Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(bimkutele @ 2009 02 21, 21:36)
panevėžys  ax.gif

tada galite bandyti is ebejaus siustis, ten maciau yra lygiai toks pat, kaip martinoj ax.gif tongue.gif
Atsakyti
Nusipirkau FITOVAL sampuna,gal atsiliepimu bus? ;}
Atsakyti
QUOTE(Cosy @ 2009 02 22, 11:47)
Nusipirkau FITOVAL sampuna,gal atsiliepimu bus? ;}

as daznai naudoju fitoval sampuna. man jis patinka, plaukai buna svelnus, nesivelia, bet jei naudoji sampuna nuo plauku slinkimo, tai didelio efekto nesitikek. jei isigytum dar ir losjona, tai gal ir padetu tada. siaip tai ir sampunas ir losjonas palyginti su kitom priemonem nuo plauku slinkimo yra nebrangus. man po pirmojo gimdymo slinkima sustabde net nebaigus visos losjono pakuotes, tai as ji rekuomenduoju thumbup.gif . bet dabar (nors tiesa pasakius losjono nenusipirkau si karta) naudoju sampuna ir ieskau kitu papildomu priemoniu. o gal vertetu paciai vel pamegint ta losjona g.gif
Atsakyti
o netiktu jeigi as naudociau FITOVAL sampuna, ir babuska agafii skatinanti plauku augima pusrskala dar galiu alpecin losjona,ar geriau viska vienos firmos? ar cia mitas? aciu ;}
Atsakyti
labai dekoju merginoms, atrasiusioms man ir atsiliepusioms i mano pagalbos sauksma bei suteikusioms informacijos apie amway produktus. kelias dienas nebuvau cia ilindus, tai, ziuriu, kiek daug nauju patarimu! thumbup.gif
pries kelias dienas nusipirkau varnalesu aliejaus (kaune kalnieciu I aukste kosmetikos parduotuveje, pavadinimo nepamenu), tai ismeginau, kol kas nesu labai patenkinta - galva teko perplauti net tris kartus, kol plaukai pasidare bent jau patenkinami - labai jau tas aliejus "prilimpa" prie plauko ir sunkiai atsiplauna! bet jei bus poveikis, kad ir penkis kart perplauti. paskaicius informacini lapeli, tai labai jau tas daiktas gerai ten aprasytas: ir nuo slinkimo, ir nuo pleiskanu, ir nuo luzinejimo bei galiuku sakojimosi. taip pat dar duoti keli receptai kokis kaukes su juo galima pasidaryti... nu, zodziu, as ji dar naudosiu 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(Cosy @ 2009 02 22, 12:47)
o netiktu jeigi as naudociau FITOVAL sampuna, ir babuska agafii skatinanti plauku augima pusrskala dar galiu alpecin losjona,ar geriau viska vienos firmos? ar cia mitas? aciu ;}

nu ant visu pakuociu parasyta, kad rekomenduojama naudoti su kitais tos pacios serijos produktais. cia aisku ir bandymas savo preke prakisti , bet tiesa ta, kad visuose vienos serijos produktuose yra viena veiklioji medziaga ir stiprina jos veikima. bet jei ta veiklioji medziaga tau visai netinka, tai tu ismeti visus pinigus i bala. naudodama ivairiu firmu ivairius produktus su ivairiom veikliosiomis medziagomis, labaiau tiketina, kad pataikysi i tai,kas tau tikrai tiks. bet kaip tada zinoti, kas is tikruju tau padeda??? g.gif as tu kitu tavo isvardintu priemoniu nesu isbandzius, bet jei jas tureciau, tai ir naudociau - gal pades ax.gif
Atsakyti
Sveikos,mane irgi ta pati beda kankina- slenka doh.gif tai irgi naudoju skirtingu firmu blush2.gif ziuresim kaip ten. bet cia jau ir n uo mitybos,manau,priklauso, plius,pavasaris drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kiek aš žinau, kad geriau tos pačios firmos naudoti, nes vienas produktas papildo kitą. Pvz šampūnas paruošia plaukus ir šaknis priimti losijono poveikį ir pan. Bent jau man jautėsi poveikis kai naudojau vienos serijos, o ne chaotiškai.
Iš išbandytų:
Cutrin BIO+ šampūnas + losijonas. Tikrai ataugo ežiukas, tik sausino plaukus šiek tiek.
Vichy - neblogai, bet ne super. Plaukai apstojo slinkti, bet ežiukas neataugo...
O'Rising - thumbup.gif: Ir nustojo slinkimas, ir ežiukas ataugo ir šiaip plaukai gražūs buvo.
Lakme K-teraphy - nepatiko, nes klaikiai dirgino galvos odą ir po kelių savaičių nustojau naudoti, nors plaukai slinkti apstojo.

Bandžiau dar visko ir daug, bet šitos priemonės nors kažkokį poveikį turėjo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jadzka: 22 vasario 2009 - 13:35
Nauja tema čia:
http://www.supermama...0#entry24308508
Atsakyti
QUOTE(jurgitaru @ 2009 02 22, 11:55)
pries kelias dienas nusipirkau varnalesu aliejaus (kaune kalnieciu I aukste kosmetikos parduotuveje, pavadinimo nepamenu), tai ismeginau, kol kas nesu labai patenkinta - galva teko perplauti net tris kartus, kol plaukai pasidare bent jau patenkinami - labai jau tas aliejus "prilimpa" prie plauko ir sunkiai atsiplauna! bet jei bus poveikis, kad ir penkis kart perplauti. paskaicius informacini lapeli, tai labai jau tas daiktas gerai ten aprasytas: ir nuo slinkimo, ir nuo pleiskanu, ir nuo luzinejimo bei galiuku sakojimosi. taip pat dar duoti keli receptai kokis kaukes su juo galima pasidaryti... nu, zodziu, as ji dar naudosiu 4u.gif

tik nesakyk kad pirkai ta su pipete ELFOS doh.gif ir jei tai tas, tai vertima dariau as. zinok, jei tai nauja partija, tai ji su MINERAL OIL, kas yra negerai. Nepatariu jo naudoti. bet jei tai kitos firmos (buna su medetkom atseit) tai man atrodo be to mineral Oil. Va toks
user posted image
siulau pabandyti sita.
o geriausia pasidarykite pacios varnalesu nuoviro - bent zinosite kad be mineral oil.
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti