Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios pašalpos UK

QUOTE(Rico @ 2008 12 08, 13:15)
na, as 5 nebuvau pragyvenus kai gavau... dabar jau virs 5, bet gavau kai 4 dar nebuvo...
nieko, kai gausi, galesi masina nusipirkti  cool.gif  tongue.gif


Nedziugina ta masina. Tris kartus su supervaiseriu kalbejau, laiko ribos nera, laukit. Nei blogai, ar neblogai, nieko neaisku. Metai laiko. Pavargau, uzkniso skambineti kas savaite. O daugiau kur kreiptis, nebezinau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Githa @ 2008 12 03, 02:30)
Gal kas zinote kokia forma reikia pildyti norint tapti self employer'e? Ar reikia kreiptis i revenue ir jie nukreips kur reikia? Realiai dirbti as neketinu tik del to kad eitu kazkoks stazas ir butu ramiau

LABUKAS,
BET TU JAU TURESI RODYTI KITAS PAJAMAS KAD KAZKA UZDIRBI.O NUO TO IR PERSKAICIUOS JUSU CHILD TAX CREDIT.AS SIAIP IR NEDIRBU AUGINU VAIKA BET NESIREGISTRUOJU SELF EMPLOYED. IESKOJAU VISUR INTERNETE KAD AR GALIMA ATSKIRAI SUSIMOKETI UZ NATIONAL INSURENCE NUMBER,BET RADAU TIK KAD ESI DRAUSTA JEI GAUNI CHILD BENEFITS.BEJE GAL SUZINOJAI KA NORS? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.101 @ 2008 12 04, 14:42)
laba diena tarptautines ubagautojos

Vakar prie ausros vartu buvau sutikes Eugenija.
Jinai nori emigruot i UK.
Prase paklaust:
ar leidziama elgetaut Londono centre ir kiek mazdaug galima surinkt per diena? 

Aciu.


Jei labai rimtai, tai kazkada, labai senai, teko dirbti tokioj vienoj vietoj. Tai tos vietos menedzeris karta vos nesprogo is pavydo. Nes valkatele atejo 3 kartus pasikeisti visos smulkmes, kur susirinko salia esancioje stotyje, ir kiekviena karta atsinese po 30 funtiku bigsmile.gif ir tai per 2 -3 valandas bigsmile.gif Va tau ir ubagautoja, zino, ka dirbti reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos.Noreciau paklausti jusu.gime leliukas.norim susitvarkyti pasalpeles.kadangi as nedyrbau UK ,o mano draugas dyrba.Pajamos labai nedideles 190 svaru i savaite,noreciau paklausti is kur gauti blankas pasalpom ir ar advais centre padetu mums jas uzpildyti ir issiusti.labai aciu uz atsakyma is anksto
Atsakyti
sveikos,
uzejau pasidziaugt, nes sian gavau laiska is HM Revenue, kad nuo sausio 5 dienos, child benefit padides iki 20£/sav bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(katkuta @ 2008 12 15, 15:05)
sveikos,
uzejau pasidziaugt, nes sian gavau laiska is HM Revenue, kad nuo sausio 5 dienos, child benefit padides iki 20£/sav  bigsmile.gif

Pries men jau gavau, £5 i men daugiau lotuliukas.gif ot praturtesim lotuliukas.gif
Atsakyti
o as visai negaunu jokiu pasalpu.du mano vyresnieji lanko mokyklas cia,o mazylis yra anglijos pilietis.tai nuo kovo menesio jie man aiskina kad as neturiu teises gyventi uk. blink.gif o ir istekejusi esu uz anglo.ir savivaldybe dave zmogu ,kad padetu man issiaiskinti kodel nemokami pinigai.o jiems vienodai.vis tiek raso ,kad neturiu teises gyventi uk.tai zinokit niekas nesupranta,kaip gaudama uz vaika motinyste spasalpa is darbovietes negaunu kitu pasalpu uz vaika. blink.gif jau irgi nusibodo skambinti ir atsakyneti i tuos pacius klausymus. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(saushil @ 2008 12 15, 18:43)
o as visai negaunu jokiu pasalpu.du mano vyresnieji lanko mokyklas cia,o mazylis yra anglijos pilietis.tai nuo kovo menesio jie man aiskina kad as neturiu teises gyventi uk. blink.gif o ir istekejusi esu uz anglo.ir savivaldybe dave zmogu ,kad padetu man issiaiskinti kodel nemokami pinigai.o jiems vienodai.vis tiek raso ,kad neturiu teises gyventi uk.tai zinokit niekas nesupranta,kaip gaudama uz vaika motinyste spasalpa is darbovietes negaunu kitu pasalpu uz vaika. blink.gif jau irgi nusibodo skambinti ir atsakyneti i tuos pacius klausymus. verysad.gif


Uzjauciu 4u.gif Rasyk complain'a mirksiukas.gif

Na, as dasikasiau iki to, kad jau 5 diena girdziu, kad man yra skaiciuojama suma, ir daromas mokejimo planas lotuliukas.gif Nu, kazin ta kiek laiko daro doh.gif
Atsakyti
Labas visiems. Nesenai atvažiavom į Angliją ir norim sutvarkyti visas įmanomas ir neimanomas tongue.gif pašalpas, bet dar nelabai žinom apie tai. Kur galėčiau sužinoti kokias pašalpas galiu gauti. Ačiu jums už pagalbą. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo supertevai: 15 gruodžio 2008 - 19:52
QUOTE(supertevai @ 2008 12 15, 20:49)
Labas visiems. Nesenai atvažiavom į Angliją ir norim sutvarkyti visas įmanomas ir neimanomas tongue.gif  pašalpas, bet dar nelabai žinom apie tai. Kur galėčiau sužinoti kokias pašalpas galiu gauti. Ačiu jums už pagalbą. 4u.gif


pas kaledu seneli.
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.104 @ 2008 12 15, 19:58)
pas kaledu seneli.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(supertevai @ 2008 12 15, 20:49)
Labas visiems. Nesenai atvažiavom į Angliją ir norim sutvarkyti visas įmanomas ir neimanomas tongue.gif  pašalpas, bet dar nelabai žinom apie tai. Kur galėčiau sužinoti kokias pašalpas galiu gauti. Ačiu jums už pagalbą. 4u.gif



QUOTE(blondinas Nr.104 @ 2008 12 15, 20:58)
pas kaledu seneli.


Tikrai kad lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti