Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios pašalpos UK

sakykit kai iseini tu 13 neapmokamu atostogu po dekretiniu ar reikia kam nors pranesti ( taxam ir concului)?
Atsakyti
O darbdaviui irgi reikia pranesti, ar cia automatiskai, jau iseini tu nemokamu 13 savaiciu?internete skaite mano drauge, kad nereikia pranesti darbdaviui g.gif
ir galima gristi i darba po 52 savaiciu g.gif
Atsakyti
QUOTE(dita7 @ 2009 05 06, 12:12)
O darbdaviui irgi reikia pranesti, ar cia automatiskai, jau iseini tu nemokamu 13 savaiciu?internete skaite mano drauge, kad nereikia pranesti darbdaviui g.gif
ir galima gristi i darba po 52 savaiciu g.gif

as kai nuvaziavau i darba paskyt, kad pasejimu dar tas 13 savaiciu, tai jie net nustebo, sako, mes taip ir tikejomes, kad tu grisi tik po ju, tai as saku, galvojau, kad reik jum pranest, o jie man pasake, kad jiem reik pranest tik pries gristant i darba, kelias savaites prie, et gal cia kiekvienoj darbovietej kitai, net nezinau g.gif
Atsakyti
Sveikos visos 4u.gif
Gal man atsakys kas nezinanciai, nea gal but kuri pati viska darosi, tai zino. As dirbu self employd, 16 val, ir gaunu uz vaika dar ChTC ir WTC, atejo man Tax credit Annual Declaration, perskaiciavimas taxu, ne reikia deklraruot pajams. Tai skaitau ir vis nesuprantu kuria suma rasyt, ar ta grynu pajamu(Gross profit), ar ta kai is grynu pajamu isminusuoji islaidas (transportui ir telefonui)gaunasi(Operating profit arba dar raso profit before tax)

Gal aiskiai parasiau. Lauksiu atsakymo, nes manau kad cia viska galima surasti ir issiaiskinti. Juk tam ir yra SM.
Atsakyti
QUOTE(futureta @ 2009 05 06, 14:23)
Sveikos visos 4u.gif
Gal man atsakys kas nezinanciai, nea gal but kuri pati viska darosi, tai zino.  As dirbu self employd, 16 val, ir gaunu uz vaika dar ChTC ir WTC, atejo man Tax credit Annual Declaration, perskaiciavimas taxu, ne reikia deklraruot pajams. Tai skaitau  ir vis nesuprantu kuria suma rasyt, ar ta grynu pajamu(Gross profit), ar ta kai is grynu pajamu isminusuoji islaidas (transportui ir telefonui)gaunasi(Operating profit arba dar raso profit before tax)

Gal aiskiai parasiau. Lauksiu atsakymo, nes manau kad cia viska galima surasti  ir issiaiskinti. Juk tam ir yra SM.



As rasau Net Profit (tai yra tas kas lieka atemus islaidas) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*liolia* @ 2009 05 06, 18:03)
As rasau Net Profit (tai yra tas kas lieka atemus islaidas)  mirksiukas.gif

Aciu 4u.gif
Va nusipirkau raalini parkeri, eisiu rasyt.
Jei kas neaisku bus, gal galiu parasyt i AZ? nes pirma kart darau..
Atsakyti
QUOTE(futureta @ 2009 05 06, 16:06)
Aciu 4u.gif
Va nusipirkau raalini parkeri, eisiu rasyt.
Jei kas neaisku bus, gal galiu parasyt i AZ? nes pirma kart darau..



OK smile.gif
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Labukas mamytes.Norejau paklausti apie house benefitus noriu pradeti tvarkytis bet nezinau kas geriau ir nuo ko pradet? g.gif kreipiausi i nuomos agentura norejau pasidairyti 2bed house, bet jie pradejo man siulyti 3bed, kadangi turiu 2vaikus tai tipo priklauso 3.ir sake kad valstybe apmoka nuoma 100%,kuo as nelabai tikiu.po to turiu pasiemusi toki zurnaliuka is Council vadinasi-www.locata.org(home)cia labai neblogos kainos bet nesuprantu kokiu principu jie duoda nuomuotis situos namus? g.gif agenturos aisku siulo brangius ir nieko gero ten nera.O paskambinau i Euro firma kuri tvarko tokius dalykus tai jie pasiule man tvarkytis house benefitus ten kur mes dabar gyvenam(3bed house)bet as nenoriu kadangi namas nera labai geras ir siap labai senei sitame name kas nors keista .Tai nezinau ka daryti jei turite kokiu patarimu parasykit.Aciu uz atsakymus.
Atsakyti
QUOTE(laurencija100 @ 2009 05 07, 11:46)
Labukas mamytes.Norejau paklausti apie house benefitus noriu pradeti tvarkytis bet nezinau kas geriau ir nuo ko pradet? g.gif kreipiausi i nuomos agentura norejau pasidairyti 2bed house, bet jie pradejo man siulyti 3bed, kadangi turiu 2vaikus tai tipo priklauso 3.ir sake kad valstybe apmoka nuoma 100%,kuo as nelabai tikiu.po to turiu pasiemusi toki zurnaliuka is Council vadinasi-www.locata.org(home)cia labai neblogos kainos bet nesuprantu kokiu principu jie duoda nuomuotis situos namus? g.gif agenturos aisku siulo brangius ir nieko gero ten nera.O paskambinau i Euro firma kuri tvarko tokius dalykus tai jie pasiule man tvarkytis house benefitus ten kur mes dabar gyvenam(3bed house)bet as nenoriu kadangi namas nera labai geras ir siap labai senei sitame name kas nors keista .Tai nezinau ka daryti jei turite kokiu patarimu parasykit.Aciu uz atsakymus.


Kadangi pas jus vaikai nemazi ir skirtingos lyties, taip, jiems abiems turi buti po viena kambari. Tad, tvarkantis housing benefit'us tikrai turi buti maziausiai 3 bedroom'ai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2009 05 07, 09:56)
Kadangi pas jus vaikai nemazi ir skirtingos lyties, taip, jiems abiems turi buti po viena kambari. Tad, tvarkantis housing benefit'us tikrai turi buti maziausiai 3 bedroom'ai  ax.gif

O jei nebus?
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2009 05 07, 12:36)
O jei nebus?


Nezinau, kas buna, jei nebuna. Man atrodo, negauni benefitu tada. Nes, pagal istatyma, vaikai skirtingos lyties turi tureti atskirus kambarius. Tai ten taip ir skaiciuoja.

Isivaizduoju, kad tavo butas ar namas, turi atitikti reikalavimus. Kitu atveju, vienisa mama su vaiku (tik pavyzdys) gali issinuomoti kokius 5 kambarius ir sakyti man per daug moketi g.gif Bet, va, kaimyne mano tvarkesi, ji vienisa mama, su dviem skirtingos lyties vaikais, tai jei is karto council'as pasake, vaikams priklauso atskiri kambariai, ir, kad gauti benefita, susirask 3 bedroom'u nama.
Atsakyti
O aciu uz atsakyma tikrai nezinojau to,bet idomu jei as kreipciausi pas juos ka jie man galetu pasiuliti?greiciausiai konsulini buta?bet kokio tipo idomu tie ju butai g.gif nepazystu tokio zmogaus kuris gyventu konsulineme name o gal ir gyvena tik sakyti nenori tai ir nera ko paklausti?ar tiesa kad jie dengia 100% nuomos kainos jei susirandi pati?
Atsakyti