atsistatė. biggrin.gif

Man taip aiskino, nes pries tai buvo zandikauli isplete, o dabar kad tarpai didesni nepasidarytu, del to ispletimo. Nezinau ar aiskiai parasiau.

Bet mano virsutinis zandikaulis, kaip man patinka wub.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Anastasyja @ 2009 01 23, 13:46)
Nežinau ar dvigubai kainuotų, gal trupučiuką pigiau bus? Bet kaip ten bebūtų kainos kažkaip kandžiojasi šioj srity unsure.gif

Is viso pasakyciau, tas dantu tiesinimas brangus malonumas iseina blush2.gif
Atsakyti
[
Is viso pasakyciau, tas dantu tiesinimas brangus malonumas iseina blush2.gif
[/quote]
hi.gif sveikos merginos.Man 32 ir aš taip pat breketuota,bet jau balandį žada nuimti bigsmile.gif Aš po kiekvieno apsilankymo užsirašau kiek sumoku,kai gydymas bus baigtas žinosiu kiek investuota į mano šypseną biggrin.gif Gal žinot,kaip ten būna kai nuima breketus ar reik dar ką nors nešioti,ar dantys pasijutę laisvai nepradės kreivaliotis g.gif Vis atrodo, kad tik esant priklijuotiems breketams dantukai gražiai stovi savo vietose ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2009 01 23, 13:20)
Is viso pasakyciau, tas dantu tiesinimas brangus malonumas iseina  blush2.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(daivuteklp @ 2009 01 23, 15:46)
Aš po kiekvieno apsilankymo užsirašau kiek sumoku,kai gydymas bus baigtas žinosiu kiek investuota į mano šypseną biggrin.gif 
Gal žinot,kaip ten būna kai nuima breketus ar reik dar ką nors nešioti,ar dantys pasijutę laisvai nepradės kreivaliotis g.gif Vis atrodo, kad tik esant priklijuotiems breketams dantukai gražiai stovi savo vietose ax.gif

ir aš rašausi drinks_cheers.gif
o dėl to, kad kai bus dantukai jau be breketų man irgi mintis tokai pati kirba. Bet juk metus reikės tam reikalui plokštelę nešiot rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gitusia: 23 sausio 2009 - 17:27
Dabar paskaičiau, kad kai nuima breketus reik kažkokias ''kapas''nešioti,kas jos? g.gif Tai gal čia ta plokštelė blink.gif
Atsakyti
QUOTE(daivuteklp @ 2009 01 23, 19:36)
Dabar paskaičiau, kad kai nuima breketus reik kažkokias ''kapas''nešioti,kas jos? g.gif Tai gal čia ta plokštelė blink.gif

Jo cia ta plokstele, bet zinok ja jau galesi nusiimti ir uzsideti tik naktimis, arba kai namie diena mirksiukas.gif
Atsakyti
as tai esu macius ir moteris apie 40 metu su breketais ir vyresniu
Atsakyti
sveikos,

rasau tokiu klausimu, breketus jau pusantro menesio turiu, nesioju Damon'us, kol kas tik ant virsutiniu dantu. Bet man visiskai nesijaucia jokio tempimo. Gumytes keite jau viena karta, galvojau gal tada jausis, bet nieko. Dantys matosi, kad truputi issitiesino. Bet kiek skaiciau forume, tai visom po uzdejimo breketu, po gumyciu keitimo tempia dantis, skauda ir tt, o man nieko, isvis ju nejauciu. Turbut juokingai skamba, kad jaudinuosi, jog neskauda, bet baisu, gal ten daktare kazka ne taip daro, kad taip visai nieko nesijaucia..
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2009 01 23, 20:01)
Jo cia ta plokstele, bet zinok ja jau galesi nusiimti ir uzsideti tik naktimis, arba kai namie diena  mirksiukas.gif

kaip gerai thumbup.gif kad tik naktimis arba namuose.O tai su tais breketais nelabai aiškiai kalbu,pradžioj išvis šveplavau lotuliukas.gif Gal kas žinot,kiek panašiai kainuoja breketų nuėmimas,su visom plokštelėm ir tt.. nežinau kiek čia man pasiimti reiks,kad nepritrūkčiau ax.gif ir kaip ten nuima,taip stipriai priklijuotus,breketus,kiek užtrunka mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(nepatinka_ziema @ 2009 01 24, 01:06)
sveikos,

rasau tokiu klausimu, breketus jau pusantro menesio turiu, nesioju Damon'us, kol kas tik ant virsutiniu dantu. Bet man visiskai nesijaucia jokio tempimo. Gumytes keite jau viena karta, galvojau gal tada jausis, bet nieko. Dantys matosi, kad truputi issitiesino. Bet kiek skaiciau forume, tai visom po uzdejimo breketu, po gumyciu keitimo tempia dantis, skauda ir tt, o man nieko, isvis ju nejauciu. Turbut juokingai skamba, kad jaudinuosi, jog neskauda, bet baisu, gal ten daktare kazka ne taip daro, kad taip visai nieko nesijaucia..

Nesuprantu apie kokias kalbi gumytes, nes Damonais be gumyciu, as pati turiu Damonus, tempimas jauciasi, be tokio skausmo kaip visi apraso tikrai nera, del to ir yra paskirtis damonu, nes ju mechanizmas kitoks, tik man dabar neaisku kokios ten pas tave gumytes? g.gif
Atsakyti
QUOTE(nepatinka_ziema @ 2009 01 24, 01:06)
sveikos,

rasau tokiu klausimu, breketus jau pusantro menesio turiu, nesioju Damon'us, kol kas tik ant virsutiniu dantu. Bet man visiskai nesijaucia jokio tempimo. Gumytes keite jau viena karta, galvojau gal tada jausis, bet nieko. Dantys matosi, kad truputi issitiesino. Bet kiek skaiciau forume, tai visom po uzdejimo breketu, po gumyciu keitimo tempia dantis, skauda ir tt, o man nieko, isvis ju nejauciu. Turbut juokingai skamba, kad jaudinuosi, jog neskauda, bet baisu, gal ten daktare kazka ne taip daro, kad taip visai nieko nesijaucia..


Sveika,
keista kad visai visai neskauda, gal kazkike turetu jaustis vis tiek?? o gal tu siaip esi nejautri skausmui?
Atsakyti