Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(Shliopke @ 2009 01 04, 01:21)
g.gif kur ta krema Himalaya galima isigyti ir kiek laiko naudoti, kad butu veiksminga?Sudetis gal kokiu naturaliu zoleliu?


Na as tai pirkau Farma vaistineje smile.gif
Naudoju jau koki menesi, rezultatas tikrai matosi...
Ir kaip supratau ten tikrai yra is zoleliu tas kremas.
Atsakyti
QUOTE(Ammy @ 2009 01 04, 00:18)
Bet va neseniai pradejau naudot Himalaya krema nuo slinkimo, tas tai tikrai padeda.  thumbup.gif  tik nervina kad daug terliotis su juo reikia, kruopsciai galva istept kiekviena vakara, rytais plauti... Bet verta  thumbup.gif


Sunaudojau 2 ar 3 tūbeles, ir man kažkiek padėjo, terlionė užkniso, bet vertėjo užsiimti smile.gif

QUOTE(sandycandy @ 2009 01 04, 00:31)
dauk kartu esu dariusis kauke svogunu... niekad nebudavo kad smirdetu is tolo  biggrin.gif


Svogūnai nesmirda, kol galva sausa. Manęs tas kvapas neerzina, tik įdomu, kaip aplinkiniams jaučiasi... Sporto klube kai tik suprakaituodavau - toookiu troškinuku užkvipdavo, valgyt užsimanydavau biggrin.gif
Atsakyti
Bjaurų svogūnų kvapą panaikina nat.citrinų sultys. Įpilkite jų į tą košę-kvapo nebus.

Kaip aš kovoju su savo nudegintais baisiais plaukais:

2 kartus per savaitę (kaip poterius "sveika marija teve musu") naudoju pačios pagamintas kaukes nakčiai (1kiaušinis, alijošiaus sultys, citrinų 1arb.š, 1š.medaus, 1š.varnalėšų, alyvuogių aliejaus, kartais įpilu ginkmedžio ekstrakto. Viską išplaku ir tepu pirmiausia šaknis, ir link galų, pamasažuoju).

Susikooperavusi su draugėm užsisakėme iš JAV kirpyklines pakuotes gerų firmų šampūnų, kaukių, balzamų (gaunasi žymiai pigiau negu pirkti iš kirpyklų). Du mėnesius naudoju plaukus kietinantį šampūną+rekontruktorių, paskui 2mėn drėkinantį šampūną+extra drėkinantį balzamą. Po plovimo ir balzamo palaikymo naudoju Placenta kapsules porėtiems plaukams ir plaukų galiukų aliejuką.

Papildai- kasdien geriu po valgio kalcio+magnio, cinko, nakvišų aliejaus kapsules ir B grupės vitaminų kompleksą. Rekomandavo dar pradėti gerti folio rūgštį, sako padeda. Pabandysiu dar su druska masažuoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo torpeda: 04 sausio 2009 - 18:06
QUOTE(torpeda @ 2009 01 04, 18:05)
Bjaurų svogūnų kvapą panaikina nat.citrinų sultys. Įpilkite jų į tą košę-kvapo nebus.

Kaip aš kovoju su savo nudegintais baisiais plaukais:

2 kartus per savaitę (kaip poterius "sveika marija teve musu") naudoju pačios pagamintas kaukes nakčiai (1kiaušinis, alijošiaus sultys, citrinų 1arb.š, 1š.medaus, 1š.varnalėšų, alyvuogių aliejaus, kartais įpilu ginkmedžio ekstrakto. Viską išplaku ir tepu pirmiausia šaknis, ir link galų, pamasažuoju).

Susikooperavusi su draugėm užsisakėme iš JAV kirpyklines pakuotes gerų firmų šampūnų, kaukių, balzamų (gaunasi žymiai pigiau negu pirkti iš kirpyklų). Du mėnesius naudoju plaukus kietinantį šampūną+rekontruktorių, paskui 2mėn drėkinantį šampūną+extra drėkinantį balzamą. Po plovimo ir balzamo palaikymo naudoju Placenta kapsules porėtiems plaukams ir plaukų galiukų aliejuką.

Papildai- kasdien geriu po valgio kalcio+magnio, cinko, nakvišų aliejaus kapsules ir B grupės vitaminų kompleksą. Rekomandavo dar pradėti gerti folio rūgštį, sako padeda. Pabandysiu dar su druska masažuoti.


ir ar yra teigiami rezultatai? kiek laiko jau kovojat? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveline @ 2009 01 04, 19:10)
ir ar yra teigiami rezultatai? kiek laiko jau kovojat?  4u.gif

Šampūnus pakeičiau spalio mėnesį, labai padėjo sukietinimas. Kieno plaukai yra guminiai, labai rekomenduoju naudoti "Joico" K-pac reconstruck (man labai tiko) Kirpyklose kaina 300ml-65lt balzamas tos pacios linijos-300ml-75lt.
Natūralias kaukes darau mėnesį.
Papildus geriu du mėnesius.
Ar jaučiu pokyčius? Taip jaučiu, rankose plaukai jau panašūs į plauką o ne vatą. Atsirado žvilgesys, jaučiasi apimtis. Tiesiog įdėjau tam tikrai daug pastangų ir užsispyrimo, žinau kad greito gero pokyčio nebus, reikia taip daryti nuosekliais ir sistemingai.
Atsakyti
QUOTE(torpeda @ 2009 01 04, 19:19)
Šampūnus pakeičiau spalio mėnesį, labai padėjo sukietinimas. Kieno plaukai yra guminiai, labai rekomenduoju naudoti "Joico" K-pac reconstruck (man labai tiko) Kirpyklose kaina 300ml-65lt balzamas tos pacios linijos-300ml-75lt.
Natūralias kaukes darau mėnesį.
Papildus geriu du mėnesius.
Ar jaučiu pokyčius? Taip jaučiu, rankose plaukai jau panašūs į plauką o ne vatą. Atsirado žvilgesys, jaučiasi apimtis. Tiesiog įdėjau tam tikrai daug pastangų ir užsispyrimo, žinau kad greito gero pokyčio nebus, reikia taip daryti nuosekliais ir sistemingai.

\

As turiu kristianos ceki tad labai noriu uzsijoicinti. Kuris tas is joico kietinojas?nes k pak shampuna turiu, tai jis labai fainas,bet tieisog minstina svelnina plaukus,yra kaip suprantu pazeistiesm stpriai maitinantis, bet nekietintojas.. Ziauriai abejoju kuria JOico linija pasirinkti Silk result glotninancia ,nes plaukai kaip stagarai pasipute ar k pak silpniems plaukams..
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2009 01 04, 20:06)
\

As turiu kristianos ceki tad labai noriu uzsijoicinti. Kuris tas is joico  kietinojas?nes k pak shampuna turiu, tai jis labai fainas,bet tieisog minstina svelnina plaukus,yra kaip suprantu pazeistiesm stpriai maitinantis, bet nekietintojas.. Ziauriai abejoju kuria JOico linija pasirinkti Silk result glotninancia ,nes plaukai kaip stagarai pasipute ar k pak silpniems plaukams..


Na aš nesu ekspertė, bet esant ypač pažeistiems plaukams man geriausiai tiko Joico K-pac reconstruct deep-penetrating reconstructor for damage hair (rusvai "auksinė" pakuotė-čia super-duper kaukė ir reikia tos pačios linijos šampūno). Panaudojus 2mėn, šampūną reikia pakeisti į drėkinamąjį+balzamas. Drėkinamas yra Joico Moisture recovery shampoo.
Balzamą nusipirkau šitą Joico Moisturizer conditioner (intensive moisture treatment extra conditioning)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo torpeda: 04 sausio 2009 - 19:24
QUOTE(torpeda @ 2009 01 04, 20:21)
Na aš nesu ekspertė, bet esant ypač pažeistiems plaukams man geriausiai tiko Joico K-pac reconstruct deep-penetrating reconstructor for damage hair (rusvai "auksinė" pakuotė-čia super-duper kaukė ir reikia tos pačios linijos šampūno). Panaudojus 2mėn, šampūną reikia pakeisti į drėkinamąjį+balzamas. Drėkinamas yra Joico Moisture recovery shampoo.
Balzamą nusipirkau šitą Joico Moisturizer conditioner (intensive moisture treatment extra conditioning)


O as dabar ir naudoju k pak sampuna ir drekinancios linijos kondicionieriu ir kauke,o uzsisakius K pak kompletuka 4 produktai po 100ml,tad jei sakai kad reikia pakeisti po kiek laiko k pak, gal cekius isnaudosiu silk result linijai..
Aciu uz patirties pasidalinima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(torpeda @ 2009 01 04, 18:05)
Bjaurų svogūnų kvapą panaikina nat.citrinų sultys. Įpilkite jų į tą košę-kvapo nebus.

Kaip aš kovoju su savo nudegintais baisiais plaukais:

2 kartus per savaitę (kaip poterius "sveika marija teve musu") naudoju pačios pagamintas kaukes nakčiai (1kiaušinis, alijošiaus sultys, citrinų 1arb.š, 1š.medaus, 1š.varnalėšų, alyvuogių aliejaus, kartais įpilu ginkmedžio ekstrakto. Viską išplaku ir tepu pirmiausia šaknis, ir link galų, pamasažuoju).

Susikooperavusi su draugėm užsisakėme iš JAV kirpyklines pakuotes gerų firmų šampūnų, kaukių, balzamų (gaunasi žymiai pigiau negu pirkti iš kirpyklų). Du mėnesius naudoju plaukus kietinantį šampūną+rekontruktorių, paskui 2mėn drėkinantį šampūną+extra drėkinantį balzamą. Po plovimo ir balzamo palaikymo naudoju Placenta kapsules porėtiems plaukams ir plaukų galiukų aliejuką.

Papildai- kasdien geriu po valgio kalcio+magnio, cinko, nakvišų aliejaus kapsules ir B grupės vitaminų kompleksą. Rekomandavo dar pradėti gerti folio rūgštį, sako padeda. Pabandysiu dar su druska masažuoti.

ooo mergyt, kaip rupestingai viska naudoji smile.gif
Labai tikiuosi, kad atsigaus plaukai toki, kokie turi buti.As kirpykloj jau kelintas kartas dazausi augaliniais dazais, atsisakiau visai cheminiu, nes jie prie gero nepriveda schmoll.gif
As kartais tepuosi nakciai kokosu alieju, o ryte isplaunu, labai gerai, kai yra sausi plaukai mirksiukas.gif

O visu cia besilankanciu kokie plaukai-dazyti ar naturalus?Kaip jus susigadinote plaukus, ar jie tikie silpni is prigimties? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shliopke: 04 sausio 2009 - 19:46
QUOTE(Shliopke @ 2009 01 04, 20:45)
ooo mergyt, kaip rupestingai viska naudoji smile.gif
Labai tikiuosi, kad atsigaus plaukai toki, kokie turi buti.As kirpykloj jau kelintas kartas dazausi augaliniais dazais, atsisakiau visai cheminiu, nes jie prie gero nepriveda schmoll.gif
  As kartais tepuosi nakciai kokosu alieju, o ryte isplaunu, labai gerai, kai yra sausi plaukai mirksiukas.gif

O visu cia besilankanciu kokie plaukai-dazyti ar naturalus?Kaip jus susigadinote plaukus, ar jie tikie silpni is prigimties? g.gif


Va kas su manim atsitiko (perkeliu mano graudžią istoriją iš "juodasis kirpėjų sąrašas" ten daugiau diskusijų yra šia tema)

Oj...merginos, na ir aš pasipasakosiu...
KAIP SUGADINTI PLAUKUS VISAM GYVENIMUI (skaityti mažą istoriją)

