Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(Shliopke @ 2009 01 04, 20:45)

O visu cia besilankanciu kokie plaukai-dazyti ar naturalus?Kaip jus susigadinote plaukus, ar jie tikie silpni is prigimties? g.gif


Man tai pradejo slinkti labai stipriai kai sugalvojau pasisviesinti plaukus... O dabar gailiuosi to nerealiai... doh.gif Turejau storus, grazius, ilgus plaukus, dabar bandau atgaivinti verysad.gif
Atsakyti
Ziauriai plaukai pradejo slinkti po gimdymo doh.gif Siaip slinkima apmazino Faberlic firmos priemone plauku slinkimui thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(torpeda @ 2009 01 04, 19:53)
)

Oj...merginos, na ir aš pasipasakosiu...
KAIP SUGADINTI PLAUKUS VISAM GYVENIMUI (skaityti mažą istoriją)

Būčiau nėjusi į tą neaiškią kirpyklą, bet prieš tai buvau PC "Mandarinas" "salon+" pas Vladą. Išėjau iš jo labai patenkinta rezultatu, radau geras priemones (sukietino guminius plaukus, labai gražiai nudažė, gerai pakirpo, tikrai rekomenduoju).  Tik negalėjau sau leisti vėl pas jį nueiti, nes man yra labai brangu.

blink.gif blink.gif obana, dar ir taip buna, nu sakes, kas per kirpeja, i teisma tik tokia paduot blink.gif

O kiek tu pvz, gali skirti pinigeliu kirpimui ir dazymui g.gif , kaip daznai lankasi kirpykloj?

As tai einu kas 2-3 menesiai,nes manau eiti dazniau tai niekada neuzsiauginsi plauku, kai butu pakerpami galiukai kas menesi.As einu pas kirpeja, kuri tikrai saugo galiukus, centimetras ir reiskia centimetra, bet kai karta apsilankiau pas kita ir centimetras reiske vos ne 10 cm, vos nenualpau blink.gif
Aplamai, kokia suma jus skaitot yra normalu moketi uz plaukus sutvarkyma kirpykloj?Kiek esat mokeje maziausiai ir kiek daugiausiai?
Atsakyti
QUOTE(Shliopke @ 2009 01 05, 11:14)
Aplamai, kokia suma jus skaitot yra normalu moketi uz plaukus sutvarkyma  kirpykloj?Kiek esat mokeje maziausiai ir kiek daugiausiai?


Na, šimtų palikti kirpykloje negaliu sau leisti, tai mano mokamos sumos svyruoja tarp 30 ir 50 Lt, čia tik kirpimas, dažausi plaukus pati namie. Pastarąjį kartą kirpausi gruodžio pradžioje, tai sumokėjau 35 lt.
Atsakyti
QUOTE(Shliopke @ 2009 01 05, 12:14)
blink.gif  blink.gif obana, dar ir taip buna, nu sakes, kas per kirpeja, i teisma tik tokia paduot blink.gif

O kiek tu pvz, gali skirti pinigeliu kirpimui ir dazymui g.gif , kaip daznai lankasi kirpykloj?

As tai einu kas 2-3 menesiai,nes manau eiti dazniau tai niekada neuzsiauginsi plauku, kai butu pakerpami galiukai kas menesi.As einu pas kirpeja, kuri tikrai saugo galiukus, centimetras ir reiskia centimetra, bet kai karta apsilankiau pas kita ir centimetras reiske vos ne 10 cm, vos nenualpau blink.gif
Aplamai, kokia suma jus skaitot yra normalu moketi uz plaukus sutvarkyma  kirpykloj?Kiek esat mokeje maziausiai ir kiek daugiausiai?

Atsakiau į a.ž
Atsakyti
Sveikos visos, kovojancios su plauku slinkimu smile.gif

Perskaiciau viiiisa tema, ir galvoju, kad cia priezastys yra kazkur kitur... nes taip masiskai ir taip ilgai daugeliui is musu slenkantys plaukai tikrai vercia susimastyti.

Pati pradejau kovoti su situo dalyku, nes is mano storu, graziu plauku liko tik puse (o slenka beveik metai doh.gif ). Pradzioje kazkaip pavienes priemones nugriebdavau ir tikejausi kad tai laikina, bet matau kad taip nera g.gif Gal kaltas greitas gyvenimas tempas, maisto suprastejimas, uzterstumas, kompiuteriu, kitu prietaisu spinduliavimas; kad mazai laiko leidziame gryname ore? Aisku prisideda ir stresai, chemines plauku prieziuros priemones... Kova nusimato gana rimta rolleyes.gif prisirasiau sarasiuka receptu ir priemoniu is sio forumo, bandysiu ir ziuresiu kaip sekasi smile.gif ir butinai pranesiu kas tiko smile.gif Sekmes ir jums mergaites, taip ir toliau stenkimes islikti grazios biggrin.gif
Atsakyti
Vakar pas kirpėją buvau, tai ta stebėjosi kaip akivaizdžiai pagerėję plaukai (nors ir taip blizgantys buvo ir neblogai atrodė...). O dabar dar sveikiau spindi ir pridygę belekiek naujų.... Nu tikrai ant savo makaulės pirmą kart matau tiek mažų plaukiukų... Nebesimato taip ir galvos odos... Kirpėja kai atkėlė plaukus ir parodė tai ir pati nustebau... doh.gif:

Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 01 07, 08:49)
Vakar pas kirpėją buvau, tai ta stebėjosi kaip akivaizdžiai pagerėję plaukai (nors ir taip blizgantys buvo ir neblogai atrodė...). O dabar dar sveikiau spindi ir pridygę belekiek naujų.... Nu tikrai ant savo makaulės pirmą kart matau tiek mažų plaukiukų... Nebesimato taip ir galvos odos... Kirpėja kai atkėlė plaukus ir parodė tai ir pati nustebau... doh.gif:

nuo kokios tau priemones cia ju pridygo?nes tu ju daug naudoji
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2009 01 07, 12:49)
nuo kokios tau priemones cia ju pridygo?nes tu ju daug naudoji


Nedaug ax.gif paskutiniu metu tik Orising Caduta šampūną, ampules (gal 10 vnt.), Rinfrozante kaukę ir proteinines putas. Na porą kitokių ampulių sutepiau (Mineralinių ir AHA).

Supratau, kad nuo silikoninių priemonių man tik blogai būna...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jadzka: 07 sausio 2009 - 12:56
Kaip tau faina jadzka labai dziaugiuosi uz tave ir aisku sveikinu sulaukus tokiu dziugiu rezultatu thumbup.gif ir as taip noreciau.... va sedziu su slapia galva ir renku plaukus nuo saves... blink.gif primink kiek laiko tu sitas priemones naudojai?
ir kur pirkai? Cia tos 10 vnt. ampoliu tai su placenta tos?
Skaiciau vis a tema ir dar viena pries tai bet per ta gausybe info neuzfiksavau, aciu bus labai tau 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2009 01 07, 22:22-->
QUOTE(shokoladine smile.gif @ 2009 01 07, 22:22)
Kaip tau faina jadzka   labai dziaugiuosi uz tave ir aisku sveikinu sulaukus tokiu dziugiu rezultatu  thumbup.gif  ir as taip noreciau.... va sedziu su slapia galva ir renku plaukus nuo saves...  blink.gif  primink kiek laiko tu sitas priemones naudojai?
ir kur pirkai? Cia tos 10 vnt. ampoliu tai su placenta tos?
Skaiciau vis a tema ir dar viena pries tai bet per ta gausybe info neuzfiksavau, aciu bus labai tau  4u.gif


Jadzka naudojo Orising ampules, is Euro vaistines arba Farmos, brangokos jos palyginus su tom kurias cia dauguma naudoja ( placentines is eurokos uz 2lt)
Atsakyti
As vakar kirpykloj buvau, tai pagyre, kad ir man plaukiukai kalasi thumbup.gif
Liepe pirkti drekinancius sampunus, tai nustveriau is vaistines Lakme drekinancius sampuna ir balzama, ziuresiu, kaip cia bus, naudoju ir aliejuka taip pat nuo plauku slinkimo, kai pagalvoju, visos priemones, kurios kiek geresnes yra brangios doh.gif
Kas cia do ampules uz 2lt blink.gif , idomu, kiek jos veiksmingos g.gif

Ar zinot, panos, kad ajeru saknu nuoviras labai geras dalykas plaukams mirksiukas.gif
Vaistinej galima nusipirkti ir isvirus tas saknis praskalauti isplautus plaukus, daug kas giria thumbup.gif
Atsakyti