Mano plaukai yra žiauriai sugadinti vienos tokios vėplos, kuri tuėjo saloną Ukmergėje (centre). Mano natūralūs plaukai yra pilkšvai rusvi, kartą pasiryžau pasikeisti ir paprašiau savo kirpėjos padaryti mane "platinine" blondine. Padarė viską gerai, atėjo laikas dažyti šaknis (aš tuo metu apie dažus mažai išmaniau ir visiškai pasitikėjau kirpėjos kompetencija). O toji piknaudžiavo mano pasitikėjimu. Ji šaknis dažė su MĖLYNAIS MILTELIAIS (BALIKLIU). Ir taip darė keletą kartų! Negrįžtamai man sugadino plaukų svogūnėlį! Mano plaukai buvo kaip liūto, o netekau pusės! Nepatikėsite kokie prasti plaukai po jos balinimų tais milteliais! Jie pradėjo man tysti kaip guma kai būdavo šlapi ir trapūs kaip šiaudai, kai būdavo sausi. Paskui sužinojau, kad ji į gerų firmų pakuotes įpila prastų pigų medžiagų. O sumoki kaip už gera produktą. Tai man nutiko prieš 6metus, bet plaukų nebeįmanoma atstatyti-nei jų ilgio, nei plaukų apimties, nes pats plauko svogūnėlis sudegintas!!!!
Naujausias bajeris-prieš kelias dienas apsilankiau kirpykloje Rinktinės gatvėje priešais Kalvarijų turgų (tada buvo Kalėdų antra diena, degiau noriu palyginti galiukus). Mane priėmusiai kirpėjai pasakiau LABAI AIŠKIAI kad pakirptų galiukus minimaliai-1cm, ta nurėžė man plaukų šmotą. Su savimi buvau pasiėmusi savo šampūną ir kaukę firmos "Joico" ir manau kad labai gerai padariau, nes kaip suprantu ta kirpėja neturi savo priemonių (skaitykite toliau)
Kas juokingiausia, kad kirpėja man pradėjo džiovinti plaukus nuo plaukų galų! Ot profesionalė, ane? išdžiovino galus ir tada ėmėsi šaknų....mano galai ėmė veltis nuo perdžiovinimo, o ji juos pradėjo su nekantrumu draskyti, tada aš jai pasiūliau kad pateptų man juos aliejuku, kurį pati buvau atsinešusi, taipogi pati susivėlimą išnarpliojau. Žodžiu, išėjau susinervinusi, nes lėtai auga plaukai. Tas ilgis man labai netinka prie veido formos, kelios draugės nuoširdžiai pasakė, kad nurėžta per daug. Būčiau nėjusi į tą neaiškią kirpyklą, bet prieš tai buvau PC "Mandarinas" "salon+" pas Vladą. Išėjau iš jo labai patenkinta rezultatu, radau geras priemones (sukietino guminius plaukus, labai gražiai nudažė, gerai pakirpo, tikrai rekomenduoju). Tik negalėjau sau leisti vėl pas jį nueiti, nes man yra labai brangu.


Atsakyti
QUOTE(Shliopke @ 2009 01 04, 19:45)
O visu cia besilankanciu kokie plaukai-dazyti ar naturalus?Kaip jus susigadinote plaukus, ar jie tikie silpni is prigimties? g.gif


Mano dažomi natūraliai, chna, apie 6 pastaruosius metus.
Negaliu sakyti, kad "susigadinau", patys plaukai stori, blizgantys ir nesugadinti. Tiesiog, po kiekvieno streso, ilgalaikės nemigos, persidirbimo ir t.t. pirmiausia slenka plaukai - taip sakant, jie mano silpnoji vieta.
Atsakyti
QUOTE(Shliopke @ 2009 01 04, 20:45)
ooo mergyt, kaip rupestingai viska naudoji smile.gif
Labai tikiuosi, kad atsigaus plaukai toki, kokie turi buti.As kirpykloj jau kelintas kartas dazausi augaliniais dazais, atsisakiau visai cheminiu, nes jie prie gero nepriveda schmoll.gif
  As kartais tepuosi nakciai kokosu alieju, o ryte isplaunu, labai gerai, kai yra sausi plaukai mirksiukas.gif

O visu cia besilankanciu kokie plaukai-dazyti ar naturalus?Kaip jus susigadinote plaukus, ar jie tikie silpni is prigimties? g.gif

as paauglysteje daziau su garnier ir londa kurie isausino plaukus, poto 12 kl pradejau tiesinti znyplem, ir mano plaukai ziauriai linke slinkti ir ataugineti taigi visada pilna galva trumpu pasisiaususiu plaukuciu .., tad labiausiai kovoj usu plauk uslinkimu o ne sausumu

o kokias dazais dabar dazai? Nes visi iskyrus chna ir basma vistiek kenkia ir nepavadinsi jais augaliniais..as naudoju beamoniakinius milkshake.
Atsakyti